Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi powiedzieli do miesiąca czasu, to podziekowałem. Ale spokojnie, jeszcze będzie czas :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-26138-0-94538800-1331847904.jpg

post-26138-0-06963500-1331847898.jpg


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasyl - uwielbiam te lata i ich styl :) wspaniały sikor


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale spokojnie, jeszcze będzie czas :)

 

Tak, to bedzie Rolex nastepnym razem :) DeepSea pewnie )))

Edytowane przez osjd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeepSea pewnie )))

Jest taka opcja :)

 

...tylko ta bransoleta :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom ta bransoleta ladnie wpisuje sie w koperte. Spesjalnie kilka dni temu przymierzalem i ogladalem wizualnie trzymajac w reku i teraz uwazam, iz troszke sie to demonizuje nie myslac o tym, ze gdyby wsadzic tam ewidentnie szersza i grubsza, to moze na zdjeciachy wygladaloby to i fajnie ale nosic by to mogl chyba juz tylko Rambo albo Terminator :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nosic by to mogl chyba juz tylko Rambo albo Terminator :)

...i ja :)

 

Mimo wszystko nie mogę się przekonać do tej bransolety, a szkoda, bo sam zegar jest kapitalny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtekimarco, żebyś wiedział - dzięki :)

 

Skoro już ochłonąłem, to napisze jak było. Mianowicie kupowałem już złotego Radiomira (231) :) Tak, tak, od kupna dzieliły mnie dosłownie chwile - na żywo mnie pozamiatał :lol: Dzięki Bogu mam mądrzejszą ode mnie małżonke, która po namowie, wręcz siłą mnie zabrała do restauaracyjki obok na obgadanie sprawy. Przetłumaczyła mi, że mimo piękności złotego Radiomira, nie będę nosił go zbyt często, bo ten zegarek jest dedytkowany tylko i wyłącznie do garnituru, a ten zakładam nie za często (mniej więcej raz w miesiącu - okazyjnie). No i tak padło na 320. Pod uwage brałem również 233 ale tego niestety nie było, a czekanie na niego mnie nie radowało.

 

Michał, pogratulować mądrej małżonki i zaje%^& zegarków. Super, że udaje Ci się spełniać marzenia. Coś mi się wydaje, że już nigdy żaden inny zegarek nie sprawi CI AŻ TAK DUŻEJ radochy.

Pozdro

Grzechu


just can't get enough

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu, po pierwsze dziękuję, a po drugie, to prawda, Panerai jest tym czego szukałem od dawien dawna, z żadnym zegarkiem nie czułem się jeszcze tak dobrze - mam wrażenie, że te zegarki są dla mnie stworzone :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej powiedz, gdzie żeś znalazł kobietę, która nie tylko wspiera Twoją kaso-chłonną pasję,a le jeszcze Ci doradza co wybrać...i czy ma siostrę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anioł, a nie kobieta - prawdziwy skarb :)

 

Ma starsza siostrę -niestety zajęta. Ale ma też brata, i jest wolny :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ma też brata, i jest wolny :)

potrafie wiele w "słusznej" sprawie poświęcić, ale nie przeginaj :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lagunare3899_9.jpg

gratuluję Panowie nowych nabytków. Pam pozamiatał a ten niebieski Lagunare idealny na lato :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie idealny na lato. Widac w nim kawalek bezchmurnego nieba...

 

lagunare3899_10.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz słuszne stwierdzenie.

Wiecie co fajnie jak ktoś umie się jeszcze cieszyć:) to się udziela. Michał myślę, że jak najdłużej. Wątpię też w to że to był zakup z którego się najbardziej ucieszyłeś, myślę i tego Ci życzę ( jak i wszystkim forumowiczom ),że jeszcze wiele zakupów przed Tobą z których będziesz się tak samo lub bardziej cieszył. Jednak ten zakup zapadnie Ci na dłuuuugo w pamięci czego życzę.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ciepły :lol:

 

Dopiero teraz zobaczyłem. ;)

Michał, idziesz jak burza, gratuluję cudnego PAM-a! :)

a żeby nie było OT, to u mnie też dzisiaj mój ulubieniec, na gumiaku :)

 

post-15646-0-49381500-1331847944.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, każdy nowy zegarek bardzo cieszy, ten rzeczywiście cieszy mnie wyjątkowo, gdyż jest to jak wiemy zegarek, który chodził za mną już dłuższy czas. W każdym razie już ochłonąłem i myśle o kolejnym zegarku (nie wykluczam kolejnego Paneraia). Ale najpierw zasłużone, wymarzone wakacje.

 

Dopiero teraz zobaczyłem. :)

Michał, idziesz jak burza, gratuluję cudnego PAM-a! :lol:

 

Dzięki wielkie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.