Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałem się Was poradzić czy model zegarka jaki wybrałem jest ok.

Tissot Seastar 1000 Automatic Chrono

Wiem że jest jeszcze wersja Valjoux Limited Edition ale dostępna jest tylko na kauczuku a szukam zegarka na branzolecie...

dzięki z gory za pomoc

pozdrawiam Ł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

chciałem się Was poradzić czy model zegarka jaki wybrałem jest ok.

Tissot Seastar 1000 Automatic Chrono

Wiem że jest jeszcze wersja Valjoux Limited Edition ale dostępna jest tylko na kauczuku a szukam zegarka na branzolecie...

dzięki z gory za pomoc

pozdrawiam Ł.

 

Bransolete zawsze mozna dokupic. Koszt w granicach 350 - 400 PLN. Standardowy Seastar z Chrono ma taki sobie mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Potrzebuję pomocy w identyfikacji modelu. Czeka od dłuższego czasu na poskładanie. Werk 781. Pomoże ktoś? Będę wdzięczny za foto orginalnej kompletnej tarczy...

 

post-36237-0-80051900-1384035314_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój pierwszy Tissot w kolekcji ( po małym SPA i wymianie koronki ), mam nadzieję, że nie ostatni....

Edytowane przez grig1970

Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super jest ten SeaStar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ptaku trafnie podsumował  :)  grig1970 - gratulacje!

 

A na 6 i 9 tej lumy nie było, czy to (zresztą, jeśli już, to chyba jedyny widoczny) efekt zużycia?

 

Aha, pasek też ciekawie dobrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie brakuje lumy, widać to dopiero na zdjęciach makro, ale to nie jest problem, ręce kolegi Mwatch-a czynią cuda....

Co do paska to lepszy efekt dałby dedykowany Pattini, ale ze względu na koszty prac wykończeniowych musi wystarczyć budżetowy Diloy, na razie...

Edytowane przez grig1970

Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegareczek cacuśny! :)

Brakiem kropek nie ma się co przejmować, to jedyny mankament i nie aż tak straszny.

Wypucowany zaje...ście i kolega ma rzeczywiste talenta do tego typu robótek ręcznych. ;):D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W seastarze struktura powierzchni była trochę inna, ale ze względu na " pudelkowy " charakter jego pracy zdecydowałem sę odejść od oryginału.

http://www.poshtime.com/bigpic-arc.php?id=3001.013

Ps. Dzisiaj luma zostanie uzupełniona, dzięki za trafne uwagi.

 

 

Wysłane z mojego iPada przez Tapatalk


Only vintage ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Tissota!

 

Kilka dni temu wszedłem w posiadanie pięknego T660, widocznego na zdjęciu (marnej jakości ze względu na brak lepszego od telefonu sprzętu pod ręką ;) ), mam z nim niestety mały kłopot. Otóż po założeniu go okazało się, że jest troszkę-troszeńkę za ciasny, zapięcie ma ustawione na max., a nie otrzymałem żadnych dodatkowych ogniwek (na bransolecie obecnie tylko 16). Czy przypadkiem ktoś z kolegów forumowiczów nie byłby w stanie uratować mnie od wydatku liczonego w setkach na zakup nowej kompletnej bransolety poprzez odsprzedaż jednej sztuki ogniwa wraz z pręcikiem łączącym (zegarek jest w pełni tytanowy, zdjęcie może pozostawiać wątpliwości ale to NIE jest bi-color). Rozglądając się trochę po modelach zauważyłem, że T657 oraz T670 miały identycznie wyglądające bransolety, nie jestem jednak pewien czy tej samej szerokości. 

 

Pozdrawiam serdecznie. :)

 

T660.jpg?w=AADzS3OB83RI5rxCzrnD1NzYitFYU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę o pomoc w ustaleniu nazwy, modelu, orientacyjnej wartości.

Wiem tyko, że zegarek przyjechał do mnie z Niemiec i najprawdopodobniej koperta jest złota.

post-67192-0-31839600-1385976140_thumb.jpg

post-67192-0-25226900-1385976150_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na uszach są jakieś punce probiercze? Zobacz z ilu karatowego złota jest wykonana koperta.

Rozbierz sikora i zważ. Wynik pomnóż o aktualną cenę złomu złota i będziesz wiedział ile szacunkowo jest wart.

Tu niikt nie wycenia zegarków. Najbliższy punkt wyceny to ALLEGRO i tam się udaj po weryfikację swej przesyłki. ;)  :D  


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Tissota!

 

Kilka dni temu wszedłem w posiadanie pięknego T660, widocznego na zdjęciu (marnej jakości ze względu na brak lepszego od telefonu sprzętu pod ręką ;) ), mam z nim niestety mały kłopot. Otóż po założeniu go okazało się, że jest troszkę-troszeńkę za ciasny, zapięcie ma ustawione na max., a nie otrzymałem żadnych dodatkowych ogniwek (na bransolecie obecnie tylko 16). Czy przypadkiem ktoś z kolegów forumowiczów nie byłby w stanie uratować mnie od wydatku liczonego w setkach na zakup nowej kompletnej bransolety poprzez odsprzedaż jednej sztuki ogniwa wraz z pręcikiem łączącym (zegarek jest w pełni tytanowy, zdjęcie może pozostawiać wątpliwości ale to NIE jest bi-color). Rozglądając się trochę po modelach zauważyłem, że T657 oraz T670 miały identycznie wyglądające bransolety, nie jestem jednak pewien czy tej samej szerokości. 

 

Pozdrawiam serdecznie. :)

 

T660.jpg?w=AADzS3OB83RI5rxCzrnD1NzYitFYU

 

Zadzwon do swatch group na Marynarskiej w Warszawie, moze maja na stanie , a jak nie to napewno sprowadza (koszt za ogniwko ok 25 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się do klubu z moim skromnym TISSOTEM:

 

fuy5.jpg
 
Uploaded with ImageShack.us
 
Mam go już od 18 lat, a dopiero od kilku dni go noszę - dostałem go w wieku 9 lat i jakoś sobie tego nie wyobrażałem wtedy, później nosił go mój ojciec a po kilkuletniej przerwie i odrestaurowaniu trafił w końcu do prawowitego właściciela :D
Koperta trochę już ściachana ale muszę przyznać, że szkiełko bez żadnej rysy. No i szkoda że to kwarc, ale od czegoś trzeba zacząć ;)
 
Obecnie w kręgu moich zainteresowań jest tissot seastar 1000 automatic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę o pomoc w ustaleniu nazwy, modelu, orientacyjnej wartości.

Wiem tyko, że zegarek przyjechał do mnie z Niemiec i najprawdopodobniej koperta jest złota.

 

Na forum nie wyceniamy zegarków! Regulamin sie kłania <_<

Tak, koperta jest ze złota, imo w tym modelu koperty były z 9K zlota. Dużej wartości nie przedstawia jako wyrób...

Edytowane przez ksylo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MacBlo

 

Do takich pierch :blink:  jak na awatarze, to rzeczywiście tylko kałasznikow (automat) :D

jak widać na fotce, pierwsze obliczenia zasobów trwają ;)  a olejek do sztywnej nikotynowej tutki jest ponoć tańszy niźźli zakup tytoniowych fajek, to i te oszczędności powoli zbliżą do realizacji planu. :D

Witamy w klubie z całkiem, całkiem "piaskowym" staruszkiem. :D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dzięki :D a co do nikotynowej tutki, to gdybym tak różnicę pomiędzy zwykłymi fajkami a utrzymaniem tego urządzenia wpłacał na lokatę, to na jakiegoś skromnego Patka po roku by się uzbierało :D

Co do avatara - niestety jest to kolejna pasja i uzależnienie :D Ciekaw jestem ilu pośród forumowiczów by się znalazło fanów tego typu ozdoby ciała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty tam masz, bo na telefonie nie widzę


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to nie jest moje rzeczywiste zdjęcie - posiadam swoją skromną kolekcję tatuaży, może kiedyś się nimi tutaj pochwalę, jako tło do zegarkowych samojebek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MacBlo

 

Po roku na Patka?  :blink:

 

To musisz kopcić jak ciuchcia Paryż - Bawaria - Góra Kalwaria  ;)

 

Nie to co ja, tylko 50 wiosenek  :(

i Patek dawno poszedł z dymem. :D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączę się z Tobą w bólu ;) W takim razie uczę się na błędach starszych kolegów. O ile nie umrę wcześniej od e-fajek to zaoszczędzone pieniądze dobrze spożytkuje ;)

 

Btw, bo ja to zielony jestem jeszcze w temacie zegarkowych. Tissot ma jeszcze jakiegoś fajnego diverka, oprócz przytoczonego przeze mnie Seastar'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy któryś z kolegów ma już T-complication squelette? Chętnie usłyszałbym  opinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

tym razem nie w dziale rusków, a szwajcarach.

PRS 516 na G10.211, mój nowy nabytek, w zasadzie prezent od Mikołaja do którego napisałem list ;)

 

oo2a.jpg

 

(To nie rysy tylko odblask ;)

 

e5dc.jpg

 

 

jy5i.jpg

 

v3mk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

tym razem nie w dziale rusków, a szwajcarach.

PRS 516 na G10.211, mój nowy nabytek, w zasadzie prezent od Mikołaja do którego napisałem list ;)

 

(To nie rysy tylko odblask ;)

 

 

Ładny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.