Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lukebor napisał:

[...]
Ten kolor tarczy jest świetny - idealnie gra ze wskazówkami i paskiem.
Zostaje?

 

Jak wcześniej widać na zdjęciach ten zestaw kolorystyczny mnie ciągnie, tylko próbowałem w różnych wersjach. W tej 4-wskazówkowej zostaje :)

 

43 minuty temu, artme napisał:

Snoopi tez juz czeka... a co??? 😂

O wiele przyjemniejsza zabawa niz w konkurencji 😉 Wreszcie mozna cieszyc sie nowymi zegarkami a nie tylko marzeniami 😎

 

Nie tylko nowymi ale tak bardzo różnorodnymi - w konkurencji nie ma o tym mowy (nawet różnorodne najtańsze są niedostępne).

 

30 minut temu, omega seeker napisał:

Świetna ta nowa sztuka, pięknie się prezentuje pod mankietem 👔👌

 

Dzięki! Wchodzi :D

 

24 minuty temu, mario1971 napisał:

za***ista ta koszula ❤️💙

 

Daje radę.

 

21 minut temu, omega seeker napisał:

Ja póki co cieszę się swoją skromną trójcą, żadnej nie zamieniam i nie dorzucam. Trochę jeździłem i przymierzałem to i tamto, ale nic nie było mnie w stanie mocno zadowolić.

 

Tak nawiasem mówiąc chyba znalazłem sposób na odgonienie pokusy zakupu nowego nabytku - pojechać, poprzymierzyć, nakarmić wzrok i na parę miesięcy spokój 😁

IMG_20201217_124924.jpg

 

Nie taka skromna. Zresztą nie o skromność / bogactwo tu chodzi, tylko zadowolenie. Masz 3 piękne sztuki, a jeśli jeszcze Cię cieszą, to już w ogóle super.

 

Jeśli chodzi o zaspokojenie żądzy tylko samym mierzeniem, to próbowałem, ale u mnie nie działa :(

5 minut temu, Piotr D. napisał:

A to moja skromna rodzinka, a w przyszły roku chciałbym żeby się powiększyła o moonwatcha moonphase :)

 

 

 

 

2761EB1F-C393-471E-8247-CCFE9B476A6B.jpeg

 

Świetny zestaw. PO Chrono wielki bysio - jak to się nosi? Na szczęście na kauczuku, to waży pewnie tylko z pół kilo zamiast kilograma ;)

 

Moonwatch Moonphase świetny, ale ciężki, przy czym skoro dobrze Ci z obiema PO to na pewno może przypasować.

 

 

IMG_0539.JPG

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewien, czy do każdego. Chociaż praktycznie wszystkie kosztują tak samo. Narzędzie do zmiany pasków (bardzo porządne) extra 40zl kosztuje... 
No jak za nylon, to prawie 7 stówek mało nie jest, ale zależało mi na tym kolorze, a dobrego zamiennika nie znalazłem.  Beżowy jeszcze miałem brać, ale zamówię chyba właśnie tańszy supreme nato od crown&buckle.  Mają opcje single layer, to będzie jeszcze lepiej leżeć na łapie... 

Dzięki. Narzędzia mam dwa (rzeczywiście są porządne), więc w zasadzie mi niepotrzebne, ale byłem ciekawy, czy to standardowy zestaw.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się skromnie pare lat temu od Divera, który jest ze mną do dziś ale choroba postępuje i w głowie jest już kolejka zegarków do kupienia :)

 

mam nadgarstek 18,5 wiec PO 45,5 leży bardzo dobrze, poza tym lubię duże. 
 

PO chrono na bransolecie jest ciężka, guma zecydowanie jest wygodniejsza. Natomiast klasyczna PO 45,5 na bransolecie jest wygodna. 
 

Moonphase na granatowym pasku to mój ideał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piotr D. napisał:

A to moja skromna rodzinka, a w przyszły roku chciałbym żeby się powiększyła o moonwatcha moonphase :)

 

Ewidentnie brakuje tu drugiego dziecka pod 500+ :)

Jak Ci się nosi moona na OEM nato?  Mnie te 2 warstwy trochę wkurzały, ostsrnio założyłem single passa i jest zdecydowanie wygodniej... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, artme napisał:

Bo to jest dopiero co wypuszczony model 😊

Jesli za 2-3 miesiace okaze sie, ze nie mozna sie juz na niego zapisac albo kolejka wybiega poza 3-4 larta, to wtedy bedziemy plakac 😉

Zrozumiałem, ze Twoja sztuka już czeka na odbiór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzenie... 😊 Jeszcze chyba nikt w Polsce nie dostal - trzeba czekac cierpliwie 😉

Choc jak w Jubitomie mi powiedzieli, ze na Ed White'a trzeba czekac 2 lata, to sie niezle zdziwilem 😬

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, artme napisał:

Marzenie... 😊 Jeszcze chyba nikt w Polsce nie dostal - trzeba czekac cierpliwie 😉

Choc jak w Jubitomie mi powiedzieli, ze na Ed White'a trzeba czekac 2 lata, to sie niezle zdziwilem 😬

Chyba pierwszy już znalazł dom w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie na forum, bo od razu by sie nim ktos pochwalil 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2020 o 17:19, Butik napisał:

 

Ta karbowana luneta jest moim zdaniem bardzo ciekawa i powoduje świetne odbijanie się światła. Jako że to zegarek raczej z tych bardziej eleganckich to daje takiego dodatkowego eleganckiego byłysku.

Co do ulubionej kolorystyki, to tak - to omegowe zestawienie srebrnego z niebieskim bardzo mi się podoba i jest to już czwarty zegarek w takiej wersji. Ale nie jednocześnie. Nie mam dwóch takich samych w pudełku.

Najpierw miałem Aqua Terrę, potem podmieniłem na SMP ale to był błąd i wróciłem do AT. Potem miałem małe zawirowania, AT się pozbyłem, wpadło parę innych, m.in. zielona AT aż w końcu znów srebrno-niebieski DeVille. Jednak ostatecznie zdecydowałem na GM-AC więc w tej chwili DeVille jeszcze mam, ale niedługo będzie na sprzedaż (jak ktoś chętny - zapraszam).

 

IMG_1667.jpg

IMG_2058.jpg

IMG_9740.jpg

IMG_1214.jpg

 

Zdjęcie wyszło niechcący, robione komórką przy porannym świetle lampki nocnej. Wyszło na prawdę nieźle muszę nieskromnie przyznać ;)

 

Co do towarzystwa koszuli - działa. Nie jest mały i nie jest chudy, ale wchodzi pod mankiet bez problemu i prezentuje się dość imponująco.

 

Poniżej fotki specjalnie dla Ciebie :)

 

IMG_1234.jpg

IMG_1235.jpg

IMG_1236.jpg

IMG_1237.jpg

Jest bardzo dobrze. Mimo nowoczesnego rozmiaru nie ma wrażenia "patelni". Po prostu dobre proporcje. Datownik spoko.  Kawał dobrej roboty. Gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2020 o 21:54, lukebor napisał:


Dzięki. Narzędzia mam dwa (rzeczywiście są porządne), więc w zasadzie mi niepotrzebne, ale byłem ciekawy, czy to standardowy zestaw.

Tak standardowy, ale tylko przy zakupie online. W butiku nie mają nawet tych etui.

Z ciekawostek pierwsze egzemplarze Bonda miały wyraźniej bardziej żółtą farbę na bezelu, wkładka bezela również była lepiej spasowana z tytanową lunetą. W aktualnych egzemplarzach szpara jest widoczna nieuzbrojonym okiem..

 

foto 1 - starszy egzemplarz 

foto 2 - nowszy

 

*oba zdjęcia wykonane tym samym aparatem 

 

Edytowane przez Plumber
Rozdzielczość zdjęć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Plumber napisał:

Tak standardowy, ale tylko przy zakupie online. W butiku nie mają nawet tych etui.

Z ciekawostek pierwsze egzemplarze Bonda miały wyraźniej bardziej żółtą farbę na bezelu, wkładka bezela również była lepiej spasowana z tytanową lunetą. W aktualnych egzemplarzach szpara jest widoczna nieuzbrojonym okiem..

 

foto 1 - starszy egzemplarz 

foto 2 - nowszy

 

*oba zdjęcia wykonane tym samym aparatem 

3185482E-5D00-4C94-8744-F7EE37D86949.jpeg

80C21497-B570-4229-AE97-4F092B87C411.png

Bez jaj. Ostrość zdjęć deko inna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Plumber napisał:

 

4F54C8E6-6886-496F-923C-8005C6CDB468.jpeg

CEDF451F-B6A4-4182-BCBC-35A853F8259B.jpeg

Jest różnica. Pewnie lepiej pamiętasz na żywo. Balans bieli jest inny na obu zdjęciach, więc trudno ocenić na ich podstawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, wieloryb napisał:

Nato już siedzi... 

20201219_110209.jpg

Gdzie Ty masz takie słońce???? Pokaż z dalszej perspektywy - jestem ciekaw jak ten niebieski wypada w naturalnym oświetleniu.

15 minut temu, Michal93 napisał:

Się bawią zagramanico:

 

4-A098429-8-CF7-4-D9-E-B6-B9-12-AC15-E0-

A ktoś tu narzekał że Reverso Tribute to 1931 to popularny model 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Michal93 napisał:

Się bawią zagramanico:

 

No pięknie :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.12.2020 o 21:24, omega seeker napisał:

Tak nawiasem mówiąc chyba znalazłem sposób na odgonienie pokusy zakupu nowego nabytku - pojechać, poprzymierzyć, nakarmić wzrok i na parę miesięcy spokój 😁

 

Nie wiem jak Ci się to udaje, u większości forumowiczów taka metoda wywołuje odwrotne skutki :lol:


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Mirosuaw napisał:

Nie wiem jak Ci się to udaje, u większości forumowiczów taka metoda wywołuje odwrotne skutki :lol:

 

O to to! :)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, desmo napisał:

Gdzie Ty masz takie słońce???? Pokaż z dalszej perspektywy - jestem ciekaw jak ten niebieski wypada w naturalnym oświetleniu. 

Bardzo dobrze wypada. Nie jest taki plastikowy jak. np w pelagosie. Dosyć nawet ciemny, ale też nie wpada w czerń. Kanapka klimatyczna. Bezel też ma głęboki odcień (nie wpada w plastik jak np hulk w pewnym oświetleniu) a zatopione w nim numerki błyszczą kolorem tytanu. Wszystko tutaj się zgadza. Dla mnie bomba. 

20201219_140852.jpg

20201219_152919.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajny model ale Twoje zdjęcia potwierdzają moje wcześniejsze obserwacje że jest on bardzo zgaszony. Trzeba poszukać kąta pod którym jest niebieski. Co naturalnie może być zaletą lub wadą. Mnie trochė zrażało że przy przeciętnej szerokości nadgarstku proste długie uszy niezbyt współpracowały z bransoletą. Na parciaku ten model ( w każdym metalu)  wypada dużo lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem wersji na kajdanie. Ale fakt, że Lug2lug ma spory i widać po zdjęciach, że nie jest to wersja dla wątłych witek... Co do koloru, to jasne, nie jest pastelowy, ale przy każdym oświetleniu jest to jednak niebieski. W czarny nie wpada zupełnie...przy sztucznym świetle tym bardziej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wieloryb napisał:

Nie miałem wersji na kajdanie. Ale fakt, że Lug2lug ma spory i widać po zdjęciach, że nie jest to wersja dla wątłych witek... Co do koloru, to jasne, nie jest pastelowy, ale przy każdym oświetleniu jest to jednak niebieski. W czarny nie wpada zupełnie...przy sztucznym świetle tym bardziej.

 

Ten zegarek jest stworzony do nato. Pewnie jest to po części zasługa Bonda. Idealnie pasuje nato 21 mm. Omega, z kilkoma wyjątkami ma „uniwersalne” nato dla 21-22 mm. Z ciekawości napisz proszę czy montaż nie był trochę siłowy. Polecam też nato beżowe skórzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest po prostu 22m, jakby było 21 wg mnie minimalne lepiej by się układał,bo choć jakościowo świetne, to jest jednak dość sztywny pasek. Instalacja wg mnie bezproblemowa. No jest dość ciasno, ale to "męski" zegarek, więc żaden problem 😃

Skórę zamówilem od havestona. Zobaczę, czy 22m wejdzie... 

Edytowane przez wieloryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.