Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

24 minuty temu, swierszczu napisał(-a):

Co to znaczy najlepszy? Chyba wizualnie bo mechanicznie to wszystko „to samo” ;) moj głos na planetę 

Tylko która planeta 😉 Skyfall ? 

Dla mnie nr 1 to chyba lollipop,  czyli 300 master Spectre. 

Dla mnie niebieska AT 38.5 Skyfall - bo piękna, bo wygodna, i bo mam default_wink.png

A historycznie pierwsza SMP300 z Golden Eye bo to była w Bondach Omega przełomowa, reszta to już mniej lub bardziej udane lokowanie produktu.
Limitki są raczej dodatkowym produktem ubocznym filmu.

42 minuty temu, Andrzej Zalewski napisał(-a):

JAk wygląda proces zamawiania snoopy? Gdybym chciał kupić następną edycje?

Kilka dni temu miałem ten sam dylemat , tylko z najnowszym wypustem.  Następna seria chyba będzie za 5 lat o ile się nie mylę.  Zapewne znów zapis na listę i przy ciężarówce szczęścia dostaniesz po roku . Zadzwoń na pl. Trzech Krzyży. 

Moja cały czas jest, ale jak przyjdzie snoopy to pewnie trzeba będzie częściowo  wspomóc się żeby go sfinansować :)

3A0431BF-6212-4744-A985-3E82BEB78E3C.thumb.jpeg.d0f92ec5df470a6cde05733acc858110.jpeg

Dla snoopiego to może i ja bym sprzedał, ten dekiel jest genialny. 

25 minut temu, orlis napisał(-a):

Moja cały czas jest, ale jak przyjdzie snoopy to pewnie trzeba będzie częściowo  wspomóc się żeby go sfinansować :)

3A0431BF-6212-4744-A985-3E82BEB78E3C.thumb.jpeg.d0f92ec5df470a6cde05733acc858110.jpeg

Jakim cudem udało Ci się dorwać Snoopiego?  🤔 Szybki zapis na początku wypustu? 

2 minuty temu, ArtiP napisał(-a):

Jakim cudem udało Ci się dorwać Snoopiego?  🤔 Szybki zapis na początku wypustu? 

jeszcze go nie dorwałem. Jestem jedynie zapisany :) 

Teraz, orlis napisał(-a):

jeszcze go nie dorwałem. Jestem jedynie zapisany :) 

Ja już nawet na zapis się nie załapałem,  także trzymam kciuki , żebyś chociaż Ty to cudo odebrał 👍

5 minut temu, tbn napisał(-a):

Dla snoopiego to może i ja bym sprzedał, ten dekiel jest genialny. 

Jakby mały Henio zajumał tatusiowi z pudełka i zaniósł do przedszkola, to wszystkie chłopaki w kółku by usiadły i podziwiały ;)

3 minuty temu, ArtiP napisał(-a):

Ja już nawet na zapis się nie załapałem,  także trzymam kciuki , żebyś chociaż Ty to cudo odebrał 👍

to szybko raczej nie nastąpi :)

w planach mam też 321 „ed White” ale i tak moim ulubionym speedmasterem pozostanie ten:

7176BF3F-562A-4C36-A19D-6B5ABC39C1A4.thumb.jpeg.18b9b6ea5ac0fb01a858b72178bee626.jpeg

dzięki niemu poznałem pełno zakręconych ludzi a cześć z nich stała się już przyjaciółmi :) to w tej pasji lubię najbardziej 

Jak jak pisalem do Jubitoma to odpowiedz była, że jak najbardziej mogę zapisać sie na ten zegarek. Zaliczka i czekam 8-10 lat. Nie ma gwaracji, że go dostanę ale będę w kolejce :) także próbować można. Zegarek jest super szczególnie dekiel ale 8 lat ? 

6 minut temu, orlis napisał(-a):

to szybko raczej nie nastąpi :)

w planach mam też 321 „ed White” ale i tak moim ulubionym speedmasterem pozostanie ten:

dzięki niemu poznałem pełno zakręconych ludzi a cześć z nich stała się już przyjaciółmi :) to w tej pasji lubię najbardziej 

A to jest oryginalna bransoleta od tego modelu?

Teraz, mario1971 napisał(-a):

A to jest oryginalna bransoleta od tego modelu?

Nie. Forstner.

Teraz, orlis napisał(-a):

Nie. Forstner.

Ale wygląda dobrze 👍

16 minut temu, Macmac napisał(-a):

Jakby mały Henio zajumał tatusiowi z pudełka i zaniósł do przedszkola, to wszystkie chłopaki w kółku by usiadły i podziwiały ;)

Haha, w punkt. Ale przecież tak wyglądają spotkania na żywo miłośników zegarków. :)

Posted (edited)
23 minuty temu, Majk2 napisał(-a):

Jak jak pisalem do Jubitoma to odpowiedz była, że jak najbardziej mogę zapisać sie na ten zegarek. Zaliczka i czekam 8-10 lat. Nie ma gwaracji, że go dostanę ale będę w kolejce :) także próbować można. Zegarek jest super szczególnie dekiel ale 8 lat ? 

Za 8 - 10 lat , to już będą dwie kolejne referencje.  Taki styl sprzedaży zaczyna przypominać mi inną firmę i to nie jest dobra droga . 

Edited by ArtiP

8 minutes ago, ArtiP said:

Za 8 - 10 lat , to już będą dwie kolejne referencje.  Taki styl sprzedaży zaczyna przypominać mi inną firmę i to nie jest dobra droga . 

Było nie było to limitka. Na standardowe modele nie trzeba tyle czekać co w tej "innej firmie" ;)

11 minut temu, logann napisał(-a):

Było nie było to limitka. Na standardowe modele nie trzeba tyle czekać co w tej "innej firmie" ;)

Podobno to nie jest limitka . Tylko sprzedaż ograniczona 😉