Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Klamerka się zacięła? Może za ciasno zapiąłeś... A serio: absolutnie się nie dziwię😁

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

To ceramiczno-złote wcielenie Nektona - rewelacja...

Mnie, póki co, nadal cieszy wersja pierwsza i to właśnie nią przydstawie się tej społeczności 🙂

20210816_180327.jpg

20210826_143735.jpg

Jakby ktoś szukał to w Krzysiu w Silesia Center jest od ręki Seamaster Rio 2016 i Seamaster Tokio, ta biała z niebieskim bezelem

5 godzin temu, mzusto napisał(-a):

Efekt nowości 😜 

Inne nowinki tak nie mialy

Dzięki za wrzutę. Zegarek prezentuje się fajnie, ale mi osobiście mała sekunda w AT nje leży... Ne do tych wielkich indeksów i  wyraźnych wskazówek...

Ta stalowa wstawka w gumowy pasek straszną wiochą zalatuje.

3 godziny temu, Burns napisał(-a):

Ta stalowa wstawka w gumowy pasek straszną wiochą zalatuje.

Fakt, słabo to wygląda.

2 godziny temu, Szyszkops napisał(-a):

Ta stalowa wstawka w gumowy pasek jest świetna.

Nie masz racji.

Nie masz racji.

Nasz spór rozsądzi historia, Mariuszu, a z racji tego, że jesteś starszy, nie doznasz już rozczarowania

Ta stalowa wstawka jest w AT z gumą od zawsze, więc nie ma za bardzo

o czym dyskutować. Czy świetna czy kiepska to nie kwestia racji tylko tego, czy komuś się podoba. Ja uważam, że świetna, choć dla kogoś innego może być beznadziejna. Dlatego w Omedze można AT mieć z bransoletą, gumowym paskiem z „wujową” wstawką, albo np na aligatorze.

amen.

OMEGA rządzi

2 godziny temu, Szyszkops napisał(-a):

Nasz spór rozsądzi historia, Mariuszu, a z racji tego, że jesteś starszy, nie doznasz już rozczarowania emoji18.png

Za to Tobie, Kuba, bardziej da w kość nadchodząca katastrofa klimatyczna...😅 Wtrącam się do dyskusji tylko dlatego, że jestem z tego samego rocznika, co Mariusz...

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

Mnie ta metalowa wstawka ni ziębi, ni grzeje. Za to mała sekunda w AT jak dla mnie słabo wyglada (chociaż na żywo nie widziałem). Ja bym raczej skłaniał się ku klasycznej AT z normalną sekundą

Za to Tobie, Kuba, bardziej da w kość nadchodząca katastrofa klimatyczna... Wtrącam się do dyskusji tylko dlatego, że jestem z tego samego rocznika, co Mariusz...

Ja to tam wuj, ale mój syn będzie miał przerypane przez ślad węglowy tych wszystkich naszych głupich zegarków

1 minutę temu, Szyszkops napisał(-a):

Ja to tam wuj, ale mój syn będzie miał przerypane przez ślad węglowy tych wszystkich naszych głupich zegarków emoji6.png

Niedożywione dzieci w ogóle gorzej się rozwijają. ;)

Niedożywione dzieci w ogóle gorzej się rozwijają. 

Wypraszam sobie - robię zakupy zegarkowe racjonalnie - na chleb z pasztetową raz w tygodniu zostaje!

Teraz, Szyszkops napisał(-a):

Wypraszam sobie - robię zakupy zegarkowe racjonalnie - na chleb z pasztetową raz w tygodniu zostaje!

Moje miały więcej szczęścia. Zdążyłem je odchować, zanim zacząłem na poważnie bawić się zegarkami. :lol:

dopiero dołączyłem, a mimo tego już teraz, co post zastanawiam się, czy to aby napewno nadal "Klub Miłośników Zegarków OMEGA":)

Miłego wieczoru/dnia Panowie...

dopiero dołączyłem, a mimo tego już teraz, co post zastanawiam się, czy to aby napewno nadal "Klub Miłośników Zegarków OMEGA"
Miłego wieczoru/dnia Panowie...

Skąd te wątpliwości ? IMG_4192.jpg

22 godziny temu, Szyszkops napisał(-a):

Ta stalowa wstawka w gumowy pasek jest świetna.

Tarn akcent mi sie osobiście też podoba. Mierzyłem kiedyś i na żywo wygląda to o wiele lepiej niz na obrazku... Dobrze, że omega przywiązuje wagę nie tylko do samych zegarków ale i do pasków, czy nato (bardzo Szeroki wybór) 

Ehhh, nienawidzę siebie za to, że tak mocno wpatrywałem się w ten zegarek… znalazłem skazę pod szafirem (może włosek? Może paproch?), widać ją tylko pod odpowiednim kątem i w odpowiednim oświetleniu, ale najgorsze że ja już wiem że ona tam jest 😕 

Na zdjęciu nad literkami CO. Wiem, głupie pytanie, ale w końcu to forum miłośników, wiec je zadam: serwisować czy będzie tylko gorzej (serwis zostawi więcej paprochów - miałem tak z Tissotem)?

00E4525F-20E3-46C4-A04F-ACC65E1ED62D.jpeg

Edited by logann