Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Marcin_L

Jest okej

Recommended Posts

Poderwałeś prawdziwą księżniczkę? Z zamkiem?!

Co-Axial

Czy to jest zamek Windsor? Tam za tą kobietą w sukience...

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Fantastyczny pomysł IMO

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Coś jak poroże jelenia na ścianie.

Czyli pamiątka po czymś, co było piękne, ale je bez sensu zabiliśmy.

Co-Axial

Zamek, księżniczka czy suknia, to nic. Trawnik to dopiero robi wrażenie. :D  ;)

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Jaki zamek, jaka trawa ;-) zobaczycie ze was do "nie jest ok " przeniosą albo zbanują :-)

Edited by switch107

nie spiesz się ....

Byłem dziś na piewszym spotkaniu z doradcą ds. kariery (dostałem 3 miesieczny program w ramach pakietu na do widzenia).

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Dostałem wskazówki i materiały do przygotowania CV, ustaliliśmy wstępnie moje preferencje co do poszukiwanej pracy, mam nieograniczony dostęp do seminariów które ta firma prowadzi, przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych i jak już z konsultantem skończę CV to zajmą się dopasowywaniem tego do różnych ofert. Nawet mam dostęp do ich bazy ofert pracy (czyli takich półjawnych, które nie pojawiają się na ogólnodostępnych portalach a są przez poszukujących pracowników rozsyłane właśnie do takich firm). Nawet mam dostępne biuro u nich i mogę tam sobie pracować nad tymi papierami i nawet spotkania tam umawiać jeśli miałbym się z kimś spotkać.

Początek całkiem obiecujący. 

Zobaczymy co z tego wyjdzie.  

Guest henio.w

Byłem dziś na piewszym spotkaniu z doradcą ds. kariery (dostałem 3 miesieczny program w ramach pakietu na do widzenia).

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Dostałem wskazówki i materiały do przygotowania CV, ustaliliśmy wstępnie moje preferencje co do poszukiwanej pracy, mam nieograniczony dostęp do seminariów które ta firma prowadzi, przygotowania do rozmów kwalifikacyjnych i jak już z konsultantem skończę CV to zajmą się dopasowywaniem tego do różnych ofert. Nawet mam dostęp do ich bazy ofert pracy (czyli takich półjawnych, które nie pojawiają się na ogólnodostępnych portalach a są przez poszukujących pracowników rozsyłane właśnie do takich firm). Nawet mam dostępne biuro u nich i mogę tam sobie pracować nad tymi papierami i nawet spotkania tam umawiać jeśli miałbym się z kimś spotkać.

Początek całkiem obiecujący. 
Zobaczymy co z tego wyjdzie.  

Życzę oczywiście jak najlepiej, ale zapytam bez ogródek - ile na dzień dobry firma sobie winszuje?

Życzę oczywiście jak najlepiej, ale zapytam bez ogródek - ile na dzień dobry firma sobie winszuje?

Kolega - jeśli dobrze czytam - dostał taki pakiet w ramach odejścia z firmy. Wiec koszt ponosi pracodawca.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Guest henio.w

Przepraszam, faktycznie. Nie dostrzegłem.

Znakiem tego pora zmienić okulary, ale to już nie w tym dziale :)

Kolega - jeśli dobrze czytam - dostał taki pakiet w ramach odejścia z firmy. Wiec koszt ponosi pracodawca.

Zgadza się. Dostałem w ramach odejścia z pracy. 

Stwierdziłem, że skoro nie kosztuje mnie to nic poza czasem, który i tak muszę poświęcić na poszukiwania nowej pracy, to głupio z takiej możliwości nie skorzystać.

Zaszkodzić nie zaszkodzi, a pomóc może. W przyszłym tygodniu idę na pierwsze seminaria zobaczę jak one wyglądają.

Zgadza się. Dostałem w ramach odejścia z pracy.

Stwierdziłem, że skoro nie kosztuje mnie to nic poza czasem, który i tak muszę poświęcić na poszukiwania nowej pracy, to głupio z takiej możliwości nie skorzystać.

Zaszkodzić nie zaszkodzi, a pomóc może. W przyszłym tygodniu idę na pierwsze seminaria zobaczę jak one wyglądają.

Powodzenia!

iP7

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Dziś odebrałem:

2017-04-19%2013.49.59.jpg 

Co lepsze udało mi się załatwić całą papierologię (obiegówkę itd) w jakieś 20min.  :blink: