Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie licz na to, że mając Tudora zapomnisz o Omedze :D Więcej, mając Breitlinga i Tudora nadal będziesz myślał o Omedze :D

 

Nazwy można dowolnie mieszać, według potrzeb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zapomniałem dopisać, że to nie będzie mój jedyny zegarek  :P

Aktualnie posiadam Seiko jako dzienny bitek (może coś się zmieni) i Longines Legend Driver, który noszę na skórce i nato. Nowy nabytek będzie bardziej pod bransoletę. 

 

Tak wiem jak tylko kupię Omegę to będzie mi się śnił Tudor i vice vers  :blink:

post-112232-0-24222800-1584867788_thumb.jpg

post-112232-0-16033200-1584867807_thumb.jpg

Edytowane przez Wery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wery kierownicę masz po złej stronie. :P

 

 

Zamiast Tudora ja wybrałbym Breitlinga. Bardziej mi się podoba. Tylko ze starym logo.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

ODMps6F.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wery kierownicę masz po złej stronie. :P

 

 

Zamiast Tudora ja wybrałbym Breitlinga. Bardziej mi się podoba. Tylko ze starym logo.

 

Nawet nie zauważyłem  :blink:

A co do Breitlinga to chyba już mi przeszło, ja by co to zerkałem na superocean heritage II 42 o takie coś...

 

Może mi się uda wybrać do miasta obok obejrzeć i po przymierzać coś w tygodniu, jestem ciekaw kolorów Seamaster Diver na żywo. Głównie mi chodzi o niebieski jak i połączenie niebieskiego z szarym. 

post-112232-0-55772200-1584893813_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wery - może Ty się lepiej nigdzie nie wybieraj i posiedź w domu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Fajne połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMP chrono fajna.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień-dobry-wieczór  :huh:

 

Szukam inspiracji na nowy zegarek  :blink: a raczej chce tylko potwierdzenia w moim wyborze  :P

Omega jest na pierwszym miejscu, a dalej na liście jest Tudor i może Breitling. Czasomierz ma być w kategorii sportowo-elegancki na kagańcu.

Z Omegi na początku myślałem tylko o Speedy, człowiek naogląda się ich na necie na różnych packach aż oczoplasu możne dostać. Druga propozycja jest Diver Seamaster 300m, lecz wertując stronę Omegi wpadłem na Seamaster 300 Master bardziej vintage czasomierz.

Tudor to oczywiście Black Bay lub 58.

 

Tak więc forumowicze uświadomcie mnie, że potrzebuję do mojej nędznej egzystencji czasomierz Omegi  :D

 

 

Aqua Terra to trochę za bardzo elegancji, chciał coś bardziej sportowo-eleganckiegi niż elegancko-sportowego. Chyba będzie wybierał pomiędzy Seamaster a Black Bay 58. 

 

Tudor BB58 bez dwóch zdań ;)

Omega jest tak popularna, że co chwilę ją gdzieś widać w porównaniu do Tudora :)

BB58 to najlepsza koperta jaką widziałem, leży wręcz obłędnie. Cały zegarek powala oraz jest "nietypowy" przy takiej Omedze.


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor BB58 bez dwóch zdań ;)

Omega jest tak popularna, że co chwilę ją gdzieś widać w porównaniu do Tudora :)

BB58 to najlepsza koperta jaką widziałem, leży wręcz obłędnie. Cały zegarek powala oraz jest "nietypowy" przy takiej Omedze.

Jak się zaraz zapisze, to na początku roku będzie już mieć chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="rafiros" post="2735930

 

Pomysłowa fotka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zaraz zapisze, to na początku roku będzie już mieć chyba

Hehe oj tam oj tam nie jest tak źle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, od jakiegoś czasu szukam do kompletu klasycznej Omegi, która byłaby dość znacznych rozmiarów. Ostatnio siadła mi na oko (psyche ????) ta poniższa sztunia - Aqua Terra XXL na Unitasie. Czy ktoś na forum jest szczęśliwym jej użytkownikiem???

post-110495-0-38663000-1584915939_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień-dobry-wieczór :huh:

 

Szukam inspiracji na nowy zegarek :blink: a raczej chce tylko potwierdzenia w moim wyborze :P

Omega jest na pierwszym miejscu, a dalej na liście jest Tudor i może Breitling. Czasomierz ma być w kategorii sportowo-elegancki na kagańcu.

Z Omegi na początku myślałem tylko o Speedy, człowiek naogląda się ich na necie na różnych packach aż oczoplasu możne dostać. Druga propozycja jest Diver Seamaster 300m, lecz wertując stronę Omegi wpadłem na Seamaster 300 Master bardziej vintage czasomierz.

Tudor to oczywiście Black Bay lub 58.

 

Tak więc forumowicze uświadomcie mnie, że potrzebuję do mojej nędznej egzystencji czasomierz Omegi :D

Przede wszystkim wybór któregokolwiek modelu : AT, Moonwatch , smpc diver 300 będzie bardzo dobry. AT oraz smpc to ikony z elementami luksusu, moonwatch to kolekcjonerska ikona , świetny wybór , bez efektu wow.

Klasycznego seamastera 300 oraz większości limitek nie polecałbym .

Jeśli już coś vintage to BB58 lub GMT pepsi od Tudora. Ale zacząłbym od Omegi i tak


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hesalit, ok 6 miesiecy uzywany codziennie, brak rys, z kazdym dniem bardzie go uwielbiam de74374ead6015c783478fb72c93936e.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Hesalit, używany ok 6 dni  co trzeci dzień, brak rys, z każdym dniem staram się przekonać, że go uwielbiam"  ;)   :D 

776955bbf641ea6b580570df4c970898.jpg

Edytowane przez rmickey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie i uwagi  :D

Jak narazie to mi będzie ciężko gdziekolwiek coś po przymierzać. Kontaktowałem się wstępnie o dostępność Tudor, z kilkoma sklepami. Ogólnie przewidywany czas oczekiwania to około 6 miesięcy. Realny to 2-4 miesiące, a szybki przy odrobinie szczęścia i dobrego wyszukiwania jakieś 2-4 tygodni  ;)  Najbardziej rozchwytywane są modele BB 58 i GTM, tak więc na nie trzeba sobie poczekać dłużej.

Co do Omega, Seamaster Diver Mi się nadal widzi i jak tylko będę mógł to się przymierze. Tak więc która wersie kolorystyczną wybrać, czarne już dwa zegarki mam więc może coś innego :blink: Niebiesko szary jak narazie najbardziej mi się widzi(po czarnym  :D

post-112232-0-81599400-1584973843_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wery, ja jechałem po niebieskiego Heritage, zamówiłem co widać :) Ortodoksi się krzywią, a dla mnie dopiero usunięcie skrzydeł z tarczy w ogóle dopuściło Breitlinga przed oczy.

 

Jak chciałem Tudora, to szukałem tych 43 mm z uwagi na rękę, co wyszło tez widać :) Następny na tapecie jest hesalit... :D

 

725383-F4-47-A6-4-C7-B-BBC8-B626-DE7593-

Edytowane przez Michal93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 miNx688.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wery, ja jechałem po niebieskiego Heritage, zamówiłem co widać :) Ortodoksi się krzywią, a dla mnie dopiero usunięcie skrzydeł z tarczy w ogóle dopuściło Breitlinga przed oczy.

 

Jak chciałem Tudora, to szukałem tych 43 mm z uwagi na rękę, co wyszło tez widać :) Następny na tapecie jest hesalit... :D

 

725383-F4-47-A6-4-C7-B-BBC8-B626-DE7593-

Fajne kombo  :P ale chyba jednak Tudor bardziej do mnie przemawia. Duże "B" za bardzo takie świecidełko, a co do logo to też wolę nowe :D

Ja ze względu na mój nadgarstek nie mogę więcej niż 42 ubrać  :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.