Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pasjonat

Wyjazd na wycieczke do JLC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Zgodnie z tym co pisalem wczesniej, po wycieczce do Glashutte, nawiazalem kontakt z Pania z pr JLC.

W odpowiedzi na moje pytanie o wycieczke dla grupy z Klubu dostalem dzisiaj odpowiedz.

 

"it is a good idea to organise something for your club"

"organisation from us: one half day to visit the heritage gallery and the

workshops, eventually product presentation"

 

Pani napisała również:

1) max 10 osób

2) po kwietniu 2010

3) koszty przelotu i zakwaterowania kazdy pokrywa samodzielnie

Mysle ze wypadaloby teraz:

- skompletowac chetne 10 osób (zgłosili sie juz Damian i Marcin i ja:-)

- wybrac dogodny dla nas wszystkich termin

- odpisac do Pani z JLC z lista uczestnikow i proponowanym terminem

- kupic bilety lotnicze - kupując je z polrocznym wyprzedzeniem jak wspominaliscie można polecieć za kilkaset złotych wiec zakup biletow trzeba byloby przeprowadzic niedlugo, najlepiej na poczatku grudnia

Podsumowujac: czy są chetni :-)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

.........

- skompletowac chetne 10 osób (zgłosili sie juz Damian i Marcin i ja:-)

 

.........

 

 

potwierdzam.

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam moje zgłoszenie!

 

Zastanawiam się tylko, czy nie warto by było sprawdzić możliwości w innych firmach, żeby zaliczyć np. dwie, jeśli już jedziemy? Być może Klaudiusz lub inni klubowicze z dłuższym stażem mają jakieś kontakty, które można by wykorzystać?

 

Pozdrawiam i dzięki za To, ze się zająłeś tematem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

super wiadomość!. Nie kontaktowałem się z JLC, ponieważ nie chciałem wprowadzać dodatkowych kanałów dyskusji. Bardzo fajnie to wygląda. Również uważam, że warto pogadać z innymi fabrykami w rejonie.

 

Wstępnie się piszę, ale nie mogę na dzień dzisiejszy jeszcze potwierdzić.

 

Myślę, że w organizacji na miejscu bardzo mógłby pomóc "nasz" szwajcarski rezydent - Stasiu :D


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z kilkoma kolegami i również są zainteresowani wyjazdem. Proszę więc wstępnie o uwzględnienie na liście następujących osób: Pan Igor, Dariusz Chlastawa, Jędrek38 i Dommir.

Ponieważ uczestniczyłem już w wycieczce do Glashutte i znam "smak" takiej wyprawy jestem gotów zwolnić swoje miejsce kolegom, którzy w Glashutte nie byli.

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o uwzględnienie mnie w planach wyjazdu do JLC.

 

Pozdrowienia

 

Maraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tik Tak w tej chwili nie ma dostępu do sieci :D , ale się zgłasza z wielką radością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie miejsce to JLC koniecznie musze odwiedzic!!! Acha, ja jednak autem pojade :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako 14ty zgłaszam chęć wyjazdu do JLC. Proszę o wpisanie na listę rezerwową i jednoczesnie potwierdzam 100% obecność.

 

A jeszcze przed południem sytuacja wydawała się beznadziejna.


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chcę jechać.


Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez się piszę

prosze mnie uwzglednić

JJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem zainteresowany wiec chyba wskakuje na rezerwowa:)


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się obudziłem...na rezerwe się wpisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosili się, w kolejności zgłoszeń:

Pasjonat, Damiance, Marcin LL, Eugeniusz Szwed, KrzychuS, Klod100, Dommir, Pan Igor, Dariusz Chlastawa, Jedrek38, Maraas, Stanisław Ostrowski, TiK Tak, Master Fan, Corvus, gk1, JJ, Szymon_K, SphinX - jesli kogos pominalem przepraszam i prosze sie upomniec :-)

 

Poszedł juz mail do JLC z prosba o powiekszenie grupy, ewentualnie o podzielenie nas na dwie grupy tego samego dnia lub dzien po dniu. Nie wiem czy nie naduzywam ich goscinnosci ale kto pyta nie błądzi:-)

 

Czy mogę liczyć na pomoc w organizowaniu wizyty w innej fabryce zlokalizowanej w tym samym regionie? Czy ktos ma kontakt z jakąś fabryką z tego terenu abyśmy mogli zorganizować produktywnie drugi dzień pobytu?

 

Co do terminu wyjazdu proponuje wybrac dzien w jednym z nastepujących okresów: druga połowa kwietnia (czesc z nas wybiera sie w marcu do Bazylei, potem sa swieta) lub maj (bez długiego weekendu, tutaj rodziny mogą mieć odmienne zdanie co do naszych planów wycieczkowych) lub czerwiec tak aby nie kolidował ze spotkaniem klubowym 2010. Poprosilem JLC o wskazanie kilku dogodnych dla nich terminów abyśmy mogli jeden wybrać i się dopasować. Jak tylko dostane odpowiedz wrzuce je na forum i wtedy wybierzemy - zaraz potem zaczniemy szukac biletow lotniczych, transportu w Szwajcarii bo samolot niestety nie ląduje u nich na parkingu, noclegów i najważniejsze organizować druga fabrykę do zwiedzania a jak sie nie uda to moze jakiś ciekawy cel turystyczny

Art

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś zaproponować... Myślę, że sensownym terminem na JLC byłby koniec maja lub początek czerwca, tak, żeby to nie kolidowało ze spotkaniem czerwcowym. Część z nas na pewno pojedzie do Bazylei na targi w drugiej połowie marca, a wyjazdy do Szwajcarii co miesiąc mogą być jednak trudne :-). Poza tym daje to z jednej strony sporo czasu na znalezienie jakiejś innej firmy i spokojne zorganizowanie, a poza tym rezerwację tanich biletów, bo z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Pozdrawiam

 

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś zaproponować... Myślę, że sensownym terminem na JLC byłby koniec maja lub początek czerwca....

jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to odpadłem :blink: ??? :)

jeszcze nic nie jest przesądzone Tydzien temu zapytałem czy 20 osób wchodzi w grę i na moje pytanie nie ma odpowiedzi. Wczoraj dostałem maila że konsultacje trwają wiec w JLC jest teraz burza mózgów co zrobić z tymi "natrętami" z Polski co to chcą fabrykę zobaczyć:-) A po za tym Pawle kogo będę pytał o szczegóły budowy zegarka jak Ciebie tam nie będzie?????

Zobaczymy ...... Dam znać jak będzie odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu zapytałem czy 20 osób wchodzi w grę i na moje pytanie nie ma odpowiedzi. Wczoraj dostałem maila że konsultacje trwają wiec w JLC jest teraz burza mózgów co zrobić z tymi "natrętami" z Polski co to chcą fabrykę zobaczyć:-)

 

Trochę późno "zaskoczyłem" Ale jeśli znajdzie się jakieś miejsce - to się piszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.