Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

😞😞😞 - przykro mi @Butik... - przepaszam...😜

To moze na poprawe nastroju, bo z tej strony Omega stanela na wysokosci zadania... 😁😉

ed4.jpg

Edited by artme

16 minut temu, artme napisał:

😞😞😞 - przykro mi @Butik... - przepaszam...😜

To moze na poprawe nastroju, bo z tej strony Omega stanela na wysokosci zadania... 😁😉

ed4.jpg

Idź się goń :P

;)

OMEGA rządzi

Spoko 😉

Ale na powaznie, to... ten model i nowego Snoopiego moglbym nosic deklem do gory 😎

Od czasu, gdy nie moglem przestac ogladac AP RO jak mialem, teraz jest podobnie... 😍

ed7.jpg

Edited by artme

6 godzin temu, wieloryb napisał:

Orientuje się ktoś, czy jak zamawiam nato z oficjalnej strony Omegi to wysyłka jest z Polski i nie dolicza mi VAT u? 

Zapłacisz cenę taką jaką widzisz na stronie, jest ona już brutto. Dodatkowo dostaniesz specjalne etui na paski nato i teleskopy. To różni zakup online od tego w butiku.

3 godziny temu, Butik napisał:

Idź się goń :P

;)

Tyle razy jak prosiłeś o porady sugerowaliśmy Ci tu Ed White’a ale mówiłeś że za drogi, to tego się trzymaj ;)

Abstrahując od Eda jak widzę te paciorki z tyłu Moonwatcha to się zastanawiam kto zaje...ł dekiel .

Edited by desmo

3 godziny temu, artme napisał:

Od piatku, wiec jeszcze troszke Was pomecze 😂

Gratulacje - naprawdę świetna wersja Moona 👍🏻

2 godziny temu, Plumber napisał:

Zapłacisz cenę taką jaką widzisz na stronie, jest ona już brutto. Dodatkowo dostaniesz specjalne etui na paski nato i teleskopy. To różni zakup online od tego w butiku.

Tak podejrzewałem. No to zamawiam. Będzie pod choinkę 😉

15 minut temu, Smycel napisał:

Gratulacje - naprawdę świetna wersja Moona 👍🏻

Dzieki 😊

19 godzin temu, artme napisał:

Tak - PL.

A czy zaporowa? Przy tak kultowym i tak wykonanym inhausowym mechanizmie a do tego przy tak historycznej reedycji na skale calego zegarmistrzostwa, to jeszcze nie jest zle - a z roku na rok, tylko drozej... 😞

A z tym seicento, to nie przesadzaj 😉

No dobra... .niech będzie alfa 156 😉

3 godziny temu, Michal_Gdy napisał:

A u mnie pierwszy dzień na biało :)

Chyba nigdy wcześniej nie spodobał mi się Globemaster, a tutaj jest ekstra. Pięknie wygląda 👍

Godzinę temu, Smycel napisał:

Chyba nigdy wcześniej nie spodobał mi się Globemaster, a tutaj jest ekstra. Pięknie wygląda 👍

mam tak samo aż zaniemówiłem :) bo jakoś wcześniej nie zaprzątał mojej głowy 

A u mnie pierwszy dzień na biało default_smile.png

U mnie to zupełna nowość, dziś pierwszy dzień na ręce (poza domem). Globemaster podobał mi się od zawsze ale cena metkowa powyżej 30k PLN skutecznie mnie zniechęcała (mentalnie). Pojawiała się fajna okazja cenowa i długo się nie zastanawiałem. Czekam jeszcze na pasek i oryginalne zapięcie.

Pierwsze wrażenia - rozmiar 39 mm, ale sprawia wrażenie trochę większego, nie mniej jednak na ręce leży super, dla z pewnością bardziej elegancko i dyskretniej niż Aqua Terra. Bransoleta zaskakująco wygodna, najlepsza jaką miałem, mimo że bez mikroregulacji. Chętnie podzielę się opiniami po dłuższym czasie używania.

Bransoleta nie jest zła, ale czuję, że na pasku to będzie petarda

Pozdrawiam, Mirek

@Michal_Gdy - gratulacje. To imo jeden z najbardziej niedocenianych modeli Omegi. Miałem tę wersję - tarcza robi robotę (choć wiem, że na żywo jest jeszcze lepiej, a oglądanie tego zegarka tylko w sklepie i wydawanie na tej podstawie opinii nie jest najlepszym pomysłem ;) ).

I'm not myself, but not dead and not for sale...

13 minut temu, lukebor napisał:
@Michal_Gdy - gratulacje. To imo jeden z najbardziej niedocenianych modeli Omegi. Miałem tę wersję - tarcza robi robotę (choć wiem, że na żywo jest jeszcze lepiej, a oglądanie tego zegarka tylko w sklepie i wydawanie na tej podstawie opinii nie jest najlepszym pomysłem ).

Dzięki. Ja do Globemastera (właśnie z jasną tarczą) pierwsze podejścia robiłem jakiś rok temu, tzn. oglądałem go przy okazji spoglądania na Aqua Terra 41 mm. Generalnie wtedy pokazano mi go jako taką bardziej elegancką alternatywę dla AT i nie ukrywam, że to był początek że zacząłem o nim na poważnie myśleć. Dodam, że szukałem wtedy czegoś na tyle eleganckiego, by dobrze wyglądało nawet nie tyle w zestawach garniturowych, co łączonych marynarka+koszula+spodnie. Myślałem o AT, ale ona dla mnie to jest jednak bardziej sportowa i nawet Daniel Craig jako 007 nie był w stanie mnie przekonać do zmiany zdania. Przez jakiś czas tą rolę zegarka "do pracy" pełnił De Ville (też z białą tarczą, zaraz idzie na bazarek), ale on znowu tą elegancję ma posuniętą jak dla mnie trochę za bardzo i (może zabrzmi to dziwnie) czasami głupio się w nim czułem jak byłem bez krawata. 

W Globemasterze tarcza i karbowany bezel to oczywiście jedna sprawa, natomiast sam rozmiar koperty i to że całość jest relatywnie nie za gruba finalnie zaważyły na moją decyzję o zakupie. Patrzyłem jeszcze na wersję 41 mm z rocznym kalendarzem (tą o której wyżej pisał Butik), ale jak dla mnie rozmiar był trochę za duży w porównaniu do tego (już) mojego.

Edited by Michal_Gdy

4 godziny temu, rafio77 napisał:

mam tak samo aż zaniemówiłem :) bo jakoś wcześniej nie zaprzątał mojej głowy 

Cieszę się, ze nie tylko ja zaniemówiłem na jego widok. Dla mnie bomba! Gratulacje.

7 godzin temu, Michal_Gdy napisał:

e49cc27480834e426148f3dfce53bd40.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piękny zegar. Gratulacje.

Dobrze układa się na ręce.

Edited by Kurzy