Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

mam takiego samego Wostoczka, ładnie się prezentuje.

Edytowane przez w2k2

Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa ja też kiedyś kupiłem jednego ruska do noszenia :D to już niedługo będzie rok...

Co do wostoka to się nad nim zastanawiałem bo jest bardzo ładny... kupiłem niedawno w tym źródle, niby wszystko ok ale zegarek się zatrzymuje po kilku minutach a miał być sprawny... no cóż, majster zarobi

Może ci się pechowo trafiło. Ja u tego sprzedawcy kupiłem kilkanaście jak nie kilkadziesiąt zegarków i zawsze było ok.Wczoraj też trzy... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe, dlatego się nie unoszę... w aukcji było że sprawny i w sumie sprawny jest... przez kilka minut, ale myślę że na czyszczeniu się sprawa skończy... faktem jest że dość często ten sprzedający wrzuca ciekawe pozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa ja też kiedyś kupiłem jednego ruska do noszenia :D to już niedługo będzie rok...

 

To pochwal się do ilu zegarków dojechałeś przez ten prawie rok czasu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pochwalę się jak będzie dokładnie rok... początkiem czerwca  ;)

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelałeś ? Wygrałeś ? czy odpuściłeś? Chciałem strzelać doń,ale koleżanka małżowina się ,,zbiesiła,,....że niby dwa zegarki w jedną niedzielę to za dużo. Hm, może i tak.

Odpuściłem, za to trafiłem cztery inne, czyli podstawy radzieckiej kolekcji się otworzyły. Kupiłem krabika, poljota sygnała, arbuza, rakietę 24h oraz z nudów zalicytowałem trochę zniszczonego cornavina za 9.90 i wygrałem. Ot, będzie na zabawy w czyszczenie, rozbieranie. I popsucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ten model do mnie jakos nie przemawia... cena mysle, ze zatrzyma sie na ok. 350zl


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiać, ale "P" na mostku w mechanizmie 3133 pojawiło się w 1997 roku...

Oczywiście .,Ten zegarek nawet nie leżał przy radzieckim.,Każda złotówka powyżej setki w tym wypadku będzie wyrzucona w błoto.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie jestem tą aukcja zainteresowany, zmylił mnie opis, CCCP na tarczy i 5 licytujących. Jeżeli to ktoś z forum to już nie podbije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie jestem tą aukcja zainteresowany, zmylił mnie opis, CCCP na tarczy i 5 licytujących. Jeżeli to ktoś z forum to już nie podbije.

Dużo noworuskich zegarków ma CCCP na tarczy i chodzi o wykorzystanie potencjału marketingowego,,Na zachodzie było spore zapotrzebowanie na pamiątki z" Evil Empire"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wnimanije, wnimanije!  1 marca  20:39:22 -> http://allegro.pl/poljot-kosmos-automat-rarytas-kolekcjonerski-hit-i5118564820.html

 

w poljot tjepier sogłasiłos' tolko 15 astronawtow :)

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dzięki. Konkretna strona. Chyba się mój syn wyleczy z tego zegarka. Choć myślałem, że może poczuje bakcyla i polubi "ruskie" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjrzyj się dokładnie temu cudakowi, to kitajec :)

 

kliknij http://www.miniinthebox.com/pl/cjiaba-brand-watch_c7955 a możesz za 20 baksów stać się właścicielem tego przecudnego ...trypra

toż to szkoda wzroku na to nie mówiąć o prundzie :D  :D  :P


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjrzyj się dokładnie temu cudakowi, to kitajec :)

 

kliknij http://www.miniinthebox.com/pl/cjiaba-brand-watch_c7955 a możesz za 20 baksów stać się właścicielem tego przecudnego ...trypra

Dokładnie to nazywa się " C J I A B A "  (oczywiście cyrylicą :D ). Sporo takich sie pałęta :P

Edytowane przez AWG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ma zestawienie liter przypominać cyrylicę ;) zegarków typu automat produkowali jakiś czas temu i sporo ich było na allegro... Powiedzmy sobie szczerze - SeaGull to to nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjrzyj się dokładnie temu cudakowi, to kitajec :)

 

kliknij http://www.miniinthebox.com/pl/cjiaba-brand-watch_c7955 a możesz za 20 baksów stać się właścicielem tego przecudnego ...trypra

 

 

No, dzięki. Konkretna strona. Chyba się mój syn wyleczy z tego zegarka. Choć myślałem, że może poczuje bakcyla i polubi "ruskie" :)

 

Wszystko jasne... Chińczyki dają rabat :Ddi-O0L3AQ4J.jpg

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.