Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy się tak?


Dokładnie tak


No i fale powinny być. Nie wiem po co ramka daty, jak dla mnie idealnie ja zrobili. 


Dla mnie na plus w nowej mechanizm. Fale spoko, ale stara tarcza mi się też bardzo podoba.

Ramka IMO wygląda lepiej, niż sama wyrżnięta dziura

A brak nakładanego logo już nikomu z przedmówców nie przeszkadza ??IMG_4928.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzę na Seamastera jak na narzędzie pracy agenta 007. ;) Ma być utylitarnie. Ramki czy nakładane logo to zbędne ozdobniki. Poprzednia ceramika była za elegancka, dla mnie najmniej udana referencja. W obecnej jedynie rozmiar mi nie leży do końca, jak większość wolałbym mniejszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja patrzę na Seamastera jak na narzędzie pracy agenta 007.  Ma być utylitarnie. Ramki czy nakładane logo to zbędne ozdobniki. Poprzednia ceramika była za elegancka, dla mnie najmniej udana referencja. W obecnej jedynie rozmiar mi nie leży do końca, jak większość wolałbym mniejszą.

Oj, przypomnę, że praca agenta 007 nie polegała tylko na cioraniu ruskim czołgiem często były to dużo bardziej wysublimowane zadania, a do tych, starsza referencja jest perfekcyjna IMG_4932.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłem ją dzisiaj i na gumie czarnej jest kapitalnie. Miałem starą smpc i nie przeszkadzała mi ta bransoleta, ale po paru latach noszenia Oyster uważam , że bransa w seamaster jest ciężka i paskudna.  Plus taki, że łatwiej pewnie sprzedać jął komuś się znudzi. 

W porównaniu z oyster oryginalna bransa od SMPc 41 jest masywniejsza bo nie zwężana, ja noszę na bransolecie od 2254.50 i w porównaniu z Rolexem jedyny minus to brak regulacji, co do wygody to zupełnie bez kompleksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smpc41 była super wygodna, zgadzam się. Była też lżejsza niż ta nowa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Szybki Wtorek z koszulą dobraną pod wskazówkę ;)

 

03B26EAC-BC62-4E52-910B-5AF11A1DE6DA.jpeg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze dobieram koszulę pod wskazówki... żony😉

 

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej do mnie przemawia ten kajdan - już kilka dni z rzędu na łapie i wreszcie mam poczucie, że smpc waży tyle, ile powinien nurek😉

 

IMG-20210818-172614-edit-54155473170902.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza ci trochę stała szerokość? Ja chyba wole jak się choćby delikatnie kajdan się zwężał do zapięcia. Cholernie ładna ta biała jest 👍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Nie przeszkadza ci trochę stała szerokość? Ja chyba wole jak się choćby delikatnie kajdan się zwężał do zapięcia. Cholernie ładna ta biała jest 👍

 

Nie, mnie 20/20 nie przeszkadza, nawet wolę, jak "taper" jest minimalny, ewentualnie 20/18 (lub 22/20, itp.), może też dlatego, że nadgarstek 19cm. Jedyne, co mnie drażni w tej bransie, to taki trochę biżuteryjny sznyt - te polerowane akcenty bym sobie podarował, szczególnie do nurka.

A biała tarcza naprawdę super, bardzo mi się też podoba cała czarna, ale tu jest trochę więcej kontrastów, kapitalnie odznaczają się indeksy z lumą, która w odpowiednim świetle robi się lekko perłowa i nie zlewa się z tarczą. W ogóle dużo różnych odcieni i faktur wydobywa z niego światło pod różnymi kątami😃


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najbardziej mnie przeszkadza w starszym modelu 300 to wskazówka godzinowa - dużo lepiej obecnie wygląda - 

natomiast w nowym modelu , najbardziej mi brakuje do perfekcji wyglądu tego pięknego zegarka , to wykorzystanie tego ranta - między tarczą a szkłem, w postaci umieszczenia nazwy czy logo Omegi , w przypadku Rolexa na to wpadli a efekt jest fajny wizualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b712ab174e627cab8bccd209c815fb12.jpg

W końcu udało mi się znaleźć marynarkę pasująca do tego zegarka ;).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne te wasze omegi. Problem tylko która ładniejsza, biała czy ciemna. Rozwiązanie jest tylko jedno, trzeba mieć dwie, białą na lato, ciemną na zimę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Ładne te wasze omegi. Problem tylko która ładniejsza, biała czy ciemna. Rozwiązanie jest tylko jedno, trzeba mieć dwie, białą na lato, ciemną na zimę ;)

Ja próbuję radzić sobie tak.

Wersja na lato

 

71BBA052-A61B-4D14-8C17-CA522706055C.jpeg


Wersja na zimę

 

 

F7138E08-BC8B-4DB2-AA62-1A912382CA83.jpeg

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, fanfar19 said:

Ja próbuję radzić sobie tak.

Wersja na lato

 

71BBA052-A61B-4D14-8C17-CA522706055C.jpeg


Wersja na zimę

 

 

F7138E08-BC8B-4DB2-AA62-1A912382CA83.jpeg

Jakby Ci się znudziła ta zimowa guma to daj znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.