Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Aktualne błędy w działaniu forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Mnie dzisiaj rano raz wylogowało, ale z nową zawartością nie mam żadnego problemu.

 

Mnie nie wylogowuje, ale z "nową zawartością" to jakiś koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego muszę logować się po każdorazowym opuszczeniu strony jest to w....ce i niech ktoś odpowiada na nasze pytania jeśli nie to ta strona nie ma sensu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu

Wylogowuje mnie zawsze po zmianie komputera.

 

Prawdopodobnie trzyma w bazie tylko jeden hash z cookie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylogowuje mnie zawsze po zmianie komputera.

 

Prawdopodobnie trzyma w bazie tylko jeden hash z cookie.

 

To samo mam.

Ogladam na dwóch kompach i iPhone - szału można dostać ;)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba dwóch kompów, wystarczą dwie przeglądarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mam.

Ogladam na dwóch kompach i iPhone - szału można dostać ;)

 

Identyczna sytuacja plus brak nowej zawartości.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

problem z logowaniem nie powinien już występować - to było moje celowe działanie, mające na celu bezpieczeństwo Waszych sesji oraz kont, ale po powyższych wpisach wnioskuję, że jednak wrócimy do poprzednich ustawień. Proszę się wylogować, a następnie zalogować - problemy już nie powinny występować.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę od dłuższego czasu nic napisać w boxie...help please.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę od dłuższego czasu nic napisać w boxie...help please.

Witam,

 

proszę o dokładniejszy opis sytuacji. Jaka przeglądarka, jakie dokładnie działania Pan wykonuje.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z shoutboxem mam następujący problem. Często wpisując treść i klikając enter, treść znika bezpowrotnie zamiast pojawić się w oknie.

Problem również mam z PW. Czasami otwierając okno PW wpisuję treść, a klikanie w wyślij nic nie daje. Pomaga jedynie odświeżenie strony i ponowne wpisanie wiadomości.

FF 3.6.13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji... jak wyłączyć durne podwójne powiadomienie o PW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam nową zawartość, ale ona się powtarza na kolejnych podstronach.

Tzn. przykładowo 3 wpisy ze strony 1 znajdę też na stronie 2, a inne 4 na stronie 3.

 

To samo. Przechodząc na drugą stronę okazuje się że nic na niej nie ma i można by było powtórnie kliknąć na wyświetl nową...ale wracam do pierwszej i tam są tematy, które powinny być na drugiej stronie.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo. Przechodząc na drugą stronę okazuje się że nic na niej nie ma i można by było powtórnie kliknąć na wyświetl nową...ale wracam do pierwszej i tam są tematy, które powinny być na drugiej stronie.

 

Bo tematy się przesuwają jak kliknąłeś na jakiś na pierwszej stronie. Dlatego listę z "wyświetl nową zawartość" najwygodniej przeglądać od ostatniej podstrony. (tzn na tym silniku forum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji... jak wyłączyć durne podwójne powiadomienie o PW?

 

Ach jest jednak opcja do odznaczenia na stronie ustawień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - piszecie o błędach, ale piszcie również w jakim środowisku pracujecie.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tematy się przesuwają jak kliknąłeś na jakiś na pierwszej stronie. Dlatego listę z "wyświetl nową zawartość" najwygodniej przeglądać od ostatniej podstrony. (tzn na tym silniku forum)

 

Jasne. Na starym było inaczej i człowiek przyzwyczaił się do takiego przeglądania nowej zawartości. Tutaj chyba nikt o tej zmianie nie poinformował a może ja przeoczyłem tą kwestię.

FF4


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prostsza niż Ci się wydaje. Po prostu przeczytany temat znika z listy.. Skoro przeglądając 20 nieczytanych tematów (powiedzmy na dwóch stronach) to otwierając 15 z nich, na liście znajdzie się tylko 5 nieczytanych (na jednej stronie).


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po kliknięciu ikonki "facebook" link nie działa.

Nie wiem co jest i o co w tym chodzi więc zgłaszam.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak nigdy nie miałem problemów z wylogowywaniem (czyt. wyrzucaniem) automatycznym tak wczoraj i dzisiaj zostałem kilka razy wylogowany klikając w jakiś temat (nie w jeden konkretny, a w różne tematy)

FF 3.6.13, Vista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Witam,

Po kliknięciu ikonki "facebook" link nie działa.

Nie wiem co jest i o co w tym chodzi więc zgłaszam.

Pozdrawiam serdecznie.

Ikona już działa, ale czekam na dane do konta na FB, by poprawić problem z logowaniem.

 

Tak jak nigdy nie miałem problemów z wylogowywaniem (czyt. wyrzucaniem) automatycznym tak wczoraj i dzisiaj zostałem kilka razy wylogowany klikając w jakiś temat (nie w jeden konkretny, a w różne tematy)

FF 3.6.13, Vista

Dziękuję za informację. Jednak takie problemy są bardzo trudne do diagnozy ponieważ dotykają tylko Twojego komputera.

 

Witam od dwóch dni mam dość dziwny problem , mianowicie po otwarciu jakiegoś tematu w szczególności z wklejonym zdjęciem w 90% (choć nie tylko w tematach bez zdjęć też pojawia się taki problem ) po chwili 3/4 obrazu przesłania czarny obraz jedynie 1/4 jest aktywna i widoczna . Problem ten występuje gdy urzywam przeglądarek Firefox i Google Chrom . Jedynie w Explorerze nie mam najmniejszych problemów. W moim komputerz zinstalowany jest Windows 7.

Bardzo niewyraźne te zdjęcia. Może nawet print screenem byś mógł zrobić je wyraźniejsze?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaje wyraźniejsze zdjęcia . Zinstalowałem Opere i też chodzi bez problemu . Jedynie przez to czarne tło przebijają się reklamy na Forum.

...

 

Taka mała podpowiedź. Na klawiaturze jest klawisz Print Screen (Prt Scr). Wciskamy, potem otwieramy dowolny program graficzny (może być nawet Paint w Windowse), prawy i wybieram "wklej" (lub menu "edycja" i "wklej"). Nie trzeba robić fotek. :D

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.