Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Lubimy Zodiac-ki, ale te starsze. Te od Fossila już nie za bardzo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubimy, lubimy. Ja chyba także mogę zaliczyć się do "miłośników" tej marki. Jeszczxe kilka lat temu, pewnie jak wiekszośc,nosiłem jeden zegarczek, o ile pamiętam jakąs Grovanę i wtedy złapałam bakcyla zegarkowego. Grovana poszła do ludzi i zacząłem szukac czegoś innego. Poniewaz chciałem coś "swiss made" ale nie to co było w każdym sklepie ( czyli nie Tissoty, Certiny, Grovany, Roamer, Adriatica itp) zacząlem szukac czegos innego w internecie. Jako że wtedy mialem ograniczony budżet wybór padł na Zodiaca, który miał dobre ceny w USA gdzie miałrm akurat znajomych no i wtedy US stał bardzo nisko. Z tego co pamiętam to w ciągu chyba roku zakupiłem 6 modeli, w tym 4 dla mnie i 2 dla mojej lepszej polowy ( i od tego czasu chyba i ja zaraziłem tą chorobą :rolleyes: ). Żonce kupiłem 2 takie same modele w róznej kolorrystyce ( taki jaki poazywano na początku waku), tj.ZO2805 biały i żółty. Sobie zaś 2 sztuki ZO2702 - oba na pasku, jeden z brązowa tarcza i na jasno brązowym pasku, drugi zas granatowy. Niestety po jakims czasie uległem namowa kumpla i tego niebieksiego odsprzedałem i teraz żaluję :angry: Pozostałe dwa to taki wakacyjny nurek bialo granatowy - ZO2408 ora zmoja perełka ( wtedy tez był to jedyny egzemplarz jaki dorwałem w necie) czyli ZO 2006. O ile pamiętam model ten mial swoja nazwe Calame. Musze potweirdzić, że jak dla mnie zegarki sa świetna, bardzo dobrze wykonane no i ciesza oko ( nie tylko moje, nieraz widziałem czyjes spojrzenia na moja łapke uzbrojoną w Zodiaca lub padały pytania co ja mam za zegar bo takiego nie widzieli).

Jak będę miał chwilke czasu to wstawie fotki. Pozdrawiam wszystkich Zodiacomaniaków, i nie tylko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odświeżyć temat, długo trzeba go szukać w tej chwili.

Niestety musiałem sprzedać mojego ZO 8004 ze względów opisanych na poprzedniej stronie ale nadal chciałbym dowiedzieć się czy ta bransoleta (10 ogniw) to taki standart czy ma ktoś może dłuższą?

Nie ukrywam że korci mnie ten zegarek :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żaden Zodiac czy to vintage czy współczesny nie jest zły :) ja ostatnio nabyłem takiego all black - jest tylko jeden problem w postaci mniejszej czytelności, tak jak w gshockach z negatywami. Ogółnie jednak zegar super. Co do starszych Zodiaców miał ktoś moze z Was styczność ze zmatowiałymi trochę dyskami w Astro? Jak sądzę na skutek upływu czasu nie są one w posiadanymprzeze mnie modelu za przezroczyste, ale raczej już z tym nic się nie da zrobić. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dziś nie napisał to jutro byłby rok od ostatniego postu  :P

Przez tyle czasu nikt Zodiaca nie kupił?

Ja mam w niedalekich planach jednego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dziś nie napisał to jutro byłby rok od ostatniego postu  :P

Przez tyle czasu nikt Zodiaca nie kupił?

Ja mam w niedalekich planach jednego :)

 

Nikt nie kupił, bo nie ma gdzie kupić. Marka umiera śmiercią naturalną. A szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odświeżenia tematu, proponuje każdemu obserwującemu podrzucenie jakiejś nietypowej fotki ze swoim ZODIACiem. Pozwolicie, że zacznę :) V-wolf 2310 z moim pupilem :)

 

466c35e8f331.jpg

Edytowane przez Świeżak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odświeżenia tematu, proponuje każdemu obserwującemu podrzucenie jakiejś nietypowej fotki ze swoim ZODIACiem. Pozwolicie, że zacznę :) V-wolf 2310 z moim pupilem :)

 

466c35e8f331.jpg

Zacny !

Wolf jak i boa dusiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrywają się nawet kolorystycznie :)

Muszę ja jutro zrobić zdjęcie mojemu ZODIACowi, może bez pupila jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój ZODIAC. Kupiony na forum.

 

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

post-57835-1400310594,4813_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się pochwalę takim czasomierzem - ZODIAC ASTROGRAPHIC automat SST

 

 

post-69167-0-70920100-1400318557_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio kupiłem Zodiak 1803 nówkę z wszystkimi papierami. Tylko zrobiło mi się przykro jak go założyłem, bowiem jest za duży na moją rękę. Naprawdę kawał wielkiego zegara. Mam pytanie jaki ten zegarek ma mechanizm czy to jest mechanizm RONDA i czy w naszym kraju honorowana gwarancja europejska jak tak to jaka firma to realizuje.

post-72260-0-84452400-1401619624_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że zodiac odzyska choć część swego dawnego blasku.
 
zodiac3_zps990e9d8f.png
zodiac1_zps4173ff10.png
zodiac2_zpsfaa3a220.png
zodiac4_zps8b48bb87.png
zodiac5_zps15fb4d9c.png
zodiacseadragon_zpsf6738ea6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że zodiac odzyska choć część swego dawnego blasku.

 

zodiac3_zps990e9d8f.png

zodiac1_zps4173ff10.png

zodiac2_zpsfaa3a220.png

zodiac4_zps8b48bb87.png

zodiac5_zps15fb4d9c.png

zodiacseadragon_zpsf6738ea6.png

 

 

uuu... a cóż to za piekne fotografie. troche więcej szczegółów proszę. czyżby własna prywatna kolekcja? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. To materiały ze strony: http://instagram.com/zodiacwatches . Chłopaki z fossila dostali zielone światło na zrealizowanie kilku ciekawych projektów. Pierwsze modele będą dostępne od sierpnia, reszta pojawi się w pierwszej połowie 2015r. Ceny w granicach 3000zł, flagowym będzie super sea wolf za około 7000zł.  Sam planuję zakup jednego z tych zegarków - sea dragon lub sea wolf.

ZODIAC_SEADRAGON_61.jpgZODIAC_SEAWOLF_51.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny spore, ale niektóre zegarki wyglądają ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten:

 

ZODIAC_SEAWOLF_51.jpg

 

Jest niesamowity  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo juz jaki bedzie rozmiar tych zegarkow (srednica/wysoksc):

zodiac4_zps8b48bb87.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Sea dragon ma średnicę 39mm, L2L około 45mm a wysokość 11mm, w uszach 20mm. Sea wolf będzie miał podobne wymiary za wyjątkiem L2L z powodu dłuższych uszów.

Edytowane przez ph7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój, też z naszego bazarku.

post-46046-0-67072400-1406187737_thumb.jpg


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.