Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

kask zdecydowanie kupuje na lata... to nie mały wydatek dla mnie

Mangi nie lubię, zainteresował mnie Szoke, dlatego, że szary (ładny odcień koloru, uniwersalny) i limited... rzadki model, tylko te grafiki z boku trochę dziecinne...

a Camino szary wygląda bardzo ciekawie....

Edytowane przez ksylo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na lata, to XR1000 nie ma wyjmowanej podpinki, więc nie wypierzesz.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na lata, to XR1000 nie ma wyjmowanej podpinki, więc nie wypierzesz.

 

upsss ;) nie wiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie powiem, że niektórzy nalewają do środka ciepłej wody z mydłem i tak myją, razem ze skorupą. Nie wiem jednak jaki to przynosi skutek, nigdy nie testowałem. Następca tego kasku, czyli XR1100, ma już całkowicie wypinany środek.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kask kupujemy po to żeby sie nie zabić a nie po to żeby ładnie w nim wyglądać, troszkę inaczej niż przy wyborze zegarków ;) pozdrawiam zmotoryzowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kask kupujemy po to żeby sie nie zabić a nie po to żeby ładnie w nim wyglądać, troszkę inaczej niż przy wyborze zegarków ;) pozdrawiam zmotoryzowanych

 

funkcje kasku myślę, że wszyscy znamy....

jeżeli mam wybór to, dlaczego mam nie kupić kasku, który cos przedstawia i dobrze wygląda?!

Nie szukam najładniejszej grafiki wśród kasków ogólnie (agv, shark, itp)

tylko wśród shoeia, właśnie z powodu poziomu bezpieczeństwa jaki oferuje

 

 

Na pocieszenie powiem, że niektórzy nalewają do środka ciepłej wody z mydłem i tak myją, razem ze skorupą. Nie wiem jednak jaki to przynosi skutek, nigdy nie testowałem. Następca tego kasku, czyli XR1100, ma już całkowicie wypinany środek.

 

xr1100 świetny, dużo udoskonaleń, nowości, ale i cena....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksylo: a wchodzi w gre sprowadzenie go zza granicy? Mam znajomego, który sprowadza dużo sprzętu, nawet i nowego z USA, UK i Niemiec, może bym pomógł coś załatwić :o Nie wiem tylko jak to wygląda z respektowaniem zagranicznych gwarancji w Polsce bo ja kupowałem swojego Shoeia od niego bez żadnych papierów(dlatego był tańszy), a że malowałem go customowo to i tak bym stracił ją... Zawsze możesz kupić xr1100 za 300gbp + jakieś 20gbp przesyłka od Trusted Seller z ebay co uk na gwarancji i fakturze ebay, a cła i podatku nie zapłacisz od niego. 1500zł moim zdaniem to jest optimum za kask i warto tyle dać za bezpieczeństwo i jakość :) Porównaj to do kwoty około 3000zł za ochydnego Schubertha...


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mój, ale gdybym miał jeździć, to sercem wybrałbym taki motocykl :) Uwielbiam ten kolor - kość słoniowa!

 

7290c7eb89b7cb2em.jpg


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kupić xr1100 za 300gbp + jakieś 20gbp przesyłka od Trusted Seller z ebay co uk na gwarancji i fakturze ebay, a cła i podatku nie zapłacisz od niego. 1500zł moim zdaniem to jest optimum za kask i warto tyle dać za bezpieczeństwo i jakość :) Porównaj to do kwoty około 3000zł za ochydnego Schubertha...

 

Jezeli tak porownujesz to Schuberth S1 pro tez kosztuje ?300 i jest warty swoich pieniedzy (www.helmetcity.co.uk)


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przeglądając oferte Schubertha w PL górowały ceny rzędu 3000zł, dlatego tak napisałem.

 

Kangie: BMW R1200 Cruiser ? Identyko wystąpił w Tommorow never dies :o

Też mi się marzy, ale w kolorze czarnym :)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Triumpha Rocketa:

carmichael%20wheelie%20rocket.jpg

Moja fotka z zawodow Extrememoto 2008 na Bemowie. Na gumie jedzie Carmichael - etatowy kierowca Triumpha. Jak widac calkiem fajnie da sie jezdzic takim kolosem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kangie: BMW R1200 Cruiser ? Identyko wystąpił w Tommorow never dies :o

Też mi się marzy, ale w kolorze czarnym :)

Owszem. Czarny też piękny :)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak uważam, że taki motocykl w Polsce mija się z celem. Jego miejsce jest np w Stanach, gdzie ciągną się tysiące kilometrów mało uczęszczanych dróg. U nas, na krajowej siódemce, takie moto jest jak tygrys w klatce.

 

Nie jest tak źle. No wiadomo jakie są nasze drogo i jakie na nich natężenie ruchu ale Valkyrie daje radę. Oczywiście masa i gabaryty swoje robią ale moment, moc i gang szóstki boksera to niezapomniane emocje rekompensujące wszystkie niedogodności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ksylo: a wchodzi w gre sprowadzenie go zza granicy? Mam znajomego, który sprowadza dużo sprzętu, nawet i nowego z USA, UK i Niemiec, może bym pomógł coś załatwić :) Nie wiem tylko jak to wygląda z respektowaniem zagranicznych gwarancji w Polsce bo ja kupowałem swojego Shoeia od niego bez żadnych papierów(dlatego był tańszy), a że malowałem go customowo to i tak bym stracił ją... Zawsze możesz kupić xr1100 za 300gbp + jakieś 20gbp przesyłka od Trusted Seller z ebay co uk na gwarancji i fakturze ebay, a cła i podatku nie zapłacisz od niego. 1500zł moim zdaniem to jest optimum za kask i warto tyle dać za bezpieczeństwo i jakość ;) Porównaj to do kwoty około 3000zł za ochydnego Schubertha...

 

jest trochę ryzyko kupować przez Internet... jeszcze sie zastanawiam.

dzięki za propozycję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zachwyciłem się takim boxerem..

 

325.png

 

 

bmwr65_1.jpg

 

 

 

81156.jpg

 

 

 

 

strasznie mi ten brzydal przypadł do gustu.....

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat o kaskach , ja powoli przygotowuje sie na nowy sezon . Zebra juz sa prawie OK , biodra jeszcze bola , ale Guzzi wroci niedlugo z naprawy wiec trzeba kupic nowy kask . Stary pekniety- szukam czegos co by mi zastapilo stary , glownie chodzi mi tutaj o kolory tzn . czarny kask z motywami srebrnymi i zlotymi . Ten ostatni wygladal jakby byl kompletem z motorem . Jak nie znajde nic ciekawego to kupie czarny i dam do malowania .

Macie jakis pomysl ?

irek


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irekm: a masz może jakąś fotke motocykla? :) Łatwiej będzie coś doradzić wiedząc dokładnie jak wygląda Twój Moto Guzzi i jaki to typ motocykla :)

Szukasz czegoś z motywem gotyckim czy jakaś abstrakcja czy może jakieś smoki/"stwory"(lazer ma np. takie wzronictwo)?

Polecam pomysł z customowym malowaniem - masz wyjątkowy kask, który wyróżnia Cię spośród innych motocyklistów :) O ile oczywiście nie zależy Ci na gwarancji.

Jeśli chodzi o wzór do namalowania to przyszedł mi na myśl taki: czarny kask z srebrnym oraz złotym aniołem płci żeńskiej - jeden z lewej strony, drugi z prawej, a na tylnej ściance duże czerwone serce otoczone srebrnym cierniem/drutem kolczastym a w środku serca logo Moto Guzzi lub Twoja ksywa np ;)

 

http://www.shoei-europe.com/uk/products/XR-1100

Sylvan TC-9 jest białym z złoto-srebrnym malowaniem ale moim zdaniem trochę nieprofesjonalnie wygląda ten kask

 

 

http://www.shoei-europe.com/uk/products/X-SPIRIT-II

Vermeulen 4 TC-9 już lepiej, ale trochę mało srebrnego akcentu

 

Niech zgadnę, masz takiego Guzzi: http://www.motorcyclenews.com/upload/221683/images/1-moto-guzzi-v7-cafe-classic.JPG

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irekm: a masz może jakąś fotke motocykla? :) Łatwiej będzie coś doradzić wiedząc dokładnie jak wygląda Twój Moto Guzzi i jaki to typ motocykla :)

Szukasz czegoś z motywem gotyckim czy jakaś abstrakcja czy może jakieś smoki/"stwory"(lazer ma np. takie wzronictwo)?

Polecam pomysł z customowym malowaniem - masz wyjątkowy kask, który wyróżnia Cię spośród innych motocyklistów :) O ile oczywiście nie zależy Ci na gwarancji.

Jeśli chodzi o wzór do namalowania to przyszedł mi na myśl taki: czarny kask z srebrnym oraz złotym aniołem płci żeńskiej - jeden z lewej strony, drugi z prawej, a na tylnej ściance duże czerwone serce otoczone srebrnym cierniem/drutem kolczastym a w środku serca logo Moto Guzzi lub Twoja ksywa np ;)

 

http://www.shoei-europe.com/uk/products/XR-1100

Sylvan TC-9 jest białym z złoto-srebrnym malowaniem ale moim zdaniem trochę nieprofesjonalnie wygląda ten kask

 

 

http://www.shoei-europe.com/uk/products/X-SPIRIT-II

Vermeulen 4 TC-9 już lepiej, ale trochę mało srebrnego akcentu

 

Niech zgadnę, masz takiego Guzzi: http://www.motorcyclenews.com/upload/221683/images/1-moto-guzzi-v7-cafe-classic.JPG

 

post-16365-0-04353400-1331814323.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

post-16365-0-01537900-1331814325.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Kask wlasnie mialem czrny w zloto srebrne smoki .

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to premiera :) :) :)

 

post-5825-0-22080400-1331814399.jpg

 

post-5825-0-37962900-1331814401.jpg

 

post-5825-0-70141700-1331814403.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=jvQ57FMgoa4

 

Mam problem ze wstawianiem filmów na YT. Zawsze filmik który załaduje jest taki ściśnięty. Próbowałem już tego: http://www.google.com/support/forum/p/youtube/thread?tid=04f042e0ddf197d9&hl=pl ale niestety nie pomaga. Jak ktoś ma jakiś pomysł proszę o info na PW. Filmik w oryginale ma rozdzielczość 720x480


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna, diesel ;D powinieneś mieć teraz czarnego kroko przeszywanego gruba czerwona nicia do przekladki do Pama na specjalne przejazdzki typu rozpoczęcie sezonu :) szkoda tylko ze nie masz kanapy dla pasazerki :)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diesel bardzo fajny grubas!! co do filmow czym je robisz? mozesz sobie zorbic taki trik ze przekonwertowac film nagrany w total wideo converter. RObi to bardzo szybko w ciagu kilku minut - ja mialem ten sam problem co Ty tylko jeszcze gorzej to wygladalo bo mialem rozdz 1280 i zgniatalo film 3 razy bardziej niz Twoj

 

 

 

PS ja obecnie posiadam od 11 lat Awo 435s :)

Edytowane przez Frytejro

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.