Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, cordi7 napisał(-a):

 

Tloczona blaszka moze i dziala ale prosze cie ... w tej cenie i dla rasowych tool watchy oczekiwalbym frezowanej - dla mnie mega odstaje poziomem wykonania od reszty bransolety.

 

 

Mnie też trochę razi to zapięcie. Miałem w 556 i zdecydowanie odstawało od reszty.

Działało bezproblemowo - to fakt, ale tłoczona, skrzypiąca blacha trochę tu nie przystoi. Biorąc pod uwagę, że jest obecna również w najdroższych modelach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, KrysH napisał(-a):

Zdecydowanie wybieram Sinn. Coś jest w użytkowości tego zapięcia - jest proste i działa bez problemów. Jest tak proste ze nawet nie musisz myśleć jak je zapinasz, jak powietrze...

 

Zapięcie w Seiko 5 klepane z puszki po karmie dla kota tez działa. A tak w ogóle to od 7:00 bodajże:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapięcie bransolety nie jest złe, ale dla mnie ma ten feler, że krawędź tego klipsa zabezpieczającego czasem wrzyna mi się w nadgarstek i zdecydowanie nie jest to komfortowe uczucie. Poza tym nie mam większych zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliśmy mnie co do tagiment. Teraz tylko martwi mnie AR. Jutro chyba przynierze to się przekonam jak to wyglada na żywo. Jeśli kupię to na bransolecie pasek dokupie. Tez się zastanawiam nad bazelem. Sam nie wiem który lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz się najpierw, ile kosztuje sam pasek i sama bransoleta.

Kiedyś zamówiłem zegarek na bransolecie + gumę. Okazało się, że odwrotna konfiguracja wyszłaby trochę taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.09.2023 o 12:15, palikowaty napisał(-a):

Hej,

Sam przymierzam się do U50 w pełnym tegimencie. W końcu będzie zegarek, którego nie będę musiał ściągać z ręki w pracy.. ;)

Nie mogę się tylko zdecydować czy cały szary czy SDR. 

Ktoś ma pojęcie ile kosztuje sam bezel? Wymiana tylko w Sinnie czy lokalnie do ogarnięcia? 

 

To nie będzie tanie. Napisał bym do Sinn-a z zapytaniem ale według mnie 300-400€ sam bezel. Nie ściągałem  ,ale bezel ma śrubke mocującą wiec powinno się to dać zrobić samemu lub lokalnie u zegarmistrza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel do Sinn U1 w 2021 roku kosztował 350 Euro brutto, info bezpośrednio od Sinna. Teraz pewnie więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna parka :)

Ja kiedyś chciał dokupić EZM3 do EZM3F, tak mi się ten model spodobał, ale jednak doszedłem do wniosku, że to już by była rozpusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzymierzalem, pomacałem. 
kurde świetny zegarek. Ciekawa koperta. Jest faktycznie „innaczej” matowa. Szkła właściwie nie widać dopiero jak się dotknie to ślad jest😀. Palcuje się niemiłosiernie. 
Rozmiarowo dla mnie igła co widać po fotkach. Kolorystyka super. Bransolety nie widziałem ale doszły mnie słuchy ze odcień jest ciutkę inny od koperty. Prawda to? 
 

 

IMG_9595.jpeg

IMG_9594.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Picy napisał(-a):

Poprzymierzalem, pomacałem. 
kurde świetny zegarek. Ciekawa koperta. Jest faktycznie „innaczej” matowa. Szkła właściwie nie widać dopiero jak się dotknie to ślad jest😀. Palcuje się niemiłosiernie. 
Rozmiarowo dla mnie igła co widać po fotkach. Kolorystyka super. Bransolety nie widziałem ale doszły mnie słuchy ze odcień jest ciutkę inny od koperty. Prawda to? 
 

 

IMG_9595.jpeg

IMG_9594.jpeg

W moim nie było żadnej różnicy w kolorze. 20200910_183840-01-01.thumb.jpeg.f6bc9ba12067e94c7ebf8a50e1e07431.jpeg20200910_183845-01.thumb.jpeg.9acbe6b49bec06c7f92d759a8991360f.jpeg

20200911_080455-01.jpeg

20200913_174446-01.jpeg

20200919_115015-01.jpeg

20200918_181621-01.jpeg

20201018_141923-01-01-01.jpeg

20201121_134327-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

W moim nie było żadnej różnicy w kolorze. 20200910_183840-01-01.thumb.jpeg.f6bc9ba12067e94c7ebf8a50e1e07431.jpeg20200910_183845-01.thumb.jpeg.9acbe6b49bec06c7f92d759a8991360f.jpeg

20200911_080455-01.jpeg

20200913_174446-01.jpeg

20200919_115015-01.jpeg

20200918_181621-01.jpeg

20201018_141923-01-01-01.jpeg

20201121_134327-01.jpeg

Tagiment to był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Picy napisał(-a):

Tagiment to był?

Tak.

Tegiment.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.09.2023 o 15:31, arturzbsk napisał(-a):

Bezel do Sinn U1 w 2021 roku kosztował 350 Euro brutto, info bezpośrednio od Sinna. Teraz pewnie więcej. 

 

Czyli raczej będę zmuszony wybrać od początku ten jedyny.. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, palikowaty napisał(-a):

 

Czyli raczej będę zmuszony wybrać od początku ten jedyny.. :D

 

Raczej to będzie najrozsądniejsze. Bezel I grzechotka w środku jest bardzo delikatna. Często wymienianiany  bezel w moim odczuciu może wytworzyć luz, co nie jest pożądane w kontekście ewentualnej odsprzedaży w przyszłości. Ale oczywiście każdy ma inny punkt widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.09.2023 o 15:31, arturzbsk napisał(-a):

Bezel do Sinn U1 w 2021 roku kosztował 350 Euro brutto, info bezpośrednio od Sinna. Teraz pewnie więcej. 

 

Sie ceni nasz SINN ;) 

Bezel do Rolexa Explorer I kosztuje mniej niż 200 euro już z wymianą w autoryzowanym serwisie 


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.09.2023 o 12:15, palikowaty napisał(-a):

Hej,

Sam przymierzam się do U50 w pełnym tegimencie. W końcu będzie zegarek, którego nie będę musiał ściągać z ręki w pracy.. ;)

Nie mogę się tylko zdecydować czy cały szary czy SDR. 

Ktoś ma pojęcie ile kosztuje sam bezel? Wymiana tylko w Sinnie czy lokalnie do ogarnięcia?

Czy ktoś na górnym śląsku nie posiada przypadkiem U50? Może być dowolna wersja, chciałbym sprawdzić czy rzeczywiście ma takie idealne proporcje.

Jeśli ktoś przy okazji by sprzedawał albo podrzucił cynk - byłoby podwójnie idealnie 😎

No i jak zdecydowałeś się? Ja w środę będę macać wersje SDR. Zobaczymy która pierwsze wrazenie na mnie lepsze zrobi. Nie odparte mam jednak wrazenie ze do bransolety lepiej czarny pasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.09.2023 o 16:17, Picy napisał(-a):

No i jak zdecydowałeś się? Ja w środę będę macać wersje SDR. Zobaczymy która pierwsze wrazenie na mnie lepsze zrobi. Nie odparte mam jednak wrazenie ze do bransolety lepiej czarny pasuje. 

 

Jeszcze nie, też muszę pomacać na żywo tylko nie ma jak i kiedy.

Jak dla mnie jest na odwrót, szary pasuje lepiej do bransolety, ale SDR z kolei wygląda genialnie na czerwonej gumie (a taką na bank dokupię na lato).

Także rozgrywka trwa, być może sprawę ułatwi jakaś okazja.. ;)

 

spacer.png

 

VS 

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, palikowaty napisał(-a):

 

Jeszcze nie, też muszę pomacać na żywo tylko nie ma jak i kiedy.

Jak dla mnie jest na odwrót, szary pasuje lepiej do bransolety, ale SDR z kolei wygląda genialnie na czerwonej gumie (a taką na bank dokupię na lato).

Także rozgrywka trwa, być może sprawę ułatwi jakaś okazja.. ;)

 

 

 

 

 

Zgadzam się, szarak lepiej wyglada na bransolecie ;) 


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli każdy ma swoje zdanie
Mi znów czarny bardziej podchodzi

 

Może jakaś sonda :)

cf45385f3f44443a3f15d6dd08450bcd.jpg

 

 

 

Edytowane przez Picy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miałem okazuje dzisiaj przymierzyć z czarnym i na bransolecie.

Bransoleta dla mnie OK, natomiast bezel srebrny na żywo jakoś lepiej mi podpasował. 

 

Generalnie wygląda na to że kupię ze srebrnym, biorąc pod uwagę również to że znalazłem watki że czarny wcale taki wytrzymały nie jest jak by się mogło wydawać. Podkładam jedno zdjęcie. 

 

 

IMG_9716.jpeg

IMG_9717.jpeg

IMG_0025.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.