Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

edit: no w sumie to może masz rację, ale byłem w prawdziwej euforii :)

Teraz jak ochłonąłem nieco dochodzę do wniosku, że może jednak zedytuję posta

 

edit2 ale fotkę sobie zostawię na pamiątkę :)

Edytowane przez vinzento

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vinzento chyba przesadziłeś z tym zdjęciem :)

 

średnio nas interesuje co zalega w twym nosie

 

PS. na sezonowe alergie są w aptekach tabletki ( alertec) itd....dzialaja 24h i są skuteczne

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK.

Po wielu dniach oczekiwania,testów,rozmów w końcu dostałem tę moja wyczekiwaną robotę w Szwajcarii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK.

Po wielu dniach oczekiwania,testów,rozmów w końcu dostałem tę moja wyczekiwaną robotę w Szwajcarii :)

 

Która manufaktura? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która manufaktura? :)

Project manager w Vacheron Constantin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że Ci się udało! Gratulacje!


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

jest bardzo ok bo własnie odebrałem info ze mam zapłacic cło bo moje GW200F czeka..wiec do 1,5h bede w towarzystwie mojej nowej zabawki

-i w sumie to nie było by w tym nic dziwnego,ale ostatnie doswiadczenie z podobna sytuacją kazałomi czekac 4 miesiace na moje ukochane GW5000 - - i trauma została:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest okej, to własnie idzie do mnie:

 

J65-1002-vendor01-cmr.jpg

Onkyo%20TX-NR509_Angle.jpg

 

A dojdzie jeszcze to (na zdjęciach nie widać: FORMULA F-12 FRONT FIRING POWERED SUBWOOFER):

 

w030_f12.jpg

 

Mordka mi się cieszy, bo ten zestaw to taki "bang for the buck" ;)

 

Są na forum entuzjaści sprzętu audio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ich wielu ;)

 

Pogadaj np z Mariuszem (Mcintosh)

 

Gratulacje, konkretny sprzęcik.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zestaw mniej audio a bardziej video ;)


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK.

Po wielu dniach oczekiwania,testów,rozmów w końcu dostałem tę moja wyczekiwaną robotę w Szwajcarii ;)

 

gratuluje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zestaw mniej audio a bardziej video ;)

Właśnie tak miało być, musiałem to jakoś wybalansować. Hi-endowym audiofilem nie jestem taki zestaw zdecydowanie wystarczy. Trochę muzyki, trochę Blu-ray'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'' Właśnie tak miało być, musiałem to jakoś wybalansować. Hi-endowym audiofilem nie jestem taki zestaw zdecydowanie wystarczy. Trochę muzyki, trochę Blu-ray'a. ''

To może warto by dokupić jakieś dobre słuchawki, może bezprzewodowe z technologią KLEER np.:Sennheisery RS 180 ;)

Edytowane przez Urwerk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem żadne bezprzewodowe słuchawki nie są "dobre" do audio. No i ważna jest też "dziurka" - a najlepsza to taka we wzmacniaczu słuchawkowym.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Są na forum entuzjaści sprzętu audio?"

 

TAK SĄ ;)


Seiko_BM + GW-9200 + GW-M5610 + Citizen_CB0011-18E + DAMASKO_DC_56 = WNM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Moim zdaniem żadne bezprzewodowe słuchawki nie są "dobre" do audio. No i ważna jest też "dziurka" - a najlepsza to taka we wzmacniaczu słuchawkowym. ''

 

Oczywiście masz racje, ale do oglądania filmów są całkiem dobre.

Technologia KLEER pozwala bezstratnie przesyłać sygnał w jakości płyty CD, zwykłemu śmiertelnikowi w zupełności wystarczy. Ja bym je sklasyfikował pomiędzy HD 598 a HD 650.

Chyba, że ktoś kładzie nacisk na jakość dźwięku no to bez dodatkowego wzmacniacza słuchawkowego lub DAC?a się nie obejdzie. Dziurka w ampli średnio się nadaje.

Ale kolega wyżej napisał, że nie jest audiomaniakiem, więc takie RS 180 do oglądania filmów wystarczą.

Pisanie o HD 800 czy AH-D7000 to już temat rzeka.

Edytowane przez Urwerk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co płacić 600 zł. za bezprzewodowe słuchawki? W tej cenie do dostania wiele ciekawych ?kablowych?, m.in. Sennheiser HD598 które szczególnie polecam, czy też AKG K240 MK II, AKG 142 HD, AKG 242 HD, Grado sr80i, Audio-Technica ATH-AD500, Beyerdynamic DT990 Pro? Można też się pokusić o zakup wielokrotnie tańszych słuchawek które według wielu osób biją na głowę znacznie droższe, a mowa tu o chińskich Superlux HD668B. Oczywiście wszystko zależy od osobistych preferencji, ale ja w takiej kwocie nie pakowałbym się w słuchawki bezprzewodowe - chyba że faktycznie dla kogoś brak kabla jest zaletą.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tyle, że takie HD 598 bez wzmacniacza niewiele pokażą. Miałem je i po kilku dniach zaczęły pękać (taka przypadłość) oddałem do sklepu i kupiłem RS 180. Dla mnie, jakością dźwięku stoją na podobnym poziomie.

 

Przepraszam robię OT.

Edytowane przez Urwerk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki jak już to do słuchania po nocach ;) Filmy tylko w surroundzie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostatni OT z mojej strony:

 

Pękanie w sennkach to częste zjawisko, moje pierwsze HD555 całkowicie rozleciały się po 2 latach użytkowania, odpadały wielkie kawały plastiku (A ja słuchawki szanuję). Na HD598 po ponad roku pojawiła się lekka ?pajęczynka?, ale jak na razie po kolejnym pół roku pęknięcie się nie powiększyło. Przyznam że RS180 nie miałem okazji słuchać ale wierzę na słowo że brzmią podobnie, ja po prostu nie widzę sensu w dopłacaniu za takie innowacje jak bezprzewodowość i wszelkie technologie z nią związane, tym bardziej że jest mi to całkowicie zbędne.

 

A co do wzmacniacza to faktycznie do tych słuchawek jest niezbędny, choć są one stosunkowo łatwe do napędzenia więc w zasadzie każdy sobie z nimi poradzi, w kwocie 800 zł. można się zmieścić chcąc kupić te słuchawki + jakiś używany wzmacniacz, choćby Holdegron H1, trochę więcej wyjdzie w zestawie z DAC z wbudowanym wzmakiem słuchawkowym, np. Aune DAC MKII SE, Audinst HUD-mx1, czy NuFORCE uDAC 2.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarła, a dzisiaj ją przetestowałem.

post-22997-0-30755000-1331848320.jpg

 

Nakręciła pierwszego szczupaka w tym sezonie ;)

post-22997-0-54704100-1331848321.jpg

 

Świetnie sobie radzi na powietrzu, ale traci trochę na ostrości pod wodą. Można jednak zastąpić wypukłą soczewkę obudowy płaskim filtrem UV i wtedy gra B)

Edytowane przez bienn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć film na youtube, chętnie pooglądam!


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Też ostatni OT z mojej strony:

 

Pękanie w sennkach to częste zjawisko, moje pierwsze HD555 całkowicie rozleciały się po 2 latach użytkowania, odpadały wielkie kawały plastiku (A ja słuchawki szanuję).

 

Ja mam moje HD555 już ok 6 lat. Non stop na uszach i wyglądają jak z pudełka. O pęknięciach też nie ma mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to felerne serie produktów, ale niestety dość częste zjawisko? http://www.google.pl/search?hl=pl&safe=off&q=hd555%20cracked&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1680&bih=935

 

U mnie po pewnym czasie wyglądało to mniej więcej tak:

http://www.head-fi.org/forum/thread/534963/sennheiser-hd-598-starting-to-crack/30#post_7328331

 

HD555 nosiłem często w plecaku co z pewnością przyczyniło się do powiększania pęknieć, ale HD598 są albo na mojej głowie albo wiszą na stojaku, a i tak pojawiają się na nich peknięcia:

 

http://cdn.head-fi.org/d/d3/d3e94426_2j60fmu.jpg

http://assets.head-fi.org/2/26/26676199_GUP_9523.JPG

http://cdn.head-fi.org/7/77/77a49921_mail.jpg

Edytowane przez vcore

Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.