Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam że ten model był dystrybułowany na rynkach wschodnich (sam kupiłem go od ukraińca).

U nas pozostaje szperać na all, olx, lub grupach fb, ale nigdy wcześniej taki mi sie nie przewinął w internetach

 

PS:

@Rumcajs997

Miałem takiego Kamasu i sprzedałem.

Teraz jak zobaczę to sobie pluje w brode 😝🥴

20191109_134754.jpg

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pit83 napisał(-a):

Podejrzewam że ten model był dystrybułowany na rynkach wschodnich (sam kupiłem go od ukraińca).

U nas pozostaje szperać na all, olx, lub grupach fb, ale nigdy wcześniej taki mi sie nie przewinął w internetach

 

PS:

@Rumcajs997

Miałem takiego Kamasu i sprzedałem.

Teraz jak zobaczę to sobie pluje w brode 😝🥴

20191109_134754.jpg

Nie pamiętam, czy u mnie plułeś. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chorowałem na tego Kamasu z czerwoną wystarczająco długo. Podejrzewam, że ten model będzie zastąpiony przez Kamasu 2, bo teraz są dostępne oba i później już go nie dostaniemy. Ładny zegarek, bardzo mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Chorowałem na tego Kamasu z czerwoną wystarczająco długo. Podejrzewam, że ten model będzie zastąpiony przez Kamasu 2, bo teraz są dostępne oba i później już go nie dostaniemy. Ładny zegarek, bardzo mi się podoba.

Mam też burgunda, ale i zielonym bym nie pogardził. Nowa generacja mniej mi się podoba, no i na dodatek jeszcze cena poszła w górę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go dostałem za £175 na Amazonie i raczej taniej nie będzie. A używki na eBayu w słabym stanie za min £150 stoją. Trzyma cene ten Kamasu okrutnie, a czerwony szczególnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Rumcajs997 napisał(-a):

Ja go dostałem za £175 na Amazonie i raczej taniej nie będzie. A używki na eBayu w słabym stanie za min £150 stoją. Trzyma cene ten Kamasu okrutnie, a czerwony szczególnie.

To cena z podatkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, Paulus57 said:

To cena z podatkiem?

 

No ja jestem w UK, to to była finalna cena, bo na Amazonie UK był w takiej cenie przez kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Orientowicze, potrzebuję Waszej pomocy. Czy znacie dokładną datę premiery modelu Mako 2 ? Przygotowuję materiał do kolejnego odcinka a nie mogę nigdzie znaleźć precyzyjnej informacji.

Pomożecie? 

Zrzut ekranu 2023-04-28 200354.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poprawka kwiecień 2016.

 

After years of development, Orient had perfected a new watch caliber, the F6922, an automatic, hand-winding and hacking movement. It was built to succeed the oft-revered 46943 movement, which had powered Orient watches reliably for more than 40 years. Among the first watches to be powered by the new in-house caliber were the Mako II and the Ray II, which were released in April 2016.

Edytowane przez GoBo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, GoBo napisał(-a):

 

Poprawka kwiecień 2016.

 

After years of development, Orient had perfected a new watch caliber, the F6922, an automatic, hand-winding and hacking movement. It was built to succeed the oft-revered 46943 movement, which had powered Orient watches reliably for more than 40 years. Among the first watches to be powered by the new in-house caliber were the Mako II and the Ray II, which were released in April 2016.

Dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego Orienta, ciekawy zegarek ale bardzo nieczytelny, sprzedałem. Nie natknąłem się na ten model w wątku, pokażę go dla historii.

PXL-20220620-051150977.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Orienciarki i Orienciarze 😎😉🙂

 

Zapraszam Was na recenzję zegarka, na który musieliśmy czekać 7 lat. W 2016 roku premierę miał poprzednik recenzowanego modelu, czyli MAKO II.
Czy 3 edycja dorówna popularności poprzednika?
Na to pytanie staram się odpowiedzieć w tym filmie.
Zapraszam do oglądania 🎞🎞🎞🎞🎞🎞
Łapki w górę mile widziane 👍👍👍👍👍
Nie zapomnijcie zasubskrybować mojego kanału i kliknąć w dzwoneczek żeby nie przegapić kolejnych filmów 🔔🔔🔔🔔

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2013 o 13:49, Neo1972 napisał(-a):

Mój nowy kolega... :)

 

post-63054-0-10197900-1385470058_thumb.jpg

 

Może ktoś wie jaki to model Orienta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.05.2023 o 12:23, RagnarPL napisał(-a):

Cześć Orienciarki i Orienciarze 😎😉🙂

 

Zapraszam Was na recenzję zegarka, na który musieliśmy czekać 7 lat. W 2016 roku premierę miał poprzednik recenzowanego modelu, czyli MAKO II.
Czy 3 edycja dorówna popularności poprzednika?
Na to pytanie staram się odpowiedzieć w tym filmie.
Zapraszam do oglądania 🎞🎞🎞🎞🎞🎞
Łapki w górę mile widziane 👍👍👍👍👍
Nie zapomnijcie zasubskrybować mojego kanału i kliknąć w dzwoneczek żeby nie przegapić kolejnych filmów 🔔🔔🔔🔔

 

Ponad 2000 pln za nowe MAKO to odjazd - ja rozumiem, że dystrybutorzy lubią straszyć krajową inflacją, ale to przesada, w czechach czy niemczech znalazłem te zegarki za 1200-1300 pln po przewalutowaniu.

345658544_786495722840506_4984520090916493913_n.jpg

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Admof napisał(-a):

Ponad 2000 pln za nowe MAKO to odjazd - ja rozumiem, że dystrybutorzy lubią straszyć krajową inflacją, ale to przesada, w czechach czy niemczech znalazłem te zegarki za 1200-1300 pln po przewalutowaniu.

345658544_786495722840506_4984520090916493913_n.jpg

Z Orientem to nie pierwszy raz :)  

 

Pamiętam jak tego kupowałem z dutyfreeisland za około 700 zł (plus opłaty )

 

https://e-zegarek.pl/zegarki-orient/12584-orient-m-force-diver.html

 

W Polsce kosztował też ponad 2 k niestety... 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.