Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, gdzie mogę w miarę tanio kupić pudełko (na zegarek) firmy Seiko?

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez komar_ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe żeby po jednym dniu noszenia i spoczynku szkłem do góry przez jakieś ~36h zegarek zanotował 5 minut opóźnienia?

Monster forumowy, nie otwierany nigdy, od nowości u poprzedniego właściciela.

 

Taka mała łyżka dziegciu, ale to nic, ten zegarek to wielka beczka miodu :D03c07d3c9f4ff0e17fbaabcb939845c5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie powinno sie to zdarzyć. Mogl byc niedokrecony i te 5 minut zlapal w kilka ostanich godzin Twojego Testu :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aftermarketowy zamiennik do Omegi PO :-) Długo szukałem gumy z curved ends, bo Crafterblue jest IMHO za za drogi do SKX-a i coś podświadomie mi mówiło, że ten będzie OK. I jest prawie dobrze :-)

Edytowane przez dante100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakiegoś linka do tej konkretnej gumy może... Bądź człowiekiem, bądź Polakiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Na forum nie mogę ale podeślę na priva ;-)

Też poproszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy. Na forum nie mogę ale podeślę na priva ;-)

I ja poproszę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko in blue - fota z netu.

[://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/18767564_10211107946427262_9189584955141159148_n.jpg?oh=b592d56572e94c5cb6405abf93efb5dd&oe=59E60839]

Ni i co ?

Ani zegarek ładny, zdjęcie też nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, mi sie te Blue Lagoon podobają, jednego miałem w ręku i zrobił na mnie dobre wrażenie, ale wiem, że sporo osób uważa je za gorsze od poprzednich edycji.

 

Dla mnie kolor niebieski robi robotę w tych zegarkach, a poza tym to już chyba są niedostępne w oficjalnej polskiej dystrybucji ;).

Edytowane przez Mike S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a poza tym to już chyba są niedostępne w oficjalnej polskiej dystrybucji ;).

A jak były to sprzedawali po upuście bez łaski w TT za 1680 zeta i powiem że to i tak było za dużo za ten zegarek  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było ich chyba ok 20 na Polskę i nie słyszałem zeby szły w takiej cenie, jeden przypadek nie oznacza reguły ;), ten którego oglądałem sprzedał sie w dniu w którym dotarł do salonu. Jeżeli ktoś go kupił w takiej cenie to zrobił dobry biznes bo sprzeda go z dobry zyskiem (oczywiście zdaje sobie sprawę ze skali i ze to nie jest luksusowy zegarek ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu można było taką cenę uzyskać, jak oglądałem w Wawie nowego samuraja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szły w takiej cenie bez problemu, w trzech salonach w Łodzi dawali od ręki taką cenę i nawet jak nie mieli już na sklepie to mogli ściągnąć z innego miasta gdzie jeszcze był na stanie  ;)

Znam cztery osoby które kupiły tego Samuraja i u żadnego ten zegarek się nie ostał i żaden z nikt biznesu na nim nie zrobił przy odsprzedaży  ^_^

Poleciłem Koledze, znając cenę ale po późniejszych oględzinach na żywo, obadaniu sprawy to już bym nie polecił  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jest Samuraj

Czy to tak jak z monsterem? Twój to pierwsza generacja, a te wyżej z innymi wskazówkami) tylko wskazówki inne?) to kolejne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reedycja - czyli odgrzewany kotlet. Yoda ma pierwowzór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.