Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
neuro

Nóż

Recommended Posts

5 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Może więcej nie pokazujmy noży bo a nuż😁 zobaczy to ktoś nieletni i nam zamkną wątek 😁😁😁. Jak inne dla dorosłych 🤣

Pewnie foto noża z flaszką będą usuwane…

Na szczęście mamy męski wątek, do którego możemy się przenieść:

Godzinę temu, just_nobody07 napisał(-a):

Ja po prostu takich nie lajkuję i szybko przewijam dalej 🤷🏻‍♂️

Zuch! 👍

33 minuty temu, Louis Cypher napisał(-a):

Zuch! 👍

Też jestem z siebie dumny, choć wolałbym egoistycznie, żeby w wątkach, do których wchodzę takich zdjęć nie było. 

18 godzin temu, just_nobody07 napisał(-a):

Też jestem z siebie dumny, choć wolałbym egoistycznie, żeby w wątkach, do których wchodzę takich zdjęć nie było. 

A nóż na gołej ładnej d... może być czy też przewiniesz?😁

28 minut temu, Christo napisał(-a):

imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

IMG_5725.jpeg

Wydaje mi się a wręcz jestem o tym przekonany, że Hanibalowi dali wersję bez ząbków. Nie mniej wszystkie tego typu noże to narzędzia spustoszenia wraz z przyrostem rozmiaru totalnego spustoszenia. Proponuję obejrzeć CS Talon. To nóż, którego używa się raz w życiu. Dzięki niemu przeżyjesz, umżesz lub pójdziesz siedzieć w zależności po której stronie prawa jesteś...

9 godzin temu, Burns napisał(-a):

Wydaje mi się a wręcz jestem o tym przekonany, że Hanibalowi dali wersję bez ząbków. Nie mniej wszystkie tego typu noże to narzędzia spustoszenia wraz z przyrostem rozmiaru totalnego spustoszenia. Proponuję obejrzeć CS Talon. To nóż, którego używa się raz w życiu. Dzięki niemu przeżyjesz, umżesz lub pójdziesz siedzieć w zależności po której stronie prawa jesteś...

Tak jak pisałem, w filmie Hannibal posługuje się wersją z gładkim ostrzem:

IMG_5733.jpeg

Natomiast w książce jest opisane ostrze ząbkowane: „Chapter 35, Paragraph 9: Dr. Lecter takes up the bright tabloid from a pile of parchment and looks at the picture of Clarice Starling on the cover, touches her face with his finger. The bright blade appears in his hand as thought he had sprouted it to replace hi sixth finger. The knife is called a Harpy and it has a serrated blade shaped like a talon. It slices as easily through the National Tattler as it sliced through the Gypsy’s femoral artery—the blade was in the Gypsy and gone so quickly Dr. Lecter did not even need to wipe it.”

Pany, takiego cudaka dostałem w rozliczeniu. Gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam.
Nowy, full komplet ze sklepu.

Snex już znalazł nowego Pana

c3bffcdddf6f51de30d13af152b580b7.jpg&key=0a5be45ef8e0b6d2eb468ac510b2f4f109f03faef54be4aff5406199b0797d7d

S20FE 5G

Fajna nowość od ER. Podoba mi się. Miałem czarnego w automacie ale jakoś dziwnie mi sie go otwierało. Trza było uważać jak trzymać. Ten nie automat.

pol_pm_Nóż-składany-Extrema-Ratio-Caimano-Nero-N-A-Ranger-LE-No-250-Tactical-Mud-Aluminium-Geotech-Camo-N690-04-1000-0166-BW-TM-120664_1.jpg

11 godzin temu, mirek 1969 napisał(-a):

Fajna nowość od ER. Podoba mi się. Miałem czarnego w automacie ale jakoś dziwnie mi sie go otwierało. Trza było uważać jak trzymać. Ten nie automat.

pol_pm_Nóż-składany-Extrema-Ratio-Caimano-Nero-N-A-Ranger-LE-No-250-Tactical-Mud-Aluminium-Geotech-Camo-N690-04-1000-0166-BW-TM-120664_1.jpg

Caimano Nero. Niezły rozpruwacz.

Mnie nie, ale staram się nie psuć zabawy innym.

Mnie podoba się nożyk od Ciebie, albo Case.

smar.jpeg