Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Kobuz napisał(-a):

Wymienili maszynę do napełniania olejem na taką, co ogarnia kilka zegarków na raz, co znacznie przyspiesza robotę. Choć na serwis dowolnego zegarka Hydro i tak nie trzeba chyba długo czekać. Dlatego mniemam, że przygotowali się na zainteresowanie zmniejszonym UX-em.

 

No to wszystkie pięknie się składa. Byle tylko wskazówek nie skopali jak w T50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysto informacyjnie, może kogoś zainteresuje, jestem w trakcie serwisu U1 (serwis okresowy po kilku latach), zegarek przesłałem do centrali SINNa, czas oczekiwania na wycenę serwisu-10-12 tygodni, dostałem wycenę po 10 tygodniach, czas serwisu po zaakceptowaniu kosztów 16-18 tygodni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nav napisał(-a):

Czysto informacyjnie, może kogoś zainteresuje, jestem w trakcie serwisu U1 (serwis okresowy po kilku latach), zegarek przesłałem do centrali SINNa, czas oczekiwania na wycenę serwisu-10-12 tygodni, dostałem wycenę po 10 tygodniach, czas serwisu po zaakceptowaniu kosztów 16-18 tygodni. 

Kolejka prawie jak w Rolexie... Co oni tam wyceniają 10 tygodni... Chyba pracowników brakuje i grają na czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marcinboro napisał(-a):

Kolejka prawie jak w Rolexie... Co oni tam wyceniają 10 tygodni... Chyba pracowników brakuje i grają na czas

Fakt, trzeba uzbroić się w duże pokłady cierpliwości. W mailu informują jedynie o dużym obłożeniu pracą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nav napisał(-a):

Fakt, trzeba uzbroić się w duże pokłady cierpliwości. W mailu informują jedynie o dużym obłożeniu pracą. 

Razem wychodzi z pół roku. Zastępczy zegarek powinni wydawać na czas serwisu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przysłali informacje że gwarancja na paproch (kilka postów wyżej pokazałem) to 8 tygodni! 
Jest to w mojej opini niezgodne z prawem. Narazie napisałem do nich że ze wstydem za swoją niechlujstwo powinni to zrobić od ręki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Picy napisał(-a):

U mnie przysłali informacje że gwarancja na paproch (kilka postów wyżej pokazałem) to 8 tygodni! 
Jest to w mojej opini niezgodne z prawem. Narazie napisałem do nich że ze wstydem za swoją niechlujstwo powinni to zrobić od ręki. 

Jak kupiłeś bezpośrednio od Niemca, to zostaje skarga do niemieckiego rzecznika praw konsumentów :)

Chyba że kupiony w Polsce, to można próbować z rękojmi sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Picy napisał(-a):

U mnie przysłali informacje że gwarancja na paproch (kilka postów wyżej pokazałem) to 8 tygodni! 
Jest to w mojej opini niezgodne z prawem. Narazie napisałem do nich że ze wstydem za swoją niechlujstwo powinni to zrobić od ręki. 

Ta informacja pochodzi bezpośrednio od Sinna, czy od jakiegoś dystrybutora?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jogi napisał(-a):

Ta informacja pochodzi bezpośrednio od Sinna, czy od jakiegoś dystrybutora?

Zegarek jest z Wrzeciona Czasu więc od nich informacja. Sinn mi napisał że mogę do nich wysłać (oni przyślą kuriera) lub oddać do wrzeciona czasu ale oni muszą wysłać do DE bo w Polsce jest tylko serwis autoryzowany pogwarancyjny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Picy napisał(-a):

Zegarek jest z Wrzeciona Czasu więc od nich informacja. Sinn mi napisał że mogę do nich wysłać (oni przyślą kuriera) lub oddać do wrzeciona czasu ale oni muszą wysłać do DE bo w Polsce jest tylko serwis autoryzowany pogwarancyjny. 

Mam nadzieję, że Sinn to elegancko i bezproblemowo ogarnie.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancko może tak , ale nie szybko :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2024 o 13:54, KrysH napisał(-a):

U1 SE.

 

IMG_7426.jpeg

Świetny jest ten Sinn. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, lucas0 said:

Świetny jest ten Sinn. 

Tak! A jego zaleta jest wygoda i pomimo gabarytów na papierze (44mm) to nosi się jak kompaktowe 43. I wcale taki gruby nie jest, 14.8mm!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest pierwsza zajawka, z której niewiele wynika, ale od czego jesteśmy, jak nie od spekulowania :D

Od prawej:

1. Jakiś nuras z kopertą od U1 i nietypowym bezelem, bo podziałka kończy się na minucie 10, a nie 15. PVD wskazuje, że to raczej żadna nowość "nowość".

2. Wariacja na temat 856/556, ale chyba tego pierwszego, bo pasek raczej szerszy niż węższy.

3. 🤔 Pasek chyba 22mm w uszach, więc coś większego. Chrono?

4.  Kolejny nuras, tym razem koperta piaskowana + czarny bezel, też raczej 22mm w uszach. Dziwny jest ten indeks na 11, bo ani to lego z U1, ani baton z UX.

6. Raczej 22mm w uszach typu smukłego jak w 556/U1 (czyli żadne 103 i pochodne tej koperty ani inne beczułki), raczej bez bezela. Stawiam, na znany model, bo tu znowu PVD.

 

Jak by nie patrzeć, to nie widzę tu tego, na co czekam, czyli naszpikowany technologiami nowy EZM w mniejszym rozmiarze :(

Jeszcze nie pokazali nowości, a już taki zawód 😆

 

IMG_5144.jpg

Edytowane przez PKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, PKS napisał(-a):

Jeszcze nie pokazali nowości, a już taki zawód 😆

 

Jakoś od 2 lat ta firma już niczym szczególnym nie porywa, chyba czas się przyzwyczaić :) 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.01.2024 o 13:23, pisar napisał(-a):

Jakoś od 2 lat ta firma już niczym szczególnym nie porywa, chyba czas się przyzwyczaić :) 

 

Na szczęście nie straciłem tej dziecięcej naiwności! Przynajmniej jeśli chodzi o zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2024 o 16:50, nav napisał(-a):

Czysto informacyjnie, może kogoś zainteresuje, jestem w trakcie serwisu U1 (serwis okresowy po kilku latach), zegarek przesłałem do centrali SINNa, czas oczekiwania na wycenę serwisu-10-12 tygodni, dostałem wycenę po 10 tygodniach, czas serwisu po zaakceptowaniu kosztów 16-18 tygodni. 

Niestety Sinn ma mocne niedobory kadrowe w kluczowym segmencie - zegarmistrzowskim. To problem całkiem sporej grupy firm, a zwłaszcza tych niezależnych. Stąd czasy oczekiwania, fakapy w zakresie kontroli jakości itp. Nie bronię, stwierdzam fakt. Dodatkowo zbyt obszerne portfolio modeli, które są często wysyłane na serwis, a wcale tego nie potrzebują (linia giełdowa (Finanzplatzuhr), damki...) na pewno nie ułatwia im życia.

 

W dniu 26.01.2024 o 13:14, PKS napisał(-a):

Jest pierwsza zajawka, z której niewiele wynika, ale od czego jesteśmy, jak nie od spekulowania :D

Od prawej:

1. Jakiś nuras z kopertą od U1 i nietypowym bezelem, bo podziałka kończy się na minucie 10, a nie 15. PVD wskazuje, że to raczej żadna nowość "nowość".

2. Wariacja na temat 856/556, ale chyba tego pierwszego, bo pasek raczej szerszy niż węższy.

3. 🤔 Pasek chyba 22mm w uszach, więc coś większego. Chrono?

4.  Kolejny nuras, tym razem koperta piaskowana + czarny bezel, też raczej 22mm w uszach. Dziwny jest ten indeks na 11, bo ani to lego z U1, ani baton z UX.

6. Raczej 22mm w uszach typu smukłego jak w 556/U1 (czyli żadne 103 i pochodne tej koperty ani inne beczułki), raczej bez bezela. Stawiam, na znany model, bo tu znowu PVD.

 

Jak by nie patrzeć, to nie widzę tu tego, na co czekam, czyli naszpikowany technologiami nowy EZM w mniejszym rozmiarze :(

Jeszcze nie pokazali nowości, a już taki zawód 😆

 

IMG_5144.jpg

Ładnieś to wydedukował, ja się zastanawiam tylko czy to nie są same 40/41 mm. Będzie ten UX50 czy nie będzie 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nie jestem przekonany. Niby człowiek na to czekał, ale detale psują wrażenie (wolałbym tarczę i wskazówki z UX). No i dlaczego nie w ramach EZM?

Ale ta 103 całkiem niegłupia.

Oczywiście przy założeniu, że to nie jest podpucha tylko faktyczny przeciek.

 

194d272ceecc41b6005a2517a2f13e0a5e0e464c.thumb.jpg.5c3793f9037234ff589c71c57266254e.jpg

 

ae0c975846f57438849c4c118f82e78358026484.thumb.jpg.38a586144286c97d38b97a8bbffecfbc.jpg

 

ffd34ac8c5f794f645e44b572e2a226932e24293.thumb.jpg.fcbd204326962b8ad1c2d353adba163f.jpg

 

95cbd56262b94ae45ab2085bf9b5fedbc187eb75.thumb.jpg.20cc212161138fdade9bace8580bf9cb.jpg

 

879f968ed62d6714e78d962cf829289a5c09e805.thumb.jpg.999d418d4fc15a881a3340546d1a2a49.jpg

 

3c9b0510c93c140c7d5cb1f1bbfb58df1bad4876.thumb.jpg.b11bb3a2b52b3f138fffa5658c01dc3c.jpg

Edytowane przez PKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://www.sinn.de/de/Neuheiten.htm

 

No nie była to podpucha 😉 Obydwa limitowane wypusty - 103 Hd i U50 S L bardzo fajne, ale ten ostatni najpewniej rozejdzie się w mig, dlaczego chyba nie muszę pisać:

 

unnamed.jpg.0e782295dff0fbb19bea91232472d815.jpg

 

Co do UX50 U50 Hydro to wskazówki mają podobne proporcje co większa wersja, tylko na małej tarczy trochę inaczej to wygląda. Tak mi się przynajmniej wydaje. Też wolałbym tarczę z UX-a, zwłaszcza te długie markery minutowe/sekundowe. Ale ogólnie mi się podoba.

Edytowane przez Kobuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.