Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Ty mnie Paweł chyba na prawdę chciałeś zdenerwować! Muszę ja też jakiegoś piłsudskiego co najmniej wystawić :D :D :D

Ale kasiuta będzię!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwości zostały rozwiane. Zegarek doszedł. Muszę przyznać, że ze strony sprzedającego pełen profesjonalizm (wysłany nr listu i czas działania). 

Zegarek to niestety nie NOS (wżery od spodu koperty) ale oryginalne szkiełko i mimo opisu w aukcji sprawny :)

Zastanawia mnie czy sprzedającym nie jest ktoś z forum bądź obserwujący.

 

Pochwalę się nabytkiem w dziale "przed i po spa".

No i skończyło się babci sranie... Użytkownik dawidos6666 ma zablokowane konto na Alledrogo. Już coś zmalował :ph34r:

Dobrze, że zdążył zegarki powysyłać :D


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowizji może nie zapłacił dla allegro i go przy blokowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie Paweł chyba na prawdę chciałeś zdenerwować! Muszę ja też jakiegoś piłsudskiego co najmniej wystawić :D :D :D

Ale kasiuta będzię!!!!!!!!!

Ale to nie są moje aukcje ani ja nie kupiłem tylko je obserwowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie są moje aukcje ani ja nie kupiłem tylko je obserwowałem

Ja też tak to zrozumiałem, że to są twoje zabaweczki B)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja mam zbiorek Burych od kilku lat ten sam i nawet do glowy mi nie przyszlo ich wystawiać.Ostatnio ich ceny podskoczyły jak Polskich zegarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skończyło się babci sranie... Użytkownik dawidos6666 ma zablokowane konto na Alledrogo. Już coś zmalował :ph34r:

Dobrze, że zdążył zegarki powysyłać :D

Też zdążyłem jeden zegarek kupić od niego. Transakcja była ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie czasem miewał cos fajnego, w dobrej cenie. Moze go odblokują zaraz :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Wostok to ladna malowanka...

To nie malowanka tylko totalnie umyty. Choć zastanawiają mnie te kropki lumy. Tak wygląda mój:

post-49869-0-10500200-1417293353_thumb.jpg

 

Zdjęcie jeszcze z aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z aukcji jest odmalowany poza tym koperta z innej bajki stalowa od czego nie wiem , mechanizm wostoka , złożony pasownie nic nie lata , jako zegarek działa poprawnie - kolekcjonersko nie bardzo atrakcyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z aukcji jest odmalowany poza tym koperta z innej bajki stalowa od czego nie wiem , mechanizm wostoka , złożony pasownie nic nie lata , jako zegarek działa poprawnie - kolekcjonersko nie bardzo atrakcyjny

 

Koperta jest OK - tzn. od Wostoka 2209, tyle, że nie z taką tarczą. Dlatego też werk nie lata w kopercie. Dekiel i koronka są od "czapy" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie....

Ta rakieta olimpijska nieciekawa...

 

fuj fuj paskudztwo.

 

Będę się o nią bił!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sława 27 kamieni, niestety uszkodzona http://allegro.pl/piekna-czarna-slava-27jewels-warto-i4853740035.html

http://allegro.pl/cccp-klasyczny-rakieta-olimpiada-80-r-i4851415598.html Rakieta Olimpiada, sprzedawca ma sporo ciekawych innych Rakiet

Słabo u mnie z wiedzą fachową, ale wydaje mi się że kilka z tych innych pozycji to również składaki. Zobaczcie sami.


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo u mnie z wiedzą fachową, ale wydaje mi się że kilka z tych innych pozycji to również składaki. Zobaczcie sami.

Składaki, składaki; większość rakiet z tarczą od werku 2609 ma mostki opisane 2614.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi zapał zmalał ;)

 

Nie nie wiem jak z ta olipijska, ale ogladajac inne rakiety zauwazylem ze sa poskladane czasami bezczelnie a ta olimpijska ma urwany leb sruby w okolicach "naciagu" (nie wiem jak to okreslic fachowo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.