Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ricardo216

Policzmy SUMO

Rekomendowane odpowiedzi

…....ze stajni Seiko to mogę ewentualnie zamienić na : starego KS w super stanie, Alpinistę, Bullhead'a, Padi żółwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem przed chwilą niebieskie sumo :)

Nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie i mam nadzieję że w ogóle przyjdzie po tym co napisał kolega wyżej o doświadczeniu z eglobal..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski szafirek. Panowie, czy ktoś wie gdzie bez długiego oczekiwania można nabyć uszczelkę pod dekiel do Sumo? Albo kiepsko z tematem na ebazarku albo nie potrafię znaleźć...29ed87acacdc7fe2eb100cb5610fd8b0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sumo. Miałem w ręce nowego samuraja i nie zamieniłbym sumiaka na niego. A ja swojego sumo zarysowałem w piątek i jak zawsze broniłem hardlexa to teraz mogę z czystym sumieniem przejść na stronę ludzi "szafir musi być"  :lol:

rysa niewielka, lekko wkład bezela też draśnięty. Na razie tego nie ruszam ale przy okazji serwisu za jakiś czas będę chciał włożyć szafir i nowy wkład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sumo od dwóch dni i już dwie rysy na samym środku szkielka :(

Ale poza tym jestem bardzo zadowolony. Ciekawa historia z tym Sumo. Po otwarciu pudełka szału nie było ale im dłużej go noszę tym bardziej go doceniam oczywiście nie licząc szkielka.

 

Czy ktoś z szanownych forumowiczów może polecić miejsce w którym wymienię szkiełko na szafirowe z testem szczelności w przyzwoitej cenie w Warszawie?

Edytowane przez art95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Od tygodnia Sumo

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ładne te wasze Sumiaki Panowie.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj walczyłem ze swoim :D048daaeb2640db636e3c767243e7936a.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, bardzo wygodny

61916482825b7d4e06e9a5c5cac2b76c.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś rok temu, sprzedałem swoje Sumo mojemu Przyjacielowi. On potrzebował fajnego zegarka, ja zbierałem na coś innego, a chciałem żeby taki zegarek został w "rodzinie". Po prawie roku czasu kumpel wciąż zadowolony z zegarka. Niedawno miał urodziny i kupiłem mu pasek CrafterBlue. Zamówiłem z wyprzedzeniem, doszedł do mnie jakiś miesiąc przed urodzinami. Będąc w Polsce (mieszkam w Holandii) włożyłem pasek i kartkę urodzinową do koperty bąbelkowej i wysłałem najzwyklejszą opcją na poczcie ( doszedłem do wniosku że przez miesiąc na pewno dojdzie, więc nie ma co się spinać). To był mój błąd. Mija już drugi miesiąc a pasek wciąż nie doszedł :( 

 

Tak wiem, historia długa, można było to opowiedzieć w 2 zdaniach, ale tak bardziej zapadnie Wam w pamięć i może ktoś się ustrzeże przed takimi głupimi błędami.

 

Dodam na koniec, że paski CrafterBlue są ŚWIETNE!!! Polecam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.