Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Aktualne błędy w działaniu forum

Rekomendowane odpowiedzi

Używam niezbyt szybkiego łącza. Od pewnego czasu nasze forum chodzi na nim tak, że korzystanie nie ma najmniejszego sensu. Inne fora w tym czasie - w tym fotograficzne gdzie jest masa zdjęć działają niemal błyskawicznie. Strona na KMZiZ otwiera się nawet 2 minuty. Tak samo na IE jak i FF.

 

Mam podobny problem, z tym, że łącze jest szybkie a czas zapisywania postu jest tragiczny.

Otwieranie tematów jest wolne ale do przeżycia.

Natomiast ostatnio zdarza się, że pisze coś - klikam wysłanie / zatwierdzenie i .... wszystko stoi. Klika jeszcze raz... stoi... :)

i potem mam 4 takie same posty :)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ostatnio zdarza się, że pisze coś - klikam wysłanie / zatwierdzenie i .... wszystko stoi. Klika jeszcze raz... stoi... :)

i potem mam 4 takie same posty :)

Ja też tak mam. Otwieram wtedy drugą przeglądarkę/nowe okno/ i sprawdzam czy ukazał sie mój post.

Wtedy nie ma dubla :)

 

Dlaszy ciąg "dziwnego" działania mego konta.

logowanie_1.jpg

Wyrażnie widać ,że jestem zalogowany i mam jedną wiadomość.

Natomiast komunikat wyświetla co innego.

Może mi to ktoś sensownie wytłumaczyć?

Z góry dziękuję.


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Używam niezbyt szybkiego łącza. Od pewnego czasu nasze forum chodzi na nim tak, że korzystanie nie ma najmniejszego sensu. Inne fora w tym czasie - w tym fotograficzne gdzie jest masa zdjęć działają niemal błyskawicznie. Strona na KMZiZ otwiera się nawet 2 minuty. Tak samo na IE jak i FF.

 

Ja mam w miarę szybkie łącze ośmiomegowe, wszystko idzie OK, poza dodawaniem posta, które trwa czasem nawet minutę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc coś nie halo. Czy forum ma byc tylko dla posiadaczy megaprędkości? W pracy - nie szalenie - ale jakoś chodzi - tyle, że tu łącze mam bardzo szybkie. W domu jest Iplus - kiedyś chodziło zupełnie dobrze. Teraz nie do przyjęcia - ale jak pisałem - tylko KMZiZ. Reszta bez zarzutu.

Dobrze byłoby coś z tym zrobić. Pewnie się da, skoro inne fora, portale śmigają bez problemu.

Jeśli nie - to np. moje moderowanie nie ma sensu - na urlopie zajrzałem kilka razy - bo to ponad moją wytrzymałość i cierpliwość było. A w pracy nie zawsze jest czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenosimy się na nowy serwer , więc od p.tygodnia ( myślę że już zdażymy ) po przeniesieniu , będzie można zacząć się przypatrywać prekościom i nieusuniętym błędom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. w opcjach mam ustawione 'powiadamiaj o nowych wypowiedziach w wątku'. Aktualnie każdorazowo, po każdym nowym wpisie w wątku dostaję maila. Czy można ograniczyć do wysłania 1 maila, nie wysyłać więcej do czasu odwiedzenia tematu?

2. tylko sugestia - na forum są reklamy, jakaś pozycja w budżecie. Z tych powodów na forum wyłączam Adblocka. Zdarzyło mi się wejść na inne forum, gdzie się wyświetlił subtelny komunikat - masz zablokowane wyświetlanie reklam, forum utrzymywane jest m.in. z reklam, czy możesz wziąć to pod uwagę? Może warto się nad zagadnieniem pochylić?


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. w opcjach mam ustawione 'powiadamiaj o nowych wypowiedziach w wątku'. Aktualnie każdorazowo, po każdym nowym wpisie w wątku dostaję maila. Czy można ograniczyć do wysłania 1 maila, nie wysyłać więcej do czasu odwiedzenia tematu?

 

Co wybrałeś tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?app=core&module=usercp&tab=forums&area=forumsubs w sensie jaki typ powiadomienia, bo są różne. Polecam w tym przypadku zmianę na 'opóźnienie powiadomienia'.

 

2. tylko sugestia - na forum są reklamy, jakaś pozycja w budżecie. Z tych powodów na forum wyłączam Adblocka. Zdarzyło mi się wejść na inne forum, gdzie się wyświetlił subtelny komunikat - masz zablokowane wyświetlanie reklam, forum utrzymywane jest m.in. z reklam, czy możesz wziąć to pod uwagę? Może warto się nad zagadnieniem pochylić?

Pozostawiam to ocenie zarządu.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrałeś tutaj: http://zegarkiclub.p...&area=forumsubs w sensie jaki typ powiadomienia, bo są różne. Polecam w tym przypadku zmianę na 'opóźnienie powiadomienia'.

Zmieniłem ustawienie, działa jak poprzednio, tzn. powiadamia wielokrotnie o nowym wpisie w temacie, tylko z kilkugodzinnym opóźnieniem


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Właśnie się zalogowałem, odpaliłem nowe posty w kolejnych zakładkach po czym mnie wylogowało, a zamiast tematów w każdej zakładce strona główna forum. Trochę mnie już to irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie dostaje żadnych powiadomień


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam spore problemy z logowaniem na forum.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie dostaje żadnych powiadomień

Proszę sprawdzić teraz. Powinno być OK.

 

Mam spore problemy z logowaniem na forum.

Proszę sprawdzić teraz. Powinno być OK.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że jest ok.

 

Dziekuję.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabelka CHRONOSOWA mocno się zdezaktualizowała...o newsach na stronie głownej klubu nawet nie wspomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety pomimo zniknięcia poprzedniego problemu wciąż mnie wylogowywuje. Druga bardzo istotna sprawa to szybkość forum - strasznie muli.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę sprawdzić teraz. Powinno być OK.

 

 

Proszę sprawdzić teraz. Powinno być OK.

 

Nie.

Dostaje powiadomienia tylko w z dwóch tematów.

W obu napisałem o niedostawaniu powiadomień.

Nie dostaje żadnych z innych subskrybowanych forów / tematów / postów


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- strasznie muli.

 

Potwierdzam.

Forum idzie jak na modemie 9600


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Potwierdzam.

Forum idzie jak na modemie 9600

 

Również potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie korzystać z forum. Za każdym razem kiedy próbuje otwierać jakiś wątek, odrazu wyrzuca mnie z forum, po czym musze kilkakrotnie odswieżać żeby powrócić do strony. A trwa to przerażająco długo.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muuuuuli


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, a teraz nie muli... huśtawka nastrojów normalnie :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również forum ładuje się dobre kilkanaście sekund...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie mulenia: zarząd podjął decyzję o zmianie serwera. Który jak widać nie w pełni obsługuje ruch na forum. Skontaktuję się z nimi.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem - zmieniliśmy serwer na wolniejszy/mniejszy/etc ???


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwila , najpierw otrzymaliśmy pełne parametry serwera , Dawid , który brał udział w konstrukcji zapytania , po uzyskaniu odpowiedzi stwierdził ,że jest jak najbardziej ok

Zarząd opierając sie na tych parametrach zmienił serwer na bardziej stabilny , lepszy ect ( pomijając fakt obiektywny ,że na starym serwerze nie było fizycznej możliwości utrzymania forum , nie wspomnę już o dwóch awariach)

To a propos tezy Piotra

 

Mnie np forum chodzi szybciej , ale oczywiście nie zwalnia to nas z konieczności dopilnowania firmy hostingowej i zaraz się tym jutro zajmiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.