Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Guest vitriol

Mówisz o tej srebrnej podróbce czy oryginale? Bo w oryginale srebrna tarcza to też ZrO2, tak jak niebieska, czarna i białą.

Mam na myśli oryginał. Wszystkie mają ZrO2, ale srebrna jest inaczej produkowana. Sprawdzę to wieczorem.

@vitriol, a jeżeli w komplecie z podróbą dostajesz full set włącznie z kartami i numerem oryginału? Przy tej jakości tego bym się spodziewał.

tUfpSE6.jpg

Serial tego fejka z moim kodem metas zwraca błąd.

Full set o którym myślisz to rzeczywiście byłoby niebezpieczeństwo, ale żeby zadziałał - musieliby używać tych samych kodów dla jakiejś dużej ilości fejków. Nawet jak to się stanie to ludzie zauważą że to są "stolen codes".

Edited by vitriol

Serial tego fejka z moim kodem metas zwraca błąd.

Full set o którym myślisz to rzeczywiście byłoby niebezpieczeństwo, ale żeby zadziałał - musieliby używać tych samych kodów dla jakiejś dużej ilości fejków. Nawet jak to się stanie to ludzie zauważą że to są "stolen codes".

Myślę właśnie o takiej sytuacji - serial i karty z kodami oryginału. 

Poza tym jak będzie dobra cena to ludzie wezmą i bez papierów i pudełek, które przecież pies zjadł albo zagubiły się przy przeprowadzce.

Nawet tutaj nie brakuje takich którzy się śmieją że ktoś nie wyrzuca pudełek, ale może nie każdy się schyla po kilka czy kilkanaście tysi.

No nie sądzę, na pewno nie dla normalnego użytkownika który po prostu nosi zegarki a nie zgłębia ich konstrukcję.

Te różnice w wykończeniu pod lupą niby widoczne ale bez lupy raczej nie, i mając do wglądu tylko jeden zegarek ciężko byłoby powiedzieć czy to ori czy fake chyba że ktoś nosi oryginał na co dzień.

@vitriol, a jeżeli w komplecie z podróbą dostajesz full set włącznie z kartami i numerem oryginału? Przy tej jakości tego bym się spodziewał.

Po obejrzeniu tego filmiku to już chyba każdy, np. zespół balansu inaczej wygląda bez lupy, nawet mając tylko podrobke w ręce.

A ktoś kto kupuje za kilkanaście tys zł zegarek, z niepewnego źródła, bez minimalnego rozeznania tematu po prostu postepuje nierozsadnie.

Edited by StaryWilk

Guest vitriol

Poza tym jak będzie dobra cena to ludzie wezmą i bez papierów i pudełek,

Tak, ale takich ebayowych łowców okazji to mi nawet niespecjalnie żal.

Z resztą różnicę w balansie widać nawet bez lupy,

PwAActz.jpg

7cdxUxI.jpg

Fajny i bardzo dobry ten filmik Watchfindera (jak zawsze), ale ryzyko jest chyba mniejsze niż chcieliby żeby było.

Weźcie pod uwagę że klientów świadomych - wiedzących że są tak dobre podróby i jak je odróżnić - jest garstka, pewnie większość tu na forum.

Skoro co chwilę są pytania czy Lange za 300zł wycięty sekatorem z blachy falistej jest oryginalny to co mówić o takiej Omedze :)

Zespół balansu? Eeee....

post-40960-0-62339800-1579343329.jpg

Weźcie pod uwagę że klientów świadomych - wiedzących że są tak dobre podróby i jak je odróżnić - jest garstka, pewnie większość tu na forum.

Skoro co chwilę są pytania czy Lange za 300zł wycięty sekatorem z blachy falistej jest oryginalny to co mówić o takiej Omedze :)

Zespół balansu? Eeee....

Tylko czy taki klient od Lange za 30 usd kupi podrobke za kilka-kilkanaście tys, myśląc że to oryginał, będzie oglądał szczegóły i porownywal jakkolwiek z oryginałem, czy raczej taka co najwyzej za kilkaset złotych?

Patrzac na filmikach na YT , a teraz nawet  waga podrobki jest zbliżona do oryginału. 

NIe tylko przy omegach, bo jak wiadomo podrabiaja wiele marek.

Guest vitriol

Serial tego fejka to serial prawdziwego zegarka Diver 300m, ale takiego w wersji Titanium/Tantalum/Sedna gold.

Serial number: 82186396
Article ref: 21060422099001
Version of movement: 8806A

Upolowana na omegaforums :)

Będzie u mnie dopiero za 2 tygodnie wiec wtedy się pochwalę nadgarstkowym

a92908d2355a713b90ad0080ee51a49e.jpg

Koperta w GMT jest identyczna jak w "zwyklej"

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Tak przy okazji nie wiecie gdzie i w jakiej cenie można kupić taki bezel aluminiowy niebieski do takiej omegi 300m jak wyżej, ale bez GMT? Mój ma rysę, które mnie trochę denerwuje... pozdro i dzięki za info :-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Koperta w GMT jest identyczna jak w "zwyklej"

Jest grubsza, ma aż 14.5mm i ma inny dekiel, przeszklony. Non-GMT 12mm, ceramiczna 13mm, ceramiczna 2018 13.5mm,

WojtekL, bezel możesz kupić w autoryzowanej sieci ale to jest całość za bodaj 1100zł, albo samą wkładkę zamiennik na ebay, lub używkę. Wkładka sama jako część oryginalna nie występuje.

Edited by Bugs

Panowie, zainteresował mnie ten zegarek. Szperam w necie i nie mogę znaleźć grubości a dla mnie to ważny parametr. Nie rozumiem, czemu Omega tego oficjalnie nie podaje. Na moje oko pewno 15-16 mm (?). Znajdę w sklepie to na bank przymierzę:)

post-37509-0-02173400-1579466041_thumb.png

14.5mm, dokładnie 14.8 - tyle ma wersja złota, pozostałe pewnie tyle samo. 

A ja lubię ten zegarek :) Obecnie, gdybym mógł wybrać jakiekolwiek AT to chyba właśnie na ten by padło. 

Guest fidelio

Rafał , bardzo fajnie dobrany pasek. Świetnie to wyglada .

Dzięki :-) Różne pomysły przerabiałem, ale ostatecznie uznałem, że ten oliwkowy zawsze świetnie do Moona pasuje. Na szczęście to taki zegarek, przy którym ciężko jest źle trafić z doborem paska ;-)