Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kosmos i tak w sto razy lepszym niż mój. Spróbuję policytować, acz bez nadziei na końcowy sukces :) Dzięki za link, bo bym przegapił


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam sprzedawca ma śliczną Slavę. Wiem, że śliczną, bo mam taką. ;)

Specjalnie o niej nic nie mówiłem bo sam na nią polowałem.Zawsze coś było nie tak,a to niezbyt stan,a to ktoś mnie o złotówkę przebił,ale dziś miała być moja (mam nadzieje ,że będzie tak ładna jak na zdjęciach)http://allegro.pl/slava-sprawna-ladna-pozlacana-z-lat-70-80-i5101512708.html    No i jest moja.Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami myślę, że masz kieszenie bez dna :)


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie o niej nic nie mówiłem bo sam na nią polowałem.Zawsze coś było nie tak,a to niezbyt stan,a to ktoś mnie o złotówkę przebił,ale dziś miała być moja (mam nadzieje ,że będzie tak ładna jak na zdjęciach)http://allegro.pl/slava-sprawna-ladna-pozlacana-z-lat-70-80-i5101512708.html No i jest moja.Amen.

He,he,he właśnie się dziwiłem, że nikt nie podjął tematu :) a jednak podjął i to całą gębą. To piękny zegarek, na zdjęciach wygląda dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Wostoka mam w obserwowanych tylko coś mi się koronka nie podoba i się waham. :ph34r:

Strzelałeś ? Wygrałeś ? czy odpuściłeś? Chciałem strzelać doń,ale koleżanka małżowina się ,,zbiesiła,,....że niby dwa zegarki w jedną niedzielę to za dużo. Hm, może i tak.

Edytowane przez Miś Uszatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami myślę, że masz kieszenie bez dna :)

To chyba nie do mnie tylko do kolegi chrapek (post przed moim).Gdzie mi się tam mierzyć z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He,he,he właśnie się dziwiłem, że nikt nie podjął tematu :) a jednak podjął i to całą gębą. To piękny zegarek, na zdjęciach wygląda dobrze ;)

W tym miesiącu trochę pokupiłem,więc koleżanka małżowina powiedziała ,że już w tym miesiącu zamyka skarbiec.Ale mamy już 22 i to lutego ,szybko zleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie do mnie tylko do kolegi chrapek (post przed moim).Gdzie mi się tam mierzyć z nim.

Tak, w rzeczy samej, nie myślałem, że w tym samym momencie napiszemy wiadomość.

 

Fajny NOS z papierami

http://allegro.pl/rakieta-stary-zegarek-gwarancja-opakowanie-i5118038163.html

do tego z 1983r, zazwyczaj z papierami trafiają się takie z końca lat osiemdziesiątych


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w rzeczy samej, nie myślałem, że w tym samym momencie napiszemy wiadomość.

 

Fajny NOS z papierami

http://allegro.pl/rakieta-stary-zegarek-gwarancja-opakowanie-i5118038163.html

do tego z 1983r, zazwyczaj z papierami trafiają się takie z końca lat osiemdziesiątych

Sursum przyjrzyj się. No gdzież to NOS? :huh:

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sursum przyjrzyj się. No gdzież to NOS? :huh:

Rzeczywiście, niepotrzebnie poprzestałem na pierwszym zdjęciu. Używany, i to dość intensywnie. Dzięki


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Moje poszukiwania się skończyły.

Za wskazaniem kolegi kchrapek(dziękuję) zakupiłem tego oto Wostoka.

Mam nadzieję, że na żywo będzie równie ładny.

 

http://allegro.pl/wostok-17j-data-na-szostej-i5118771757.html

No ,w rzeczy samej ,bardzo ładny sikor. I od tego sprzedawcy nie ma się czego obawiać.Sam też kupowałem w tym ,,żródełku,,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa ja też kiedyś kupiłem jednego ruska do noszenia :D to już niedługo będzie rok...
Co do wostoka to się nad nim zastanawiałem bo jest bardzo ładny... kupiłem niedawno w tym źródle, niby wszystko ok ale zegarek się zatrzymuje po kilku minutach a miał być sprawny... no cóż, majster zarobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.