Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, ale mnie lekarz zalecił spokój przy moim zdrowiu. Zbyt dużo chętnych, zbyt duże emocje. Trzeba będzie dalej wertować allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile jest warta godzina Twojego czasu? Bo sądząc po tym, ile już wybierasz ten swój zegarek, to pomiędzy 5 a 10 groszy. Kup coś, jak nie podejdzie, to najwyżej sprzedasz za podobną cenę na popularnym portalu aukcyjnym.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tak biadolicie, na allegro albo się kupuje albo nie - nie ma sensu dyskutować czy zegarek był wart ceny sprzedaży czy nie - bo wart był tyle i już. Rozmowy odchodzą od tematu tego działu. Podrzucajmy efekty swego serfowania, a kto kupi ten szczęśliwy. Allegro uważam jest słabym nośnikiem nabytków. Wymaga dużo czasu i cierpliwości, a najwięcej szczęścia i sprytu. Z małą kasą lepiej pomęczyć znajomych albo w ramach rekreacji wstać wcześnie rano i obskakiwać, przyboczne targowiska.  


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam,bo jak długo można szukac zegarka? No ale może koledze trzeba palcem pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie bez fatygi. W końcu coś kupie coś fajnego co mi się podoba bo ten wyżej okropny. ☺

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Ale jak ten zegarek jest okropny to ja zmieniam hobby ,bo już zupełnie się nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ubliżając nic osobom w podeszłym wieku,w mojej opinii całokształt jak dla starego dziada. Ja się takim jeszcze nie czuję :D

A budżet się zwiększył do 140 zł:)

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki kolego, ja też nie jestem ani dziadem, ani w podeszłym wieku, ale uważam, że ten Wostok jest śliczny i do tego tani, bo to jakby ująć - budżetówka :D

Wszyscy starają się Ci pomóc, ale Ty chyba sam nie wiesz czego chcesz, sorki za szczerość.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ubliżając nic osobom w podeszłym wieku,w mojej opinii całokształt jak dla starego dziada. Ja się takim jeszcze nie czuję :D

A budżet się zwiększył do 140 zł :)

Johndeacon,w takim razie szukaj zegarka w sklepie Decathlon(nie jestem pewien pisowni) tam sama młodzieżówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie szanuję zdanie każdego i nie neguję indywidualnego gustu Po prostu dla mnie tu zbyt dużo złotego koloru jako całokształt.

A cena zapewne pójdzie jeszcze ze dwa razy w górę.

Dziękuję za podpowiedzi, ale zegarek ma się podobać przede wszystkim mnie. Oczywiście jeśli wśród propozycji będzie taki napewno spróbuję. Wczoraj np. trzy zegarki próbowałem wylicytować ale się nie udało.

 

A z tym niezdecydowaniem to pewnie masz trochę racji. Budżet nie duży a tych pięknych zegarków jest tyle, że ciężko wybrać.

 

A do krytyki i tego, że lubię czasem szokować już sie przyzwyczaiłem:D

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam sprzedawca ma śliczną Slavę. Wiem, że śliczną, bo mam taką. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...faktycznie ten Wostok nie głupi. Przejrzałem teraz zdjęcia ale na laptopie i zupełnie inaczej (korzystniej) wygląda niż z fotek malutkich na komórce.

Jeszcze raz się sprawdza, że na komórce to można sobie...... :blink:

 

Zwracam honor tym którzy go polecali.

 

Mnie to się podobają najbardziej: Poljot 55g, Slava-Rakieta Big Zero, Poljoty de Luxe, Łucze w podobnym do Poljotów stylu, Rakiety z rzymskimi indeksami w dużej kopercie itp...

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Wostoka mam w obserwowanych tylko coś mi się koronka nie podoba i się waham. :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Johndeacon -No cóż nikt Ci tu kolego byle g.... nie poleca,ale sam przyznasz ,ześ ,,marudny jak stara panna w tańcu,,  :P

Edytowane przez Miś Uszatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego John a mogę zapytać czy masz jakieś radzieckie zegarki? Czy ten, na który już tak długo polujesz ma być Twoim pierwszym?? 140 zł to niezła sumka, która pozwoli kupić przyzwoitego ruska. Spokojnie Łucza, czy Poljota de luxa możesz wyhaczyć, i to nawet nie trzeba się męczyć tylko zaobserwować parę okazów i po prostu kliknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilkanaście współczesnych japońców, radziecki będzie jako pierwszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może tego 55g warto próbować. Poza niedoskonałościami w postaci lumy, to chyba jest ok?

 

http://allegro.pl/unikatowy-stalowy-poljot-55g-automat-i5102860291.html

Jak jesteś w posiadaniu japońców, to brakiem lumy się nie przejmuj, Poljot generalnie nie świeci, a jeśli, to krótko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o względy praktyczne a raczej wizualne, czy bardzo się te braki będą rzucać w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.