Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

No bo do tego X-a trzeba dorosnąć, nie każdy potrafi, to samo jest w przypadku logo Orienta  ;)

A o co chodzi z tym logiem Orienta, bo za bardzo się nie orientuję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Po prostu niektórzy mają z tego "zoo Orienta", "jeleni na rykowisku", itp. polewkę. Sam tak kiedyś miałem - mea culpa, póki bliżej nie przyjrzałem się tym zegarkom ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pany tak w temacie X w Prospexach. To nie jest X tylko dwie skrzyżowane litery P oraz S znaczy seria profesjonalna :) cokolwiek to ma oznaczać

 

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę o jubilee do sumo

 

Może i nie jest to głupi pomysł. Poniżej masz nagranie z Sumo oraz Orientem 300m - oba na super bransoletach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Istvan.

Bransoleta w sumo jest Ok tylko to brzydkie łączenie z kopertą. Koperta przepiękna do której nie pasuje bezel z kulfoniastymi cyframi.

Na zmianę bransolety jestem już nastawiony. A o zmianie bezela na taki jak ma limitka pomyślę przy przeglądzie . No chyba że mi się w przyzwoitej cenie oryginalny bezel trafi.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzech zaspanych muszkieterów.

 

zT17Kcu.jpg

Edytowane przez Robbs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niektórzy mają z tego "zoo Orienta", "jeleni na rykowisku", itp. polewkę. Sam tak kiedyś miałem - mea culpa, póki bliżej nie przyjrzałem się tym zegarkom ;-)

Ja kompletnie nie czaję, co jest nie w porządku z logo Orienta. Może się podobać lub nie, ale żeby było jakieś wyjątkowo obleśne albo wyjątkowo cudowne... Nie, logo, jak logo. Dla mnie na plus. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany tak w temacie X w Prospexach. To nie jest X tylko dwie skrzyżowane litery P oraz S znaczy seria profesjonalna :) cokolwiek to ma oznaczać

 

 

Professional Sex ?

Ja kompletnie nie czaję, co jest nie w porządku z logo Orienta. Może się podobać lub nie, ale żeby było jakieś wyjątkowo obleśne albo wyjątkowo cudowne... Nie, logo, jak logo. Dla mnie na plus. :)

Tematy ci się pomyliły. Seiko to nie Orient nawet jak ma dekiel zakręcany. Zapewne zrozumiesz aluzję

 

 

Edit mod

Mam nadzieje ze tez bedzie zrozumiane, prosze zaprzestać zaczepek, dosc juz mam usuwania głupot bo ktos ma " fazę "

Edytowane przez Master Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Trzech zaspanych muszkieterów.

 

 

Piękne stadko, choć mam wrażenie, że Twój SNKM97 cierpi na dokładnią tą samą przypadłość, z powodu ktorej mój własny musiał mnie opuścić...

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszna koncepcja :)

 

 

 

@denver, super foto !

 

Twoje Seiko też ekstra! Ta czerwona 12 i niebieskie wskazówki strasznie mi się podobają. Szkoda, że nie sprzedają wersji z białą tarczą na bransolecie.

 

Sam przesiadłem się z SDGMa na tego z serii Presage. Jakoś między mną a Brightzem nie było chemii i szybko się rozstaliśmy. Ten się za to nosi super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

-jest jakiś sposób aby zatrzymać całkowicie zegarek? albo jakiś inny patent aby ustawić dokładnie czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma stopsekundy to nie kombinuj. Parę sekund w te, czy we are, co za różnica..i tak swoją odchyłkę złapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na wątek glycine, tam śpi ze swoim airmanen. Dostanie go jak dorośnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Denver, jakos specjalnie mi to nie przeszkadza tylko raczej zylem w nieswiadomosci czy o czyms nie wiem

 

Jak nie ma stopsekundy to nie kombinuj. Parę sekund w te, czy we are, co za różnica..i tak swoją odchyłkę złapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest piramida prestiżu marek zegarkowych a czy jest stworzona taka piramida dotycząca tylko marki Seiko i jej linii??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artystycznie.

Ma syn oparcie w Tobie.

Piękne.....

Raczej poszedł mu na ręke :-)))


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.