70soul 1520 #7601 Napisano 6 Września 2022 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89055 #7602 Napisano 6 Września 2022 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kingcrimson 22848 #7603 Napisano 8 Września 2022 Wracają po kilku latach świetnym singlem 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Paweł Bohacz 3117 #7604 Napisano 8 Września 2022 Wlasnie wpadlo... cos strasznego 😂 Przy okazji... szukam nazwy zespolu. Ztcp: polski, podobny typ muzyki do portishead, mieli album z lat 90-00 z piosenka Warsaw 🤔 0 www.instagram.com/pawelbohacz/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89055 #7605 Napisano 8 Września 2022 Godzinę temu, kingcrimson napisał(-a): Wracają po kilku latach świetnym singlem To drugi singiel z nowego albumu. Pierwszy był ten: : 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kingcrimson 22848 #7606 Napisano 8 Września 2022 16 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a): To drugi singiel z nowego albumu. Pierwszy był ten: : Tak jest. I też mi sie podoba i kupie płytę, bo ja jeszcze z tych co kupują płyty 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89055 #7607 Napisano 9 Września 2022 Trochę inne klimaty - Kolega pyka techenko, może ktoś lubi - jeśli tak, warto sprawdzić. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89055 #7608 Napisano 10 Września 2022 Zestaw na leniwą... sobotę. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jacek K. 1975 #7609 Napisano 12 Września 2022 Gdyby ktoś się jeszcze nie przebudził ... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Enkil 8906 #7610 Napisano 12 Września 2022 1 KSIĄŻKA - CZAS POD CZERWONĄ GWIAZDĄ . Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89055 #7611 Napisano 12 Września 2022 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
floyd 3261 #7612 Napisano 13 Września 2022 Piękne https://www.facebook.com/AgnieszkaChylinska/videos/653966625831181 0 Wiele się musi zmienić, aby wszystko zostało po staremu. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
satanic 18138 #7613 Napisano 13 Września 2022 A tak z rana. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Eugeniusz Szwed 1448 #7614 Napisano 13 Września 2022 Najnowszy nr: https://jazzpress.pl/storage/app/media/pdfy/jazzpress092022.pdf 1 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
satanic 18138 #7615 Napisano 14 Września 2022 Dopiero odebrana, będzie słuchane😈 2 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
floyd 3261 #7616 Napisano 14 Września 2022 (edytowane) Edytowane 14 Września 2022 przez floyd Błąd tematu 0 Wiele się musi zmienić, aby wszystko zostało po staremu. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89055 #7617 Napisano 14 Września 2022 (edytowane) Trochę szczenięcowania. Edytowane 14 Września 2022 przez Lincoln Six Echo 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jimmy6 2373 #7618 Napisano 16 Września 2022 W dniu 14.09.2022 o 14:27, satanic napisał(-a): Dopiero odebrana, będzie słuchane😈 💪 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Jarozlaw #7619 Napisano 16 Września 2022 Świetny soundtrack z dobrej gry, Warto posłuchać, chociażby > tutaj <. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8695 #7620 Napisano 16 Września 2022 Teraz i ostatnio najczęściej: A drugą najczęściej słuchaną płytą jest "My Favorite Things". Poznałem też wersję tytułowego utworu śpiewaną przez Julie Andrews: 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89055 #7621 Napisano 16 Września 2022 Made in Japan. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Admof 2283 #7622 Napisano 17 Września 2022 Co do Behemotha to mam wrażenie, że płyta wymęczona. Nawalone 3x tyle chórków i innych klawiszy co wcześniej. Jakby chciano przykryć tymi zabiegami zatwardzenie twórcze. Adam wciąga już za dużo koksu żeby stworzyć coś znośnego. Chwilami miałem wrażenie, że słucham Dimmu Borgir a nie Behemotha...ale zatwardziali fani pewnie i tak będą zadowoleni. Płyta nieźle się sprzeda i na trasach koncertowych będzie dobrze zarabiane. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
satanic 18138 #7623 Napisano 17 Września 2022 Ma lepsze i słabsze momenty, ogólnie na 4/5 wolałbym więcej blastów i brutalniejszych wokali, ale co zrobić, zawsze można posłuchać ...From the Pagan...😉 Na koncert i tak już bilet mam i będę się dobrze bawił. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
brz 1956 #7624 Napisano 17 Września 2022 Coś w tym jest. Niespecjalnie pasują mi te przyśpiewki. Już I loved you at your darkest mnie tym mocno irytowało i średnio siadło jako album (choć Wolves ov Siberia to petarda). 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
paul221 42696 #7625 Napisano 17 Września 2022 Płyta na wysokim poziomie, szczególnie podoba mi się gra Oriona. Jednak z ostatnich trzech albumów zdecydowanie wolę "The Satanist" 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach