Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Trzyseta wskoczyła na ori gumę - jest mega wygodna.
277e10942e5597cdff806d725696880a.jpg&key=c0d6ecf76323a35b0a6c8513fc7a0d7e4f8a294aa1dbe935aa386cbcca66f702

Łukasz, to jest wersja z klamerką, czy motylkiem ( zatrzaskiem ) ?

Łukasz, to jest wersja z klamerką, czy motylkiem ( zatrzaskiem ) ?

Wersja z klamerką.
Nie wiem, skąd dyskusja na temat małej wygody z zapinaniem - wg mnie jest wszystko ok.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Wersja z klamerką.
Nie wiem, skąd dyskusja na temat małej wygody z zapinaniem - wg mnie jest wszystko ok.

Miałem kiedyś wersję z klamerką - fakt, przy zapinaniu i odpinaniu trzeba było na chwilę odciąć krążenie w dłoni, ale dramatu nie było

Miałem kiedyś wersję z klamerką - fakt, przy zapinaniu i odpinaniu trzeba było na chwilę odciąć krążenie w dłoni, ale dramatu nie było

Poważnie? Uważam, że to normalny pasek, nie mam żadnych trudności z zapinaniem i odpinaniem.

14 minut temu, lukebor napisał(-a):

Poważnie? Uważam, że to normalny pasek, nie mam żadnych trudności z zapinaniem i odpinaniem.

Kształt trzpienia klamerki jest dość nietypowy. Mi to stwarza pewne trudności przy zapinaniu i odpinaniu. Teraz mam Zealande i prosty trzpień powoduje, że jest łatwiej.  Ale oryginał też da się używać 😀

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Kształt trzpienia klamerki jest dość nietypowy. Mi to stwarza pewne trudności przy zapinaniu i odpinaniu. Teraz mam Zealande i prosty trzpień powoduje, że jest łatwiej.  Ale oryginał też da się używać

Ok. Nie mam porównania do Zealande, ale rozumiem, że możemy mieć różne odczucia.
Jak dla mnie, ori guma jest mega wygodna, pod każdym względem.

6 minut temu, lukebor napisał(-a):

Ok. Nie mam porównania do Zealande, ale rozumiem, że możemy mieć różne odczucia.
Jak dla mnie, ori guma jest mega wygodna, pod każdym względem.

Racja - jest bardzo wygodna, a samo zapięcie uważam za mocno bezpieczne.

A propo gum to może ktoś się czarnej ori pozbywa? Szukam do najnowszej 300m

Jak wyszły te czysetki ile marudzenia było, że są be, a teraz widać kupiwane na potęgę.

no to już jest do potęgi drugiej, liczymy dalej

Posted (edited)

Sam marudziłem jak wyszła, że za duża , za gruba etc. Ciagle to prawda, ale to kapitalny zegarek, najlepszy nowoczesny diver obok suba. Ostatnio za mną jakiś bling chodzi, sam myśle czy nie kupić czarnej trzysetki. 

Edited by tbn

Ja także marudziłem, a okazało się, że biała nie jest taka zła.

Co do blingu to ok, w sklepie był, przy tym całym oświetleniu i w ogóle. Ale na co dzień tak tego nie widać, zwłaszcza jak się rano karmi małego szkraba kaszką i potem zegarek cały uciapany 😄

No jak uwalisz jedzeniem to nie widać, ale ogólnie to bling jest. Miałem dwa ceramiczne divery w tym poprzednią 300M i się świeciły. Ale czasem lubię, dlatego zaczął mnie kusić. ;)

no to już jest do potęgi drugiej, liczymy dalej

Ja marudziłem i nie kupiłem, pozostałem przy poprzedniej

A dzisiaj tak 😊

thumbnail_20210701_121315.thumb.jpg.fc4932e58104cd59d2377c574907d2c5.jpgthumbnail_20210701_121243.thumb.jpg.78c9c69cfc083091b87824fc097416b3.jpg

thumbnail_20210701_121217.jpg

Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition

Posted (edited)

Bling factor? Czy tu się w ogóle coś błyszczy...?😉

IMG_20210701_121750_edit_132704252766207.thumb.jpg.44133885a2e5fac368ab3c19ce48e39c.jpg

Edited by ledr

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

U mnie z 300 było jeszcze inaczej.

Pierwszy z falami i drugi wypust bez, podobały się na zdjęciach, ale czar pryskał po chwili obcowania z nimi. Nowa 300 na papierze i na zdjęciach szału nie robiła, a od pierwszej przymiarki do zakupu minęły jakoś 3 dni 😁

317F52F2-E9BA-41F0-B3F9-894E3047094F.jpeg

Mi z kolei bardzo podobała się poprzednia 300, ale tylko z czarną tarczą (chociaż na zdjęciach niebieska wyglądała ciekawiej). Natomiast jak poszedłem obejrzeć nową, to na żywo również zrobiła dobre wrażenie, ale z salonu wyszedłem z PO 😁

Moim skromnym zdaniem, Omega 300m w każdej wersji jest Piękna. Ta tarcza - fale są hipnotyzujące dla oka. Można patrzyć na nią przez wiele chwil, jak wskazówki dosłownie płyną po tarczy :)

Ja byłem przekonany, że chcę PO.
3-setkę mierzyłem kilka lat temu i nie podeszła mi. Tym razem, mając możliwość przymierzenia obu, 300 stanowczo wygrała!