Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna :)

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Michal93 napisał:

dzięki! Co do ilości sztuk to nie mam pojęcia :)
 

A i ceny w kruku od dziś już też po nowemu. Moonwatch z bransą z 20900 na 22100. 

Gratulacje.

 

 

 

300m na gumie 21600,  na bransolecie 23000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Isle of Man napisał:

Drugi z prawej fajny;

mój Mix na lato :) przymiarka

 


Świetny pasek ?? Skąd jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Smycel napisał:


Świetny pasek ?? Skąd jest?

 

Dzięki, aligator z USA, z Jomashop (rozmiarówka w opisie 18/16, a przyszedł 18/18 - dla mnie nie problem, ale warto wiedzieć przy zamawianiu, bo inne mają podobnie).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Isle of Man napisał:

 

Dzięki, aligator z USA, z Jomashop (rozmiarówka w opisie 18/16, a przyszedł 18/18 - dla mnie nie problem, ale warto wiedzieć przy zamawianiu, bo inne mają podobnie).

 

 

Dzięki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na przykład obdartą instrukcję obsługi, także nie wiem co oni tam robią z tymi paczkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Isle of Man napisał:

 

Jak na lato - rewelka!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, paul221 napisał:

Jak na lato - rewelka!?

 

Hej, miło słyszeć, że OK!

ps. Bo na kolorach to ja się znam - znaczy podobają mi się wszystkie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W 2018-tym była podobna limitka. Z pełnym deklem (tradycyjnym) dla mnie byłby ideał.

Nie macie dosyć tych przeszklonych dekli we wszystkim co się rusza? Piszę w oderwaniu od Omegi, choć ta "America's Cup Shisha" trochę prowokuje do pytania - czy to tylko moda, czy już tak zostanie? 

 

ps. żona zaczęła do mnie mówić Zgredek - sam już nie wiem. 

 

Zrzut ekranu 2020-05-21 o 16.43.28.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Isle of Man napisał:

ps. żona zaczęła do mnie mówić Zgredek - sam już nie wiem. 

 

pobrane.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście przeszklone dekle teraz wszędzie ale ja akurat lubię popatrzyć na mechanizm ale pod warunkiem, że jest na co popatrzeć, a u Omegi jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.05.2020 o 19:01, mc9 napisał:

nato to zawsze kontrowersyjny temat, także wrzucam moje dzisiejsze przymiarki ?

prawy dolny róg chyba zostaje na dłużej

 

Qrcze odważnie. Sam zegarek jest "wysoki" a Ty jeszcze nato go podnosisz.

 

3 godziny temu, Isle of Man napisał:

...

ps. Bo na kolorach to ja się znam

...

To tak jak ja.

Bardzo dobrze wygląda ten zestaw.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, vader_4747 napisał:

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na forum. Chciałbym się zapytać czy zdarzyło się komuś otrzymać zegarek w zażółconym opakowaniu? Kupiłem zegarek Omega Seamaster Diver 300M, który dzisiaj do mnie przyjechał. Wiem że to zapewne błahostka, ale mimo wszystko trochę mnie zdziwił "stan" pudełka, zwłaszcza przy zegarku który nie kosztował groszy. W prezencie raczej wstydziłbym się komuś dać takie opakowanie... Zegarek kupiony w kruku. 

 

 

 

 

Kruk imho ma niski poziom obsługi klienta.Pisałem kilka maili z pytaniem-raz tylko otrzymałem odpowiedz po kilku dniach.Zakupiłem u nich zegarek dla partnerki Longines-przyjechał w uszkodzonym kartonie samego zegarka.Dodatkowo,sam zegarek posiadał pełno odcisków palców.Ktoś go pakował gołymi rękami i pozostawial odciski.Średnio to wygladało.Po złożeniu reklamacji,mają mi wymienic karton na nowy ale niesmak pozostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Dorian06 napisał:

Qrcze odważnie. Sam zegarek jest "wysoki" a Ty jeszcze nato go podnosisz.

 

 

Może nie jestem obiektywny, ale nie czuć żeby się znacząco uniósł i za mocno odstawał od nadgarstka. W ogóle te Speedmastery na mechanizmach 93xx i pochodnych chyba trzeba przymierzyć, żeby poczuć jak się układają na ręce, bo liczby nie oddają rzeczywistego efektu. Chociaż może masz rację, może wygląda to pokracznie, a ja jestem zaślepiony bo tak mi się ten zegar podoba ?‍♂️? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam najmniejszego nadgarstka, nosiłem/ noszę 44-47mm Panerai ale 44mm Omegi brzmi i leży jak oksymoron...bo Omegi to zawsze były zgrabne zegarki

28039F97-8769-482F-8B18-18296A05A751.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z uwagi na rękę właśnie ten model leży dużo lepiej od klasycznego ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, desmo napisał:

Nie mam najmniejszego nadgarstka, nosiłem/ noszę 44-47mm Panerai ale 44mm Omegi brzmi i leży jak oksymoron...bo Omegi to zawsze były zgrabne zegarki

 

 

No cóż, tutaj do zgrabnego to trochę mu brakuje, a szkoda, bo z tarczy bardzo ładnie się prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo to wygląda fakt


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem optimum dla zegarka męskiego to max 41-42 mm niezależnie od masywności nadgarstka. Nie rozumiem tego współczesnego pędu do noszenia "budzików"... no ale z chęcią lansu nie dyskutuje się :)  W tym wątku mamy masę przykładów jak fatalnie wyglądają duże zegarki na wątłych kończynach nosicieli, choć są oczywiście wyjątki bo mamy kolegów z łapami jak drwale :) Co oczywiście stwarza niszę dla dużych zegarków, ale ilu z nas tak na prawdę pasują duże zegarki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Darecki napisał:

Moim skromnym zdaniem optimum dla zegarka męskiego to max 41-42 mm niezależnie od masywności nadgarstka. Nie rozumiem tego współczesnego pędu do noszenia "budzików"... no ale z chęcią lansu nie dyskutuje się :) W tym wątku mamy masę przykładów jak fatalnie wyglądają duże zegarki na wątłych kończynach nosicieli, choć są oczywiście wyjątki bo mamy kolegów z łapami jak drwale :) Co oczywiście stwarza niszę dla dużych zegarków, ale ilu z nas tak na prawdę pasują duże zegarki? 

O gustach sie nie dyskutuje. A każdy niech nosi zegarki takie jakie chce ?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trend na większe zegarki jest przejściowy . Typowy fashion. Nie jest niczym negatywnym , każdy nosi co chce. Jednak jest oczywiste że mniejsze zegarki to klasyczna elegancja


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście kwestia gustu ale za duży zegarek wygląda śmiesznie, tak samo jak za duża marynarka, jeansy, koszula czy jakikolwiek element stroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.