Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy "szampan" na swiecie hehehhehe, wezme łyka i bedzie z czego rakiety wypuścić, tyle zasotosowań za 6 pln...jest ok

 

Jaceniunio psa miałem prawie całe życie, prawda że strzlelać beda wszyscy na okolo, nie da sie uchoronic od stresu naszych pupili dzisiejszej nocy, fajerwerki uwieeeeelbiam i nigdy sobie nie potrafilem odmowic.

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nie wszystkie psy się boją..huku ;)

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja właśnie idę wystrzelać nasz arsenał. Bąbel do północy nie wytrzyma a na fajerwerki czeka od kilku dni.

 

Pomyślności w Nowym Roku! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już za chwilę Koncert Noworoczny w Wiedniu.

Co roku zgłaszam się do losowania biletów, ale zawsze pozostaje transmisja w TVP. Istnieje jakiś sposób na zakup biletów?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, zadzwonię ;-)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jest OK bo dziś wiatr nie wieje w moje okna...

 

79e42f4c32d0e343e823c1f3d313e592.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ten ktoś pali chyba jakieś stare opony. Śmierdzi to nieziemsko! Nawet wieczorem mieszkania nie idzie przewietrzyć.

Najgorsze, że mieszka tam kilka rodzin (kamienica) i nie mam pojęcia który to tak pali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Irlandii lata samolocik i robi zdjęcia takich dymów z kominów i przychodzą wezwania z surowymi karami.

Kiedy u Nas to będzie?  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK,gdyż nie doszło do żadnego zamachu ,pomimo tłumów ludzi świętujących Nowy Rok w wielu miastach świata.,Jedyny incydent miał miejsce w Tel Aviv,ale tamten zamach nie ma żadnego związku z Nowym Rokiem ponieważ u nich Nowy Rok się zaczął w połowie września.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniesiono tzw. "opłatę recyklingową", co dla indywidualnych, jednorazowych importerów jest pewną, niewielką ulgą... :)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Irlandii lata samolocik i robi zdjęcia takich dymów z kominów i przychodzą wezwania z surowymi karami.

Kiedy u Nas to będzie?  -_-

 

A jak rozpoznać dym powstały w wyniku spalania opału (węgiel, drewno) od tego będącego wynikiem palenia starych butów, albo butelek PET?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniesiono tzw. "opłatę recyklingową", co dla indywidualnych, jednorazowych importerów jest pewną, niewielką ulgą... :)

Opłata recyklingowa to te 500zł haraczu co państwo zdzierało za sprowadzenie auta starszego niż 10 lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tylko. Moje było młodsze, a i tak zapłaciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wreszcie spokojnie siąść i napić się piwka- jest ok :)

Aaa- no i urodził mi się syn, więc też nienajgorzej- 3,5 kg i pół metra- jak dobry leszcz lub karp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.