Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

@tomaliusz jak oceniasz? Bardzo mnie się podoba, choć już mi nekręt na niego minął. Nie miałem okazji pomacać. Niczego mu nie brakuje, no może poza frezowanym zapięciem. Luma podobno latarnia.

Gratuluję nabytku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ... tymczasem
 
IMG_20230204_134552.thumb.jpg.935b0b04135598b6f88f2af189c2bd3b.jpg
IMG_20230204_134218.thumb.jpg.dd59700ee040141ae5dbe57270be87a8.jpg
Ja tam jest z koronką w porównaniu do tritona? Chodzi gładko pięknie? Nie telepie się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Janucha napisał(-a):

@tomaliusz jak oceniasz? Bardzo mnie się podoba, choć już mi nekręt na niego minął. Nie miałem okazji pomacać. Niczego mu nie brakuje, no może poza frezowanym zapięciem. Luma podobno latarnia.

Gratuluję nabytku

Zgadza się, zapięcie z blachy ale wygodne.

Razić jeszcze może data a raczej brak ramki daty bo jest surowa dziura która o dziwo mi nie przeszkadza 😁 

Cała reszta na wielki + 

Luma tak jak wspomniałeś, świeci bardzo dobrze i długo, podobnie a może i lepiej niż Seiko Monster, Sumo i.t.d.

Bardzo wygodnie usiadł na moim nadgarstku, wymiary mi bardzo pasują.

Lepiej mi się nosi niż Sumo i bardziej podoba od klasycznego czarnego 😉

 

 

 

 

15 godzin temu, MieszkoMieszko napisał(-a):
W dniu 4.02.2023 o 13:59, tomaliusz napisał(-a):
I ... tymczasem emoji6.png
 
IMG_20230204_134552.thumb.jpg.935b0b04135598b6f88f2af189c2bd3b.jpg
IMG_20230204_134218.thumb.jpg.dd59700ee040141ae5dbe57270be87a8.jpg

Pokaż więcej  

Ja tam jest z koronką w porównaniu do tritona? Chodzi gładko pięknie? Nie telepie się?

Jest lepiej, solidniej to wygląda i działa, siedzi dość sztywno i nie gibocze na boki po odkręceniu.

Nie masz wrażenia że urwiesz zaraz tak jak w Tritonie 😁 

 

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być takie proste, kupić dwa, wybrać jeden ... a tymczasem to Mission Imposible 🤣

Tak wiem, światło do d..y.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, tommly napisał(-a):

Miało być takie proste, kupić dwa, wybrać jeden ... a tymczasem to Mission Imposible 🤣

Tak wiem, światło do d..y.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

 

A musi zostać jeden..?


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz ten który pokazuje poprawnie chociaż datę 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, laryngoskop napisał(-a):

 

A musi zostać jeden..?

Tak, bo inne wersje też są w planach, a dwa podobne to jednak o jeden za dużo ;)

Ze złotymi indeksami poleciał na zwrot. Jednak srebrne logo rykowiska mniej się rzuca w oczy 😂

 

Teraz kolejny problem, niby podobne, a jednak zupełnie różne:

 

IMG_9017.jpg

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, już od kilku miesięcy użytkuję Kamasu w czerwonej wersji, jednak dopiero teraz zacząłem zastanawiać się nad paskiem typu NATO.W oko wpadły mi dwa.

1.https://pattini.pl/pl/p/Pasek-NATO-nylonowy%2C-czarno-pomaranczowo-szary-18mm%2C-20mm%2C-22mm-NA7/751

2.https://pattini.pl/pl/p/Pasek-NATO-nylonowy%2C-niebiesko-pomaranczowo-bialy-18mm%2C-20mm%2C-22mm-NA8/752

Zdecyduje się chyba na ten czarny z kolorowymi dodatkami.A Wy drodzy Orientowicze na jakim pasku nosicie Kamasu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Pawel88 napisał(-a):

Czołem, już od kilku miesięcy użytkuję Kamasu w czerwonej wersji, jednak dopiero teraz zacząłem zastanawiać się nad paskiem typu NATO.W oko wpadły mi dwa.

1.https://pattini.pl/pl/p/Pasek-NATO-nylonowy%2C-czarno-pomaranczowo-szary-18mm%2C-20mm%2C-22mm-NA7/751

2.https://pattini.pl/pl/p/Pasek-NATO-nylonowy%2C-niebiesko-pomaranczowo-bialy-18mm%2C-20mm%2C-22mm-NA8/752

Zdecyduje się chyba na ten czarny z kolorowymi dodatkami.A Wy drodzy Orientowicze na jakim pasku nosicie Kamasu ?

Do czerwonego mogą się za bardzo nie zgrywać, ale czasami kolory nieoczywiste dają niespodziewanie dobry efekt. Kto wie? 

Ja mam taki, jakość średnia, ale kolory wg mnie optymalne. 

 

 

IMG_20220505_090812.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sentymentalnie. Staruszek wyciągnięty z szuflady na kilka dni. Jest ze mną już 26-27 lat. Minuta spóźnienia po 3 dniach. Zdjęcie zrobione w 50MP Samsungiem S22, ale i tak nie wydobywa wytłoczonego wzorku na tarczy. Pamiętam jak miesiącami się do niego śliniłem w witrynie sklepu, zanim zdecydowałem się wydać studencką kasę :) 5f6c42f70d3f5107f1795918583f1a1d.jpg

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.