Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Super Mariusz!,

 

Aby patrzeć jak wystapisz w 'Agent Gwiazdy" ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - super, gratuluje. Nie ma to jak satysfakcja z nagrody za dobrze wykonywaną pracę :)

 

 

IP6s


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :)

Dokładnie nie wiem kiedy będą emitować, podobno lipiec lub sierpień, ale wcześniej będzie można zobaczyć w necie na Playerze.

 

Marek, nie wiedziałem, że jest taki program, ale jakoś parcia na szkło nie mam :D


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, gratulacje :) nie ma to jak satysfacja z dobrze wykonanej pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InterCity z Warszawy Centralnej do 3miasta co godzinę :) Szok i niedowierzanie ;)

 

Jak sobie przypomnę podróże pociągami 20 lat temu,to jest niebo,a ziemia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesna pobudka, ostatnie sprawdzenie czy czegoś nie zapomiałem, pakuje kombiaka i przed poludniem ruszam.

Odcinam się na kilka dni od cywilizacji.

Taki reset dobrze robi... polecam.

do ,,zobaczenia,, za kilka dni.

pozdrawiam a.


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prowadzę Stacje Kontroli Pojazdów i serwis (niektórzy z Was wiedzą smile.png )

Wykonujemy także usługi "sprawdzenie auta przed zakupem" i jak jest sporo roboty to także sam zakasam rękawy i pomagam rozładować kolejkę na stanowisko. Jakiś czas temu sprawdzałem auto którego właścicielem jak się później okazało był producent programu TVN Turbo Zakup Kontrolowany.

Po jakimś miesiącu ten sprzedający zadzwonił, przedstawił się i powiedział czym się zajmuje. Moje podejście do weryfikacji auta spodobało mu się na tyle, że zaproponował mi nagranie programu u mnie na stacji. Widać, że to nagranie również mu się spodobało, bo wczoraj ekipa była po raz drugi smile.png

Jest mi bardzo miło i mam mnóstwo satysfakcji, że ktoś w ten sposób docenił moją pracę smile.png

drinks.gifdrinks.gifdrinks.gif


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda,

marudzę jak zgred  ;)

ale chyba nie jest źle, 

bo moja małolata ma

z eg. gimniazjalnego  :blink:

takie wyniki: 

 

Przedmiot
Data
Wynik
  Język polski 2016-06-17 91 %, centyl 91   Język angielski - poziom rozszerzony 2016-06-17 63 %, centyl 70   Historia 2016-06-17 78 %, centyl 89   Matematyka 2016-06-17 89 %, centyl 94   Przedmioty przyrodnicze 2016-06-17 68 %, centyl 84   Język angielski - poziom podstawowy 2016-06-17 98 %, centyl 96  
Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przyznać się, który to  :D


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Po 5 dniach, 4kg w dół. To jest OK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Co prawda,

marudzę jak zgred  ;)

ale chyba nie jest źle, 

bo moja małolata ma

z eg. gimniazjalnego  :blink:

takie wyniki: 

 

Przedmiot
Data
Wynik
  Język polski 2016-06-17 91 %, centyl 91   Język angielski - poziom rozszerzony 2016-06-17 63 %, centyl 70   Historia 2016-06-17 78 %, centyl 89   Matematyka 2016-06-17 89 %, centyl 94   Przedmioty przyrodnicze 2016-06-17 68 %, centyl 84   Język angielski - poziom podstawowy 2016-06-17 98 %, centyl 96  

 

 

Jest mocno powyżej średniej. bow.gif

 

Wynik procentowy określa odsetek punktów (zaokrąglony do liczby całkowitej), które zdający zdobył za zadania z danego zakresu/poziomu.

Wynik centylowy określa odsetek liczby gimnazjalistów (zaokrąglony do liczby całkowitej), którzy uzyskali z danego zakresu/poziomu wynik taki sam lub niższy niż zdający.

Na przykład uczeń, który z historii i wiedzy o społeczeństwie uzyskał 78% punktów możliwych do zdobycia (wynik procentowy), dowie się z zaświadczenia, że wynik taki sam lub niższy uzyskało 89% wszystkich zdających (wynik centylowy), co oznacza, że wynik wyższy uzyskało 11% zdających.

Wynik centylowy umożliwia każdemu zdającemu porównanie swojego wyniku z wynikami uczniów w całym kraju.

 

Tak więc śmiało możesz... pub2.gif


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK. Jest ciepło i panienki chodzą coraz bardziej rozebrane, większość szczuplutkich wygląda pięknie!!!! :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK. Jest ciepło i panienki chodzą coraz bardziej rozebrane, większość szczuplutkich wygląda pięknie!!!! :)

 

Aż rączki świerzbią..... :(  ;)  :D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, u większości mężczyzn po 60 na widok ładnej laski, to tylko ręce świerzbią.  :D


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne zajęcia...

Np:

Formikofilia

Jest to praktyka seksualna polegająca na przywabianiu małych owadów takich jak: mrówki czy muchy. Robi się poprzez smarowanie stref erogennych np. dżemem...

:D

Albo coś ciekawszego...

Avisodomia

Jak się okazuje w satarożytności znano wyjatkowo okrutne i zboczone praktyki seksualne. Avisodomia polegała na penetracji członkiem żywego ptaka, któremu tuż przed osiągnięciem orgazmem urywano głowę. W ten sposób ptak dostawał drgawek, które wzmacn...

A jeśli ktoś chce być naprawdę oryginalny, to mając na głowie Merkin (peruka wykonana z włosów łonowych) stosuje Kokigami

Jest bardzo oryginalną praktyka seksualną wywodzącą się z japońskiej tradycji sięgającej aż VIII wieku. Jest to połączenie orgiami i seksu polegające na owijaniu penisa papierowymi figurami. Nie wiemy co dalej robić z tak owiniętym penisem...

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz gratuluję jest powód do radości...i zakupu nowego zegarka!

 

Btw z uzależnieniem zegarkowym jak z alkoholem - każdy powód dobry żeby się napić

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomaliusz, 

 

na pewno pociągnie dalej! 

Teraz tylko zaproszenie 

na jakieś wspaniałe lody.  :)

 

Moja dostarczyła mi wczoraj to:  :blink:

post-63153-0-71444400-1466780697_thumb.jpg

post-63153-0-43543200-1466780713_thumb.jpg


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tomku (z Wrocławia), wreszcie za kolejną wizytą w Twoim mieście znalazłem te krasnale. ;):)

92e8f2b5c7d031a8d8d19c0056612f1a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Moja dostarczyła mi wczoraj to:  :blink:

Prawdziwy Geniusz  :)

I widać że ma wielkie serce i kocha zwierzęta bo nie pokroiła przysłowiowej "Żaby"   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I widać że ma wielkie serce i kocha zwierzęta bo nie pokroiła przysłowiowej "Żaby"   :)

 

 

:lol:


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Panowie.

Szkoda lec tej biologii. Musisz córkę edukować ;-)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej bidnie, :(

bo ja potknąłem się

na pantofelku!  :wacko:

Jak by Ona też

się by była, :blink:

to znaczyło by,

iż pozostaje

nawalona!  ;)  :lol:

 

A tego bym nie chciał.  :angry:


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.