Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.02.2022 o 00:08, Burns napisał(-a):

Dzięki za odpowiedź.Super, zrób proszę jeszcze zdjęcie zbiorcze wymienionych noży tak jak Mario się naumiał z wyrównaniem do czubka, tyłu rękojeści i początku krawędzi tnącej.

Fajnie też jak opiszesz swoje spostrzeżenia odnośnie skoku jakości z tak drastycznym wzrostem ceny, gdzie to ma przełożenie a gdzie nie. Również między firmami, czyli powiedzmy kitajec tak dopieścił nóż za 5k jak hamerykanin za 10k, albo odwrotnie. Czyli gdzie to czuć a gdzie cena nadmuchana jest nazwiskiem, marką.

 

15 powiadasz - hahaha, może mam gdzieś jeszcze historię pw, tam ilość była zgoła inna, tak pi razy drzwi 3x mniej. 🤣😂 Nie wiem czy minął rok. 😀

5 noży które zakładałem na początku to stanowczo za mało;).Potrzebowałem czasu aby to zrozumieć.

W kwestii fotek jasne ,że będą.Natomiast jeżeli chodzi o porównywanie poszczególnych sztuk to trochę bezsensu bo praktycznie każdy z noży to inna bajka.Zresztą sam pomyśl , jak porównać OTF z folderem.Np. Spike Grind vs Svarn 2 ???.Na pewno Svarn 2 będzie bardziej spełniał warunki edc.Znowu Marfione to niesamowicie wykończone ostrze.Natomiast pod względem relacji cena jakość to uważam ,że ceny każdego są adekwatne choć najkorzystniej wypadają produkty Andre de Villers.Znowu Pohan Leu w sztuce, którą posiadam popełnił błąd nawiercając zbyt płytkie otwory w miejscu w którym jest zamontowany klips.W wyniku czego musiałem na koncówki śrubek nałożyć troszkę specjalnego kleju i je dokręcić ponieważ bez tego kleju co kilka dni nosząc nóż nawet w nerce klips stawał się luźny i miałem obawy ,że pogubię śrubki.😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dołączam z pudełkiem. 😁

Pokaż kotku co masz w środku. Burnsa nie pytam bo on Pegasusa używa😁

 

 

DSC_0946.JPG

Też się dołączam z pudełkiem. 😁

Pokaż kotku co masz w środku. Burnsa nie pytam bo on Pegasusa używa😁

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chociaż korci😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuj, bo skoczę do Marcina po Pegasusa.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, loco50 napisał(-a):

 

Pokaż kotku co masz w środku. Burnsa nie pytam bo on Pegasusa używa😁

 

Patrz to.

Jak wiesz nie miałeś przyjemności przedstawić się z nazwiska, a wygranej nadal nie wysłałeś, żebym znał je listu przewozowego.

Pegasus pokazuje mi że twoje nazwisko jest na N i 7 liter. Taka nowinka, ale przez Rodo więcej nie ujawnię,

chyba, że to miejscowość, ale i tak Cię znajdziemy ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze. Trzeba będzie się strzelać. A nazwisko to długie jak ch... u murzyna😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, loco50 napisał(-a):

O kurcze. Trzeba będzie się strzelać. A nazwisko to długie jak ch... u murzyna😁😁😁

walka wręcz na noże, nie będziemy wsi straszyć.

Wyskakuj z zawartości pudełka

Obstawiam tego pizdryka co ma pisar z 4 dziurami

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dziury? Extra!!!😅


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Ognia! 

 

 

DSC_0947.JPG

DSC_0948.JPG

DSC_0949.JPG

DSC_0950.JPG

DSC_0951.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wal.Mysle,ze Ci się nie podoba. Ja też miałem pewne opory i długo się wahałem. Ale na żywo jest super. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dyplomatycznie, zostaje? ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaje. Jest super wykonany, karbon gładki, mechanika jak zwykle w WE perfekcyjna. W ręce leży super. Powiem tak, może kontrowersyjnie-jeden z ciekawszych noży w mojej kolekcji. Poza tym po iluś tam nudnych i podobnych nożyków trzeba mieć też coś wyróżniającego się z tłumu😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dupka taka mocno szeroka. Wolę szczuplejsze. ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebiłeś Chimerę 🙃🙃🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie oddają jego fakt, że kontrowersyjnej😁, urody. Na żywo zaj... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Louis Cypher napisał(-a):


Dobra, ten 😎

 

 

C29465F6-22A0-4C72-AEA9-148725E711E8.jpeg

Zgadza się.  Całkiem fajny pizdryk. Stal D2, na kulkowych, nieźle wykonany.

noks3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, goral_ napisał(-a):

Zgadza się.  Całkiem fajny pizdryk. Stal D2, na kulkowych, nieźle wykonany.

noks3.jpg

A tak coś więcej pełnym zdaniem skoro zapuściliście się na rejony pana P. Stronę z pudełka umiem odczytać i nawet paniemaju paruski. Marka, model, cena, skąd to się kupuje, udział chińskich rączek jest czy rodowity rusek ?

@Loco50

Patrzę i patrzę i nadziwić się nie mogę.

DSC_0950.JPG

niby rekin, ale tu jest wszystko, taka wścieklizna jakby beczkę z amfą opróżnił  🤪szczególnie ten finger choil jakby na dwa fingery 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano dlatego, że rękojeść jest dość krótka i chłop z wielką łapą miałby problem. Ale chwyt z palcem do przodu od pivota jest pewny. 

To co mi się podoba w tym nożu to to, że w odróżnieniu od tych zetek i innych we z wyjebolitu jest ciężki. Trzymasz w łapie porządne narzędzie a nie pilnik do paznokci z damskiej torebki😁

Ano dlatego, że rękojeść jest dość krótka i chłop z wielką łapą miałby problem. Ale chwyt z palcem do przodu od pivota jest pewny. 

To co mi się podoba w tym nożu to to, że w odróżnieniu od tych zetek i innych we z wyjebolitu jest ciężki. Trzymasz w łapie porządne narzędzie a nie pilnik do paznokci z damskiej torebki😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Burns napisał(-a):

A tak coś więcej pełnym zdaniem skoro zapuściliście się na rejony pana P. Stronę z pudełka umiem odczytać i nawet paniemaju paruski. Marka, model, cena, skąd to się kupuje, udział chińskich rączek jest czy rodowity rusek ?

 

Firma NOKS Rosja. W warszawie jest sklep i sprzedaż wysyłkowa. Cena tego ok 200 zł.

www.wilkodaw.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.