Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, pepepatryk napisał(-a):

Świetna jest ta AT, wciąż cieszy, ale bardzo trudno jest jej zrobić przyzwoite zdjęcie.

 

Ależ bynajmniej, a przynajmniej Tobie zdjęcie wyszło dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

Ależ bynajmniej, a przynajmniej Tobie zdjęcie wyszło dobrze.

Forumowicze nie śpią😂 sorry za gafę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AdamZie napisał(-a):

 Próbuję rozpoznać czy to hesalit czy szafir. Logo wygląda na drukowane, a nie nakładane. Środkowe elementy bransolety też chyba bez polerki, czyli hesalit. Daj znać jak będziesz sprzedawać :) może chciałbyś się zamienić na nowy ref 300m?

Hesalit🙂  ref 300m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Lukasz23212 napisał(-a):

Hesalit🙂  ref 300m?

Chodziło mi oczywiście o nowy ref seamastera 300m :) rok 2022 od Śliwińskiego + guma czarna od Zealande. Gdybyś był zainteresowany to dawaj na priv ;)

IMG20231016104826.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.09.2023 o 18:14, Dajve4 napisał(-a):

Czy ktoś miał problem z klamrą w sławetnej bransolecie Divera 300? Mam na myśli szeroko opisywany na zagranicznych forach temat z wypadającą śrubką i zegarkiem zakleszczonym na nadgarstku.  

Wiem, że późno odpisuję i może już nie aktualne, ale ja miałem ten problem dwa razy i dwukrotnie wymienili mi całe zapięcie w boutique Omegi na Placu 3 Krzyży w Warszawie. Dobrze, że za każdym razem jakimś cudem udawało mi się odblokować zapięcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że późno odpisuję i może już nie aktualne, ale ja miałem ten problem dwa razy i dwukrotnie wymienili mi całe zapięcie w boutique Omegi na Placu 3 Krzyży w Warszawie. Dobrze, że za każdym razem jakimś cudem udawało mi się odblokować zapięcie...
O jaką śrubkę chodzi?
Mam swoją 300m praktycznie od premiery. Nic się z zapięciem nie działo. Używam zegarka codziennie, do wszystkiego: wakacje, prace w ogrodzie, odkurzanie itp.
Zapięcie jest przecietnej jakości (jak to w Omegach), są spore luzy, ale dzielnie przez te lata mi służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maariusz napisał(-a):

O jaką śrubkę chodzi?
Mam swoją 300m praktycznie od premiery. Nic się z zapięciem nie działo. Używam zegarka codziennie, do wszystkiego: wakacje, prace w ogrodzie, odkurzanie itp.
Zapięcie jest przecietnej jakości (jak to w Omegach), są spore luzy, ale dzielnie przez te lata mi służy.

Śrubki, które są w zapięciu (cztery). Opisywałem sprawę kilkanaście stron wstecz. Parę miesięcy temu zauważyłem, że wypadła jedna śrubka, więc napisałem meila do serwisu i otrzymałem (odpłatnie) nową na wymianę, założyłem we własnym zakresie, ale bez klejenia, więc po jakimś czasie ponownie wypadła i przy okazji druga również. Zapięcie się zacięło, ale jakoś udało mi się je otworzyć. Boutique Omegi na Placu 3 Krzyży wymienił mi całe zapięcie i jednocześnie byli poruszeni faktem, że serwis zażyczył sobie ponad 100 zł. za podesłanie śrubki, skoro zegarek jest na gwarancji. Prosili żebym na przyszłość uderzał w pierwszej kolejności do nich. No i po 2 miesiącach od wymiany zapięcia, sytuacja się powtórzyła, śrubka wypadła i zapięcie się zacięło. Ponowna wizyta w boutique i wymiana na nowe zapięcie, ponoć tym razem przykleili wszystkie 4 śrubki (przy poprzedniej wymianie użyli kleju tylko przy dwóch z czterech). Ponoć znany problem w tym zapięciu, są tego świadomi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, że klamra zakleszcza się na nadgarstku i trzeba przeprowadzać akcję uwalniania pacjenta 😀 Myśle, że warto „na zaś” podejść do zegarmistrza i podkleić śrubeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.10.2023 o 15:05, Lukasz23212 napisał(-a):

I jak go sprzedac😅

IMG_8649.jpeg

Szybko. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie gdzie tkwi haczyk w cenie tej Omegi w ofercie Śliwińskiego? https://wsliwinski.pl/pl/p/Zegarek-Omega-Seamaster-Diver-300M-21230425003001/1851

Pytam, ponieważ życzą sobie zaskakująco nie wiele jak na automatyczny chronograf Omegi. Myślę, że uwzględniając 20% rabat (takowy otrzymałem u nich półtora roku temu przy zakupie SMP300), to jak za darmo (17600 PLN) :) Chodzi o starszy mechanizm? Jest mniej dokładny? Niestety aż takim znawcą nie jestem, dlatego opis "Prezentowany model to poprzednik ultranowoczesnego kalibru 9900 z automatycznym naciągiem i chronografem." nic mi nie mówi, a wręcz mogę rzec, że co mnie obchodzi mechanizm w następcy, skoro rozważam zakup tego... Będę wdzięczny za opinię o tym wypuście, bo w wyglądzie się zakochałem.

 

 

1.png

Edytowane przez dewey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Panie i Panowie gdzie tkwi haczyk w cenie tej Omegi w ofercie Śliwińskiego? https://wsliwinski.pl/pl/p/Zegarek-Omega-Seamaster-Diver-300M-21230425003001/1851
Pytam, ponieważ życzą sobie zaskakująco nie wiele jak na automatyczny chronograf Omegi. Myślę, że uwzględniając 20% rabat (takowy otrzymałem u nich półtora roku temu przy zakupie SMP300), to jak za darmo (17600 PLN) Chodzi o starszy mechanizm? Jest mniej dokładny? Niestety aż takim znawcą nie jestem, dlatego opis "Prezentowany model to poprzednik ultranowoczesnego kalibru 9900 z automatycznym naciągiem i chronografem." nic mi nie mówi, a wręcz mogę rzec, że co mnie obchodzi mechanizm w następcy, skoro rozważam zakup tego... Będę wdzięczny za opinię o tym wypuście, bo w wyglądzie się zakochałem.


"Haczyk" tkwi pewnie w tym, że to cena z czasów kiedy ten model był dostępny. A Śliwiński go nie ma na stanie. Tak więc jak się z nimi skontaktujesz to pewnie usłyszysz, że nie już dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm na stronie jest info, że zegarek jest dostępny po potwierdzeniu, tak jak np. w przypadku Breitlinga https://wsliwinski.pl/pl/p/Zegarek-Breitling-Avenger-Chronograph-43-A13385101C1A1/2541 na którego też mam oko. Zapytam w poniedziałek, czy mogą w tej cenie ściągnąć zegarek, jeśli tak, to wracam z moim pytaniem, czy jest to porządny mechanizm, który opłaca się kupić w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Hmmm na stronie jest info, że zegarek jest dostępny po potwierdzeniu, tak jak np. w przypadku Breitlinga https://wsliwinski.pl/pl/p/Zegarek-Breitling-Avenger-Chronograph-43-A13385101C1A1/2541 na którego też mam oko. Zapytam w poniedziałek, czy mogą w tej cenie ściągnąć zegarek, jeśli tak, to wracam z moim pytaniem, czy jest to porządny mechanizm, który opłaca się kupić w tej cenie?


No to trzymam kciuki żeby Ci go skądś ściągnęli, zwłaszcza w cenie ze strony. Ale kilka dobrych lat już ich nie produkują więc może być różnie.
Mechanizm zaś jest montowany do teraz w wielu innych modelach Omegi (i nie tylko), nie kojarzę żeby ludzie na niego narzekali.

https://watchbase.com/omega/caliber/3330

Ale zawsze możesz przejrzeć omegaforum i popatrzeć czy tam nie były opisywane jakieś problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś nowa zapowiedź na FB, wygląda na PO w manualu w jakimś ciekawym materiale (hasło "light yet strong", pewnie tytan albo cearmika, mechanizm raczej tytanowy), nie umiem wkleić tutaj (zresztą nie każdy ma FB).

Jak ktoś ma inne źródło niż ryjoksiążka proszę o wrzucenie.

 

 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, Butik said:

Jakaś nowa zapowiedź na FB, wygląda na PO w manualu w jakimś ciekawym materiale (hasło "light yet strong", pewnie tytan albo cearmika, mechanizm raczej tytanowy), nie umiem wkleić tutaj (zresztą nie każdy ma FB).

Jak ktoś ma inne źródło niż ryjoksiążka proszę o wrzucenie.

 

 

Takie cuś?

 

https://www.instagram.com/reel/Cyym-KvtnVv/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.