Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Recommended Posts

nie wiem co jest grane..lecz gdy w Imageshack zmieniam język to się powiększają.... :)))

w "dziadkowym" rysy na tarczy to moja sprawka...:))

nożyczkami skrobałem indeksy bo dziadek twierdził , że sczerniały i są mało widoczne...

Edited by wiejo3

Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Guest zygmac

Są już reedycje Tissota:Tissot Heritage 150th Anniversary Chronometer T66.1.711.31 oraz Tissot Heritage Navigator COSC Chronometr T078.641.16.037.00.Piękne.Z certyfikatem COSC.:))

Witam.

Wrzucam fotki mojego Tissota :D jestem mega zadowolony! Pięknie cyka :D

Fotki robione są na szybkiego. Jak będe miał więcej czasu to wrzucę kolejne. Pozdrówka!

post-34410-0-61409700-1366645351_thumb.jpg

Witam.

Wrzucam fotki mojego Tissota :D jestem mega zadowolony! Pięknie cyka :D

Fotki robione są na szybkiego. Jak będe miał więcej czasu to wrzucę kolejne. Pozdrówka!

post-34410-0-06208200-1366645445_thumb.jpg

Mistrzostwa 2013 w hokeju na lodzie - jednym ze sponsorów ponownie jest Tissot.

Po zakończeniu każdego meczu najlepszy zawodnik otrzymuje zegarek Tissot. Niestety nie mozna dojrzeć, jaki to typ zegarka. Czy ktoś coś wie na ten temat ?

Witam.

Czy mógłby mi ktoś doradzić co zrobić, gdy odchył po paru minutach jest kilkanaście sekund ? powoli zaczyna mnie to irytować. Wielokrotnie nastawiam dokładnie czas i zaledwie po kilku minutach robi się tak duży odchył na moim tissocie :( Można coś z tym zrobić, czy pozostało mi oddać zegarek do serwisu?

Edited by Rafal 26

Witam.

Czy mógłby mi ktoś doradzić co zrobić, gdy odchył po paru minutach jest kilkanaście sekund ? powoli zaczyna mnie to irytować. Wielokrotnie nastawiam dokładnie czas i zaledwie po kilku minutach robi się tak duży odchył na moim tissocie :( Można coś z tym zrobić, czy pozostało mi oddać zegarek do serwisu?

Prawdopodobnie włos Ci się skleił. Czasami wystarczy odpowiednio "potrząsnąć" żeby się rozkleił, czasem trzeba przedmuchać

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Prawdopodobnie włos Ci się skleił. Czasami wystarczy odpowiednio "potrząsnąć" żeby się rozkleił, czasem trzeba przedmuchać

ok,dzięki za odpowiedź. Będę o tym pamiętał. Na chwilę obecną zegarek chodzi dokładnie. Poczekam do jutra i zobaczę, jaki będzie odchył. Jak dalej będzie tak się działo to wtedy zastosuję Twoje metody :) Pozdrawiam!

Witam wszystkim miłośników Tissotów. Mam do was pytanie. Sam posiadam T-race'a kwarcowego i jedna sprawa nie daje mi spokoju. Mianowicie chodzi mi o dużą wskazówkę. Czy wie ktoś, czy da się zrobić tak, żeby pokazywała ona sekundy, równo z sekundnikiem? Czy służy ona jedynie stoperowi?

Nie ma takiej opcji.

Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Cześć Tissoty :) Ma ktoś z Was jakieś fotki albo doświadczenia Tissota PRS 516 na Meshu ? Chciałbym go trochę pomoczyć na wakacjach a na pasku może być lipa.

Melduje się e swoim Tissotem PR-518:

dsc02432w.jpg

dsc02427.JPG

dsc02441nb.jpg

dsc02467in.jpg

dsc02451o.jpg

Edited by Dar

Guest romseyman

20130603183115.jpg

20130603182424.jpg

Wysluzony ale z nowym pachem :P

Edited by romseyman

A oto i mój trzynastolatek :)

p1000120p.jpg

p1000124b.jpg

BueII 

Love it or leave !!!

W koncu odebralem Seastara Limited. Numer 426/1000. W stosunku do wersji normalnej zostal baaardzo dopieszczony.

a1e7ff905b9ba9f4med.jpg

Chciałem kupić ale tuż przed skasowaniem należności sprzedawcy zwróciłem uwagę na wadę jaką ma ten zegareczek, po dotknięciu bezela zostaje coś w rodzaju "plamy" czarny pierścień jest cieniutki i pod spodem ma wolą przestrzeń. Prawdopodobnie po zanurzeniu w słonej wodzie będzie to wyglądało jeszcze gorzej i tak mają wszystkie egzemplarze. Ostatecznie zrezygnowałem.

Nowy nabytek ;-)

post-31758-1371872435,5805_thumb.jpgquny8eva.jpg

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

post-31758-1371872451,704_thumb.jpg

Edited by kluzik1

zgłaszam chęć zapisania siędo klubu ;)))))))  niebawem odbiorę paczuszkę z moim le locle !!!!!!! fotki dla porównania - ogladnięcia tutaj umieszczę pozdrawiam !