Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

3 godziny temu, Tommaso napisał:

Oj, jak mnie dawno tu nie było...

Tomek, które to Twoje podejście do tej AT, trzecie ;)? Ale trzeba przyznać że to najpiękniejszy model AT.

1dFQTya.png

3 minuty temu, nicon napisał:

Tomek, które to Twoje podejście do tej AT, trzecie ;)? Ale trzeba przyznać że to najpiękniejszy model AT.

Drugie dopiero.

Chociaż trzeba przyznać, że w międzyczasie parę razy pożyczałem go od Krystiana.

Oby teraz został :), a tego DJa 36 niebieskiego masz nadal? Imho ta AT jest sporo ładniejsza i tak samo wygodna.

1dFQTya.png

Nigdy nie podobała mi SMP, mierzyłem jeszcze poprzednia wersję gdzieś w 2018 i chemii nie było. Tej obecnej nawet nie mierzyłem - większa, nie będzie lepsza. Tak uważałem.

Aż tu takie przymiarki wyszły parę dni temu:

p1.thumb.jpg.e07d7eff1abddd8410c3751645a53348.jpg

p4.thumb.jpg.29af9e0bcd6a6d927ba63691adcefeae.jpg

I muszę powiedzieć, że zegarek zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Ogólnie dobrze zbalansowany, dobrze leżał na ręku, bardzo wygodny pasek gumowy. No i ku mojemu zdumieniu nie miałem wrażenia, że jest za duży, czego się spodziewałem. Ogólnie świetnie się z nim czułem na ręku.

Tak upadły moje uprzedzenia .

Jest o czym myśleć.

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

OK, a jak wypadły oględziny pod względem  kolorystycznym ? który bardziej wpadł w oko, czarny czy niebieski  ?

W tej chwili na rynku nie ma lepszej propozycji w segmencie sportowych luksusowych diverów niż nowa 300.

Rekomendowana kombinacja to wersja na pasku gumowym.

Jeśli w kolekcji ma mieć status ikony produkowanej od kilkudziesięciu to musi być wersja blue.

Generalnie czarny i niebieski są ŚWIETNE i trudno się tu spierać...

Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Tez podchodzilem do 300m  z ta myslą, że jest dużym zegarkiem. Po przymiarce na moim plaskim nadgarstku obawy zniknęły.  :)

2 godziny temu, arturzbsk napisał:

OK, a jak wypadły oględziny pod względem  kolorystycznym ? który bardziej wpadł w oko, czarny czy niebieski  ?

Jak dla mnie obie wersje są świetne i tutaj absolutnie zgadzam się z kolegą @Lotus

Nie wiem czy umiałbym zdecydować teraz. Może, może dałbym delikatną przewagę wersji czarnej.

Jest jeszcze wersja z białą tarczą i czarnym bezelem, też bardzo ciekawa ale niestety nie mieli.

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Niebieska wersja na bransolecie 👍

Przymierzałem też czarny, ale na moim 19cm nadgarstku niebieski wyglądał fajniej. I bardziej sportowo. Czarny jest jakby "za bardzo elegancki". Ale to oczywiście tylko moje zdanie.

A co do gumy: trochę jak Daytona na Oysterflexie. Wygląda super, ale coś jakby nie tak... 😉

11 godzin temu, Tommaso napisał:

Oj, jak mnie dawno tu nie było...

..........piękna jest ta wersja AT/ gratuluję!

9 godzin temu, Tommaso napisał:

Drugie dopiero.

Chociaż trzeba przyznać, że w międzyczasie parę razy pożyczałem go od Krystiana.

Jaki to rozmiar ?

Tomek - gratulacje! Bardzo mile wspominam ten model (miałem w tej większej wersji).

Grzegorz - w 41,5 jest dodatkowa deseczka w boazerii pomiędzy oknem daty a „15”. Tak najłatwiej odróżnić ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Mam tak samo - dwa razy wracałem do SMPc, dwa razy do Tudora BBR, raz do AT, raz do Zenitha 1969.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Też przeszedłem przez białą, niebieską, szarą AT teraz stanęło na szarej  w kwarcu

IMG_20180909_175344__01.jpg

JACEK

17 godzin temu, arturzbsk napisał:

Ja mam wprawdzie wersje chrono, ale potwierdzam to co napisali już moi przedmówcy. Obie wersje są super. Niebieska wersja wygląda bardziej ,,sportowo”, czarna zdecydowanie mniej. Ja brałbym czarną, ale co kto lubi😉

FFE15ED6-3077-463F-8814-0A1F1550DEC2.jpeg

Dla mnie guma Omegi od PO jest super. IMG_20200701_093529.thumb.jpg.fc1746b9ee18ad88b28c46cc56fa8ad8.jpg

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Mistrz17 kusisz tą gumą i kusisz, nie myślałeś o sprzedaży samej gumy i klamerki 😀

Pozdrawiam,

Janek