Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się ostatnio spodobało to :

 

http://youtu.be/nh76OmJ24v8

 

W warstwie muzycznej i wizualnej.

 

muzyka może taka sobie, ale... lotnictwo - super :)

 

 

Jak wklejać filmiki z jutuba?

 

sam link tyż jest ok :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czasem posłucham. PARADISE LOST powstało m.in. z ich inspiracji :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, poczciwy gothic. Tę perełkę usłyszałem pierwszy raz w audycji Tomka Beksińskiego...

 

wiedziałem o istnieniu tej grupy, ale jakoś nie miałem okazji słuchać ich twórczości - ten utwór to faktycznie perełka - dzięki za podlinkowanie :)

Jeśli o gothic chodzi, to warto polecić zapomnianą grupę, która dość mocno nawiązywała do The Sisters of Mercy - spotkałem się nawet z określeniami, że ta muzyka to Sisters of Mercy w zwolnionym tempie:

 

 

Z tego, co wyczytałem, to ten zespół istniał chyba tylko jeden rok - około 1985 (taki też tytuł nosi ich jedyny album). Pojawiają się niekiedy komentarze dotyczące niesłychanego podobieństwa powyższego utworu do "Syssiphus leaves the mountain" grupy Dominion:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem o istnieniu tej grupy, ale jakoś nie miałem okazji słuchać ich twórczości - ten utwór to faktycznie perełka - dzięki za podlinkowanie :)

Jeśli o gothic chodzi, to warto polecić zapomnianą grupę, która dość mocno nawiązywała do The Sisters of Mercy - spotkałem się nawet z określeniami, że ta muzyka to Sisters of Mercy w zwolnionym tempie:

 

 

Z tego, co wyczytałem, to ten zespół istniał chyba tylko jeden rok - około 1985 (taki też tytuł nosi ich jedyny album). Pojawiają się niekiedy komentarze dotyczące niesłychanego podobieństwa powyższego utworu do "Syssiphus leaves the mountain" grupy Dominion:

 

 

dzięki za info ;) faktycznie niezłe :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzisiaj Rdzawy październik:

 


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostając w tematach około-gotyckich arcydzieło, którego mogę słuchać wiele, wiele razy:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostając w tematach około-gotyckich arcydzieło, którego mogę słuchać wiele, wiele razy:

 

 

siostrzyczki miłosierdzia to klasyka gatunku!

Edytowane przez pk_kamil

Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mniej znany utworek od Siostrzyczek Miłosierdzia:

 

 

Oraz całkiem inna bajka - trochę zapomniany zespół i ich ociekający syntezatorami utwór (1981 rok! A wydaje się jakby było dużo nowsze):

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę lżejsze klimaty - ale w duchu koncertowym 


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ładny współczesny progrock:

 

 

 

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.