Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Recenzja G-Shocka GW-9200 Riseman

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem Ryśka ;)

Wytłumaczy mi ktoś jak zmienić czas 12/24? Będę wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy masz wyświetlany "pierwszy", główny czas - przytrzymaj chwilę "adjust", później wciskając "mode" przeskocz aż na górze zacznie migać "12h" - wtedy wciśnij "fwd/start". później wyjdź wciskając raz jeszcze "adj"


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.

 

Mam jeszcze jedno pytanko :P Jak ten zegarek znosi wyprawy do sauny?Da radę czy przeciwnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.

 

Mam jeszcze jedno pytanko :P Jak ten zegarek znosi wyprawy do sauny?Da radę czy przeciwnie?

Próbuj. Mój dał radę :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok :) . Jedno pytanko i już nie będę truł buły ;). Mogę z nim na ręce rąbać drewno?(wiem dziwne pytania zadaje :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało możesz nawet nim rąbać drewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :rolleyes: Bez przesady mam od tego siekierę <_<

Jak jest z gwarancją? Ryśka nabyłem z alledrogo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz gwarancję sprzedawcy. Zresztą jakie to ma znaczenie, i tak na 99% nie będzie potrzebna. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... i tak na 99% nie będzie potrzebna. :D

 

Dokładnie. Ja po 4 latach musiałem tylko wymienić pasek, a zegarek działa jak nowy, chociaż swoje już przeszedł i nie wygląda jak prosto z wystawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie. Pierwszy raz się z takim czymś spotkałem. Mój Riseman Wczoraj o godzinie 0:03 zsynchronizował się ale na nie mam tych charakterystycznych 3 kresek na głównym ekranie. Zawsze po udanej synchronizacji były dlatego jestem trochę zdziwiony tym faktem. Macie jakieś pomysły dlaczego tak jest?


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo 0:03 to poprzednia sesja. O godzinie 3:00 rozpoczęła się kolejna, a w tej jeszcze nie udało mu się dokonać synchronizacji, stąd brak sygnalizatora. O północy będzie próbował ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HubertMU,

słuchaj ten zegarek znosi wszystko, a ja jestem tego najlepszym przykładem. Chodzę na siłownię, saunę, basen, jeżdżę na rowerze, wspinam się na ścianach wspinaczkowych i jeszcze multum innych rzeczy wykonuję zawsze towarzyszy mi rysiek na ręku. Nie jestem jak większość tu na forum posiadaczem kilkunastu / kilkudziesięciu zegarków mam tylko jego i nie żałuję żadnej złotówki wydanej na niego. Zegarek posiadam od listopada 2011 i ani razu mnie nie zawiódł.

 

..a konto na tym forum założyłem tylko i wyłącznie dla tego sprzętu. ;-)

 

Wymazane przez SGS II z pomocą Tapatalk.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz śmiało kupować. Ten sklep sprzedaje też na allegro pod nazwą "_maglik_", ale tam ten zegarek wychodzi troszkę drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna w GW 9200 wyzerowac wysokosciomierz przed wejsciem na pokad smiglowca?? Jestem zonierzem wojsk pow. desant. i skacze ze spadochronem-jak sie sprawdzi wysokosciomierz w skokach?? nadmieniam ze nie zegarek nie bedzie gl. miernikiem wysokosci a dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło przeczytać dokładnie recenzję z pierwszej strony ;)

 

 


 


...
Wysokościomierz jak już wspomniałem podaje różnice wysokości, wiec jak u podnóża góry ustawi się wartość na zero, to w miarę wspinaczki, będzie on pokazywał na jakiej znajdujemy się wysokości względem miejsca kalibracji. Jednostką pomiaru jest 5 metrów, więc teoretyczna dokładność to plus minus 4 metry. Pomiary dokonywane są na dwa sposoby, albo co pięć sekund w pierwszych trzech minutach, a potem co dwie minuty przez dziesięć godzin, albo co pięć sekund w ciągu jednej godziny. Tak czy siak nie polecał bym polegania na tym wysokościomierzu przy uprawianiu takich sportów jak na przykład spadochroniarstwo.

...

 

 

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znakomita recenzja. Bardzo mi pomogłeś :D


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu na deklu znajdziesz numerek który Ci wszystko powie. :)

 

 

lvN1Tea.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam numer partii 202A351H, więc zegarek jest z grudnia 2008 (351H). 202A Oznacza miejsce produkcji, w tym wypadku Tajlandie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dlaczego na wyświetlaczu w moim zegarku nie ma trzech kresek poziomych dokładnie przy dacie obok roku. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kreseczki pojawiają się po udanej synchronizacji radiowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odp. Jak można to proszę o dokładne opisanie jak zrobić tą synchronizację radiową. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć ustawioną odpowiednią strefę czasową i wtedy synchronizacja odbywa się automatycznie w godzinach nocnych - a dokładniej jest to sześć prób co godzinę, począwszy od 3:00, następnie o 4:00 i 5:00 oraz kolejnego dnia o północy, 1:00 oraz 2:00. Udana synchronizacja anuluje kolejne próby w danej sesji oraz aktywuje na wyświetlaczu wspomniany wskaźnik.

 

Wciskając prawy dolny przycisk możesz sprawdzić, kiedy po raz ostatni zegarek poprawnie zsynchronizował czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć ustawioną odpowiednią strefę czasową i wtedy synchronizacja odbywa się automatycznie w godzinach nocnych - a dokładniej jest to sześć prób co godzinę, począwszy od 3:00, następnie o 4:00 i 5:00 oraz kolejnego dnia o północy, 1:00 oraz 2:00. Udana synchronizacja anuluje kolejne próby w danej sesji oraz aktywuje na wyświetlaczu wspomniany wskaźnik.

 

Wciskając prawy dolny przycisk możesz sprawdzić, kiedy po raz ostatni zegarek poprawnie zsynchronizował czas.

Pod warunkiem, że ustawioną masz automatyczną synchronizację. Długie naciśnięcie ww. przycisku również spowoduje synchronizację w trybie natychmiastowym. Nie polecam w mieście w dzień - w nocy jest o wiele silniejszy sygnał (a właściwie mniej zakłóceń).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.