Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem. Rzeczywiście niesamowicie smutna historia. Poświęcenie babki niesłychane. 32 lata. Szok. Ciekawe czy anastozjolog dostał po głowie.

 

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja o czym innym - choć mecz Barcy zapowiada się bardzo ciekawie (nie wiem niestety, czy obowiązki zawodowe pozwolą mi go obejrzeć...).

 

Mianowicie - na portalu sport.pl nieczęsto zdarzają się ciekawe (a jeszcze rzadziej - bezbłędne merytorycznie i językowo) artykuły, ale tym razem napisali naprawdę coś dobrego - artykuł o Jean-Pierre Adamsie. Kojarzyłem tego gracza ze składów z lat 70., ale nie znałem jego historii - naprawdę dramatyczna i poruszająca sprawa. Warto przeczytać.

zawodnik zupełnie mi nieznany ,może dlatego ,że grał w czasach zapaści futbolu francuskiego .Jego kolege z obrony M.Tresora pamietam bardzo dobrze , bo schyłek jego kariery nałożył się na poczatek sukcesów pokolenia Platini/Tigana/Giresse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis obstawilem poprawnie :) bale wykorzystal slabego pinto. dal sobie wrzucic na krotki slupek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to zrobił Bale. Krystyna by się nie powstydził. Bardziej niż Pinto wykorzystał mlokosa Bartre, który się chyba zdziwił że można tak szybko biegać :-)

 

Esy floresy spod Desy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Trzeci mecz z rzędu w plecy  :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

bale wykorzystal slabego pinto. dal sobie wrzucic na krotki slupek
  

A nie między nogi ;) ?

Real zagrał swoje a po Barcelonie widać jakąś niemoc, która rodzi frustrację i, niestety, boiskowe chamstwo - bo tak trzeba nazwać rzucenie przeciwnikowi, nawet lekko, piłką w twarz. Gdyby Bale i Benzema grali mniej egoistycznie w polu karnym, Real mógł strzelić więcej bramek. 

Neymar znów próbował oszukiwać w pierwszej połowie, Pepe, który go "prostował" zobaczył za to żółtą kartkę. Jestem pewien, że takie sytuacje jak w końcówce Neymar wykorzystuje 10/10. A teraz niemoc... A Messi to w ogóle grał?

A tak w ogóle, jak na mój gust za dużo tu machania rękami ;). Wiatraki jakieś ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

A nie między nogi ;) ?

Real zagrał swoje a po Barcelonie widać jakąś niemoc, która rodzi frustrację i, niestety, boiskowe chamstwo - bo tak trzeba nazwać rzucenie przeciwnikowi, nawet lekko, piłką w twarz. Gdyby Bale i Benzema grali mniej egoistycznie w polu karnym, Real mógł strzelić więcej bramek. 

Neymar znów próbował oszukiwać w pierwszej połowie, Pepe, który go "prostował" zobaczył za to żółtą kartkę. Jestem pewien, że takie sytuacje jak w końcówce Neymar wykorzystuje 10/10. A teraz niemoc... A Messi to w ogóle grał?

A tak w ogóle, jak na mój gust za dużo tu machania rękami ;). Wiatraki jakieś ;)

 

neymar sie prawie oplul jak nie dostal karnego :), chamsko zachowywal sie alves. ramos podal mu reke (zeby wstal) a ten machnal tak w niego, potem byl out dla realu i modric pilke bral a alves mu wyrywal bo nie ogarnal ze nie dla barcy out :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci mecz z rzędu w plecy  :(.

Może nareszcie będzie sposobność by już więcej nie pisać [patrz doznawać orgazmu] o tej drużynie.... :D

Ale gdzie "tam" zaraz filozofowie ze szkoły Erazma z Rotterdamu wyjaśnią że jest innaczej :D :D :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawodnik zupełnie mi nieznany ,może dlatego ,że grał w czasach zapaści futbolu francuskiego .Jego kolege z obrony M.Tresora pamietam bardzo dobrze , bo schyłek jego kariery nałożył się na poczatek sukcesów pokolenia Platini/Tigana/Giresse.

 

ja nazwisko Adamsa kojarzyłem (mało francuskie - może dlatego), ale nawet nie wiedziałem, że był ciemnoskóry. A co do Tresora i innych - załapałem się na końcówki karier Amorosa, Fernandeza i Tigany (choć jego meczów nie pamiętam), a jeszcze lepiej pamiętam Bravo - choć w latach 80. nie był graczem pierwszego szeregu.

 

Dużo ciekawego o mniej znanych graczach można przeczytać tutaj: http://soccernostalgia.blogspot.com/

Jest tu też mnóstwo świetnych zdjęć.

 

Wczoraj udało mi się obejrzeć samą końcówkę. Po raz pierwszy od kilku lat założyłem nawet żółty t-shirt Barcy wyprodukowany przez firmę, której nie lubię. Ale nie pomogło ;) cóż, trzeba docenić klasę rywala - myślę, że Real, co pisałem wcześniej, będzie miał też LM. Ale o mistrzostwo kraju chyba jednak będzie trudniej.

 

A za kim jesteście w Copa Libertadores? ja równo dopinguję wszystkim ekipom z Urugwaju, został jeszcze tylko Defensor... Liga urugwajska tkwi w zapaści ponad 20 lat i finał Penarolu sprzed kilku lat niczego nie zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem w tym tygdoniu chwilę czasu, by poczytać sobie książkę Jimmy'ego Burnsa "Ręka Boga. Życie Diego Maradony". Dostałem ją kilka lat temu na gwiazdkę, ale zniechęcił mnie tabloidowo-filozofujący ton. Teraz do niej wróciłem. I czytam sobie, czytam, natrafiam na sformułowanie "obrońca Marco Tardelli". No dobra, we włoskich zespołach prawie każdy musi bronić - może ostatecznie być. Później - "Atletico Bilbao". To już mnie irytuje, ale dobra - reminiscencje po Franco. Po drodze zdarza się kilka niefortunnych odmian i literówek w nazwiskach, cóż - rażą, ale można je od biedy zaakceptować. Aż dotarłem do strony, w której autor pisze: "nowy menedżer Napoli Arrigo Sacchi" i "bramkarz Napoli Alemao"... Odłożyłem na półkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensacja na Stamford Bridge : broniący się przed spadkiem Sunderland wygrywa z zespołem Mourinho 1:2 , koniec serii 77 meczów bez porażki na własnym boisku . Karny podyktowany przez sędziego dla Sunderlandu z kapelusza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I The Reds rzut beretem od tytułu. Zwycięstwo jutro i myślę że już nie dadzą sobie wyrwać tytułu. Oby. Jednak nie tylko kasa wystarczy do zgarnięcia tytułu. Właśnie dlatego podoba mi się angielska liga choć reprezentacja już nie.

 

Esy floresy spod Desy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Widzę, że Pep nauczył grać Bayern w piłkę. Po pierwszej połowie 73% posiadania piłki - szacun dla Bayernu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Pep nauczył grać Bayern w piłkę. Po pierwszej połowie 73% posiadania piłki - szacun dla Bayernu.

Jako kibic Bayernu zdecydowanie wolałem do bólu skuteczny Bayern Juppa Heynckesa ;)

Co z tego ze posiadanie na takim procencie jeśli Real prowadzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej połowie nie dało się słuchać Szpaka i jego przydupasa jak spuszczali się nad Barceloną. I jak jeszcze ta ich Barca Bayern stracili bramkę... Dobrze, że w przerwie musiał im ktoś kopa zasadzić, bo przestali gadać swoje głupoty. W ogóle najlepszym tekstem wypalił jeden, że Barcelona Guardioli to najbardziej ofensywna drużyna w historii.

 

Real mnie za to rozwalił swoimi koszulkami. Kto się zgodził na taką czcionkę numerów i nazwisk jeśli Comic Sans wygląda przy tym jak ikona stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Jako kibic Bayernu zdecydowanie wolałem do bólu skuteczny Bayern Juppa Heynckesa ;)

Co z tego ze posiadanie na takim procencie jeśli Real prowadzi :)

Mnie się styl Bayernu bardzo podoba. Klasa !, moim zdaniem najlepszy Bayern jaki ja pamiętam od lat no i widać znakomitą robotę Pepa. O wynik nie ma co się martwić. Bayern u siebie pozamiata Real. BTW - Guardiola miał na ręku IWC BP.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się styl Bayernu bardzo podoba. Klasa !, moim zdaniem najlepszy Bayern jaki ja pamiętam od lat no i widać znakomitą robotę Pepa. O wynik nie ma co się martwić. Bayern u siebie pozamiata Real. BTW - Guardiola miał na ręku IWC BP.

Bayern od kilku tygodni jest w solidnym dołku wiec o wynik spokojny nie jestem. Kryzys przyszedł w najgorszym momencie niestety.

Bayern musi sie otworzyć u siebie a Real bedzie grał z kontry czyli to co im wychodzi najlepiej ale na pewno bedzie ciekawie za tydzień :)

 

Pep cały sezon nosi na zmianę IWC i zdaje sie Hublota jakiegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się styl Bayernu bardzo podoba. Klasa !, moim zdaniem najlepszy Bayern jaki ja pamiętam od lat no i widać znakomitą robotę Pepa. O wynik nie ma co się martwić. Bayern u siebie pozamiata Real. BTW - Guardiola miał na ręku IWC BP.

moze pozamiata a moze nie, wszsystko sie moze zdarzyc, co do posiadania pilki- super, wynik odzwierciedla statystyki :). a co do <nowego> stylu bayernu- jalowa klepa i tysiac wrzutek. cos jak barca :D. no moze z ta roznica ze maja kim grac w powietrzu, czego akurat teraz nie pokazali, ale zobaczymy jak bedzie w monachium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako kibic Bayernu zdecydowanie wolałem do bólu skuteczny Bayern Juppa Heynckesa ;)

Co z tego ze posiadanie na takim procencie jeśli Real prowadzi :)

 

 

Popieram kolegę, teraz klepią piłe jak Barca w zeszłym sezonie jeszcze. Gdzie ten pazur sie podział ?  Może być ciężko w rewanżu. Dobrze gadasz Krzysiu !


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIdać kryzys Bayernu...oprócz strzału Goetzego kompletnie Bayern nie zagroził Realowi. Jestem bardzo ciekawy rewanżu, w którym mam nadzieję, że z Realem wyjda na boisko piłkarze a nie płaczące panienki...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.