Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Panowie, a coś wiadomo na temat nowego speediego? Bo juz podobno nie mozna zamawiac szafiru w kruku.

tymczasem szocik z przymiarki seamasterek na gumie;)

9D28A90B-7BA7-4392-80DA-C79EEC477830.jpeg

2 godziny temu, lukebor napisał:

Co do rabatów: nie ma zasady -10, -15, -20 czy -30% na wszystko. Są modele, na które ciężko dostać obecnie nawet -10%. Sporo „do gadania” ma podaż i niuanse typu wycofywanie modelu czy nowości.
Historia zakupowa u AD może mieć znaczenie, ale przy niektórych modelach - niekoniecznie.

Dokładnie. Ani w Jubitomie ani w Kruku nigdy nie obowiązywała zasada -20% na wszystko. Śledzę wybrane modele. Ale łowcy okazji i samozwańczy eksperci lubią zaginać czasoprzestrzeń 😉

4 godziny temu, lukebor napisał:

Co do rabatów: nie ma zasady -10, -15, -20 czy -30% na wszystko. Są modele, na które ciężko dostać obecnie nawet -10%. Sporo „do gadania” ma podaż i niuanse typu wycofywanie modelu czy nowości.
Historia zakupowa u AD może mieć znaczenie, ale przy niektórych modelach - niekoniecznie.

Amen. Pogrubić, wydrukować i powiesić na łóżkiem/biurkiem kupujących i... legowiskiem trolli w Klubie. Później ktoś wpada tu na chwilę i za pewnik bierze takie informacje. Za jakiś czas taki "newbie" wróci z lamentem, że sprzedający zaśmiał mu się w twarz jak na dzień dobry zaproponował swoją cenę (powiedzmy 70% od metki w salonie i 50-60% na wtórnym) argumentując takimi "mądrościami" z forum. 

Edited by memento mori

Np Jubitom w środku lockdownu w zeszłym roku w sklepie internetowym dał czasowo na Omegi promocje- 20% i nie jest to żaden problem aby to sprawdzić wstecz. I na to była moja krótka riposta i naprawdę bardzo proszę czytać wpisy dwa razy, również przed wysyłaniem ich.

Nikt nie pisał tutaj o stałych rabatach na wszystkie Omegi których udziela AD odgórnie dla każdego klienta bez ograniczeń. Negocjuje się .

Nie mam nic przeciwko kryptohandlowi tutaj na forum, wysyłaniem ofert na priv ze stałym rabatem na wszystkie O w AD w ramach koleżeńskiej przysługi ale to nie powód aby wprowadzać w błąd forumowiczów. Śmierdzi hipokryzją na kilometr.

Edited by Maserati

1. Niezależny, legendarny i ceniony ekspert.
  2. Promotor merytorycznej dyskusji.
  3. Mentor i coach.

Tak na rozładowanie niepotrzebnych emocji😄 chłopaki, przecież to wątek omegi, a nie rolexa, dajcie spokój😉

A0194769-546A-40DB-AB03-B6E08D301B13.jpeg

Edited by rafalmosty

1 godzinę temu, rafalmosty napisał:

Tak na rozładowanie niepotrzebnych emocji😄 chłopaki, przecież to wątek omegi, a nie rolexa, dajcie spokój😉

A0194769-546A-40DB-AB03-B6E08D301B13.jpeg

Masz rację , niestety „ekspert” pisze wszędzie...nawet w wątku g-shocka próbował „nowy ład” wprowadzać. 😂 

Widać że Omega cieszy, mam nadzieję, że dostałeś „co najmniej 50% na nówkę w foliach” 😉

Edited by desmo

7 minut temu, mario1971 napisał:

No było 30% a nawet 40% na wybrane modele...

Kluczowe słowo to „wybrane” 😉 ....nadal jest.

5 minut temu, desmo napisał:

Kluczowe słowo to „wybrane” 😉 ....nadal jest.

Mnie się udało dwa razy zamówić i kupić Omegę Constellation na 20%. Na limitowaną Omegę zaproponowano mi 10% - wpłaciłem zaliczkę. Po pewnym czasie otrzymałem telefon, że rabat nie będzie obowiązywał - wycofałem wpłatę. Na inny topowy model - rabat max tylko z karty 10%... 

2 godziny temu, desmo napisał:

Masz rację , niestety „ekspert” pisze wszędzie...nawet w wątku g-shocka próbował „nowy ład” wprowadzać. 😂 

Widać że Omega cieszy, mam nadzieję, że dostałeś „co najmniej 50% na nówkę w foliach” 😉

Robert, 50% nie, ale na nówkę w ,,foliach” w Kruku dostałem 30%😄 było to w ubiegłym roku, przy pierwszym zamknięciu galerii, gdzie wszystko było mocno niepewne i łatwiej się negocjowało😉 wtedy nawet na wybrane modele pamów dawali mi 25%, co teraz jest praktycznie nieosiągalne. 

Koledze nie wytłumaczysz. Promocje w AD to konkurencja dla kolegi. Dlatego tak nerwowo się zrobiło🙂

3. Mentor i coach.

25 minut temu, rafalmosty napisał:

Robert, 50% nie, ale na nówkę w ,,foliach” w Kruku dostałem 30%😄 było to w ubiegłym roku, przy pierwszym zamknięciu galerii, gdzie wszystko było mocno niepewne i łatwiej się negocjowało😉 wtedy nawet na wybrane modele pamów dawali mi 25%, co teraz jest praktycznie nieosiągalne. 

Gratuluję ale nadal poruszamy się w kategorii „ wybrane” co staram się podkreślić. Później te modele lądują z reguły na bazarku - nie bez przyczyny. Powyżej masz przykład kolegi który między innymi ma ten problem.  Są modele, które nigdy nie są i nie będą tak przecenione nawet w pandemii. Także w przypadku Omegi. A potencjał, których  PAMów został tak nisko oceniony 🤭

Edited by desmo

12 godzin temu, desmo napisał:

Dokładnie. Ani w Jubitomie ani w Kruku nigdy nie obowiązywała zasada -20% na wszystko. Śledzę wybrane modele. Ale łowcy okazji i samozwańczy eksperci lubią zaginać czasoprzestrzeń 😉

Było. Nawet więcej, bo 21% w Jubitomie. Krótko,  ale było.

Edited by Kurzy

41 minut temu, desmo napisał:

A potencjał, których  PAMów został tak nisko oceniony 🤭

Np. PAM01359, PAM01312,  na jakieś luminory due i coś jeszcze, ale już nie pamiętam. 

27 minut temu, rafalmosty napisał:

Np. PAM01359, PAM01312,  na jakieś luminory due i coś jeszcze, ale już nie pamiętam. 

Hmmm, Panerajowy AirKing i tęczowa kolekcja ... I od razu żal, że przegapiłem mniejszy 😉

5 godzin temu, rafalmosty napisał:

chłopaki, przecież to wątek omegi, a nie rolexa, dajcie spokój😉

KMZiZ to i tak oaza spokoju wliczając wątek Roleksa. Poniżej niedawny "wątek Omegi" na grupie u sąsiadów, gdzie ktoś zapytał jaki model kupić. Temat był znacznie dłuższy i jeszcze bardziej pikantny. Cieszmy się, że u nas tylko 1-2 trolli się uchowało i jest względny spokój. Z drugiej strony "nasz" samozwańczy ekspert na tamtym forum szybko podzieliłby los Jagny z Chłopów 🙂

FBdYNFo.jpg

Wracając do tematu, czy ktoś spotkał się w sieci z ważeniem nowych Moonwatchy i jak to wypada w porównaniu do poprzedniego modelu?

Edited by memento mori

Nie ma co się patrzeć gdzie jest gorzej i się tym pocieszać tylko trzeba się rozwijać i iść do przodu. Czasy klepaczy i nieomylnych Ludwików XIV już minęły, nikt nie będzie akceptował w necie komunikacyjnego ciemnogrodu.

3. Mentor i coach.

50% rabatu oznacza, ze sklep sprzedalby zegarek po cenie zakupu z fabryki. To to samo z ciemna strona ksiezyca - wszyscy wiedza, ze istnieje ale nikt jej nie widzial

1 godzinę temu, Kurzy napisał:

Było. Nawet więcej, bo 21% w Jubitomie. Krótko,  ale było.

Mi też się wydaje, że w listopadzie 2020, na chwilę przed zamknięciem galerii albo jakoś około tej daty w Jubitomie było -21% na całą kolekcję Omegi. Nie powiem jak długo to trwało bo nie śledziłem.

Niemniej to był jakiś wyjątek i w sumie innej takiej sytuacji nie kojarzę.

Edited by fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

2 godziny temu, memento mori napisał:

KMZiZ to i tak oaza spokoju wliczając wątek Roleksa. Poniżej niedawny "wątek Omegi" na grupie u sąsiadów, gdzie ktoś zapytał jaki model kupić. Temat był znacznie dłuższy i jeszcze bardziej pikantny. Cieszmy się, że u nas tylko 1-2 trolli się uchowało i jest względny spokój. Z drugiej strony "nasz" samozwańczy ekspert na tamtym forum szybko podzieliłby los Jagny z Chłopów 🙂

FBdYNFo.jpg

Wracając do tematu, czy ktoś spotkał się w sieci z ważeniem nowych Moonwatchy i jak to wypada w porównaniu do poprzedniego modelu?

A ja jestem zdania, że podobnego elementu jest tu więcej (niż 1-2 osoby), co to lubi kamieniami regularnie rzucać.

Edited by machlo

Niektórzy nawet mają swoje pięć minut... z którymi jednakoż i tak nie wiedzą co zrobić. Ich znak rozpoznawczy - malowane twarze 😉 

DD9585C8-1A58-4EB0-8AF6-9F35F4F033BC.jpeg

2 godziny temu, fanfar19 napisał:

Mi też się wydaje, że w listopadzie 2020, na chwilę przed zamknięciem galerii albo jakoś około tej daty w Jubitomie było -21% na całą kolekcję Omegi. Nie powiem jak długo to trwało bo nie śledziłem.

Niemniej to był jakiś wyjątek i w sumie innej takiej sytuacji nie kojarzę.

Taka akcja była też przy pierwszym lockdown w pierwszej połowie roku i nawet trochę trwała. Cała regularna oferta Omegi  od klasycznego moonwatcha na hesalicie po seamastery, AT itp, wszystko -20%. Było to jeszcze przed drugą podwyżką Omegi więc cenowo całkiem spoko wychodziło.

3. Mentor i coach.