Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sergserg

Oceanusy łączcie się

Recommended Posts

On by może i chciał ale mnie do słonego nie ciągnie , moja kałuża pod nosem mi w zupełności wystarczam. Być może jakbym go przemianowal na Jeziorusa byłby bardziej zadowolony 😄

Nie ma ktoś przypadkiem chęci pozbycia się jakiejś Manty? :)

Nie ogarniam tego yahoo japońskiego czy innych speców - dystrybutorów 😕

Chodzi mi raczej o aplikację do sterowania i podglądu ustawień w Oceanusach.

Edited by Robertk

Przyspamuję i tu, bo to fajny zegarek, chociaż bez aplikacji.

spacer.png

spacer.png

Ta tarcza jest od chronografu. Odmierza minuty i sekundy, ale zamiennie może pokazywać też drugą strefę czasową. Wtedy dolna jest od chrono.

W dniu 31.07.2020 o 20:48, plszcto napisał:

dokładnie, nudą tu wieje... jak nie T200, to S100... i całe szczęście, że inne są wyciągane z szuflad;-)

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Faktycznie.

Co gorsza ciągle widać te same egzemplarze. W ogóle na tym Forum wielu użytkowników uważa, że jak kupili nowy zegarek to przez najbliższe trzy miesiące powinni co dwa dni pokazać jego zdjęcie. Różniące się od poprzedniego wskazywaną godziną, lub założoną koszulą. Najgorszym tego przykładem jest Longines LLD, który na grupie poświęconej tej marce pojawia się co trzeci post. A to przecież nic merytorycznego nie wnosi, bo jest to najbardziej opatrzony Longines i posty nawet nie zawierają żadnej informacji. Wiem, że mój pogląd może się wydać niepopularny, szczególnie wśród ludzi przyzwyczajonych do Instagrama, gdzie naturalne jest przyjmowanie oznak zachwytu. Bo przecież po to takie "seryjne" zdjęcia są publikowane.

7 minut temu, krajcarek napisał:

Co gorsza ciągle widać te same egzemplarze. 

Zatem zapraszamy do przedstawienia swojego Oceanusa , chętnie popatrzymy bo jak widać jest nisza na forum i niewielu użytkowników tych jakże ciekawych zegarków.

9 minut temu, krajcarek napisał:

...A to przecież nic merytorycznego nie wnosi...

Gdyby forum miało żyć wyłącznie merytorycznymi treściami to umarło by śmiercią naturalną , zarówno z braku odwiedzających jak i piszących.

Świetna jest ta wersja C!! 

Zresztą większość mant w tej wersji było super..... 

No nic.... Trzeba czekać na S6000C ;)

Oj tak, 5000C to i moje ciche marzenie.. Choć nawet wersją E bym się zadowolił.
Tymczasem..
36af1242b4150cd73dbd602d7f5a306e.jpg

Który Oceanus jest w matowym wykończeniu.

Nie mogę się przekonać do wysokiego połysku. 

Czy mógłby ktoś wyjaśnić mi do czego służy bezel w tym zegarku? Zegarek bardzo mi się podoba, ale chciałbym wiedzieć co to "funkcja" w nim tkwi?

147110691-casio-oceanus-ocw-t3000-2ajf-1000x1000.jpg

Czy mógłby ktoś wyjaśnić mi do czego służy bezel w tym zegarku? Zegarek bardzo mi się podoba, ale chciałbym wiedzieć co to "funkcja" w nim tkwi?
147110691-casio-oceanus-ocw-t3000-2ajf-1000x1000.thumb.jpg.b6ff5babda52e1ffd89d8a88f55f88ff.jpg

Ustawienie stref czasowych. UTC + lub -. W innych oceanusach było na przykład rozwiązane to tak, jak na zdjęciu, a w jeszcze innych widoczne jest tylko w aplikacji w telefonie. Bezel jest nieruchomy. 97908955a40adab41d10afdd5ed47eba.jpg&key=e62c17a11d7c8145f10783ab57e8a3ced7019360465c0e9b1198014f1e85f6b8

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ciągle pokazywane są tu granatowe Oceanusy T200. Czy ktoś miał w ręce niebieskiego?

Casio Oceanus OCW-T200S-2AJF. Jeśli tak, to czy może się podzielić wrażeniami i porównaniem z tym ciemniejszym?