Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Recommended Posts

A u mnie ....blada  - prawie ćwierć wieku administerki przed monitorem

No ale przynajmniej mam też powód by ruszyć zadek dla zdrowia ;-)

Powinni wyremontować Wam tą "administracje" :lol:

Nie dziwota, że uciekasz dla zdrowia :)

Niech się zdrowo chowa!

Szyszkops, gratulacje!

Dzięki w ogóle dziwna sytuacja, bo ja raczej nie przepadam za dziećmi, ale jednak własny syn zmienia spojrzenie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Haha nie zmienia. Ja wciąż nie lubię dzieci, a moja córka ma już 6 lat (ten jeden egzemplarz naturalnie jest wyjątkiem). Ale reakcje ludzi na takie wyznanie w tym momencie są bezcenne. :)

Gratulacje.

Niech się zdrowo chowa jak również samych przespanych nocy.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Tak trzymaj Szyszkops!!!! Dzieci są super- odmładzają i nie dają zdziadzieć.

Pozdrów mamę- gratulacje zawsze dostają ojcowie od kolegów a przecież to dzięki naszym żonom, partnerkom mamy tyle małego szczęścia

Pogratulować syna, został jeszcze dom i drzewo, no chyba, że już odhaczone? :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Moje gratulacje!

Dzięki Ty to już doświadczony zawodnik jesteś w te sprawy

Haha nie zmienia. Ja wciąż nie lubię dzieci, a moja córka ma już 6 lat (ten jeden egzemplarz naturalnie jest wyjątkiem). Ale reakcje ludzi na takie wyznanie w tym momencie są bezcenne. :)

Dobre wydaje mi się, że mogę mieć tak samo

Gratulacje.

Niech się zdrowo chowa jak również samych przespanych nocy.

Gratulacje, zdrówka! :)

Również gratuluję ;-)

Dzięki! Pierwsza noc w domu dała nam niestety w d...pupę, ale wrażenia nadal mega

Tak trzymaj Szyszkops!!!! Dzieci są super- odmładzają i nie dają zdziadzieć.

Pozdrów mamę- gratulacje zawsze dostają ojcowie od kolegów a przecież to dzięki naszym żonom, partnerkom mamy tyle małego szczęścia

Dzięki, przekaże mam takiego, nawiasem mówiąc, starszego nieco ode mnie kolegę, który twierdzi, że najlepiej odmładzają 23-24 letnie partnerki, zmieniane najlepiej co dwa lata, ale to dość kontrowersyjne i odosobnione stanowisko

Pogratulować syna, został jeszcze dom i drzewo, no chyba, że już odhaczone? :D

Dzięki Nie, reszta ciągle przede mną - mam jednak nadzieję, że zacząłem w dobrej kolejności ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Guest fidelio

Dzięki Ty to już doświadczony zawodnik jesteś w te sprawy

No tak  :) Moja żona co jakiś czas mówi coś o trzecim dziecku (mam dwóch synów, a moja żona bardzo by chciała córeczkę), ale ja tu jestem nieprzejednany. 17letnia Tajka, na zasadzie przysposobienia, czemu nie  ;)

A tak zupełnie poważnie, to oczywiście siły, wytrwałości i cierpliwości Wam życzę, bo przy maleństwie to konieczne. A maleństwo oczywiście zdrowia  :) I nie życzę Ci przespanych nocy, bo ich po prostu, przez jakiś czas, nie będzie. Ale za to życzę Ci, żebyś cieszył się tymi chwilami, odnajdował radość z bycia tatą, bo to w mojej ocenie są to najcenniejsze doświadczenia, jakie mogą być udziałem mężczyzny   :)  

Edited by fidelio

No tak  :) Moja żona co jakiś czas mówi coś o trzecim dziecku (mam dwóch synów, a moja żona bardzo by chciała córeczkę), ale ja tu jestem nieprzejednany. 17letnia Tajka, na zasadzie przysposobienia, czemu nie  ;)

Ja też się długo opierałem, a dzisiaj nie mogę się nadziwić jaki ja głupi byłem.

Paweł ma rację, nic tak nie odmładza jak dzieci.

Dokładnie- mam 44, wyglądam na 35 a przy dzieciach zachowuję sie jak bym miał 15-18 ( czyt. dość mocno posunięty pozytywny świr).

Bez dzieci bylaby tylko opcja pierwsza- we wszystkim

Dokładnie- mam 44, wyglądam na 35 a przy dzieciach zachowuję sie jak bym miał 15-18 ( czyt. dość mocno posunięty pozytywny świr).

Bez dzieci bylaby tylko opcja pierwsza- we wszystkim

Normalnie mój opis jak znalazł  ;)

Czyli coś w tym jest i to reguła, a nie wyjątek.

Mój syn ma już 16 lat, :o (kiedy to minęło?) i żona czasem mówi, że zachowujemy się identycznie :D

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Mój syn ma już 16 lat, :o (kiedy to minęło?) i żona czasem mówi, że zachowujemy się identycznie :D

Mójrównież.

Moja Żonka mawia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Bo my faceci dojrzewamy mniej więcej do 5 roku życia, potem już tylko rośniemy i zabawki nam drożeją :P

Różnica pomiędzy chłopcem (synem) a mężczyzną (ojcem) polega podobno tylko na wartości posiadanych zabawek  :D

Pewnie gdyby z puli naszych, dorosłych zabawek odjąć zegarki i auto, to mogłoby być różnie z tym kto ma droższy zestaw zabawek :P

Pewnie gdyby z puli naszych, dorosłych zabawek odjąć zegarki i auto, to mogłoby być różnie z tym kto ma droższy zestaw zabawek :P

U mnie Junior. :D