Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, swierszczu napisał(-a):

Nie wiem jak wy prowadzicie te rozmowy/negocjacje w jubitomie. Może to zależy od człowieka który w danej chwili jest w pracy ale ostatni zakup u nich skończył się rabatem 22% na moona

 

Może to zależy od tego ,co miałeś na ręku podczas wizyty w salonie? :) Ja wtedy nie miałem nawet wspomnianego Taga, a Ty mogłeś wejść z Rolkiem, więc rozmowa od razu wygląda inaczej :)

 

32 minuty temu, Mav napisał(-a):

Trochę dygresja, ale radzę Ci napisać do W.Śliwińskich (AD Omega). Dostałem u nich 20% na SMP 300 już po podwyżce ceny (marzec'22) i ogólnie byłem mega zadowolony z komunikacji.

 

Jubitom też spuścił mnie na drzewo i w zasadzie zero dyskusji z nimi było, zaproponowali mi bodajże 10% w stylu "bieresz pan albo wypad".

 

Napisałem za Twoją radą do Śliwińskich, zobaczymy co odpiszą.

 

Tymczasem wciąż czekam na jakąś opinię o Time Trend, wolałbym oczywiście kupić u AD, ale niestety nie stać mnie na wydanie 27k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, dewey napisał(-a):

 

Może to zależy od tego ,co miałeś na ręku podczas wizyty w salonie? :) Ja wtedy nie miałem nawet wspomnianego Taga, 

A ja miałem garmina 😂


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dewey napisał(-a):

Cześć. Chciałbym w najbliższym czasie dołączyć do szanownego grona posiadaczy Omegi i mam pytanie dotyczące polskiego sklepu Time Trend (Warszawa). Na Chrono24 wystawili ofertę na nową 300 na bransolecie, z 2022 roku, z papierami i pudełkiem za 21895 zł., więc podejrzewam, że poza Chrono sprzedaliby za te 21000 zł. (w końcu i tak musieliby zapłacić prowizję), a to taniej o 2k po uwzględnieniu 15% rabatu w Jubitomie. Czy ktoś korzystał z ich usług? Skąd taka cena? Mniejsza marża?

 

I przy okazji zapytam od razu o rabaty w Jubitomie (Warszawa). Czy na 300 da się utargować te 15% i czy pytanie o rabaty nie spotka się ze świętym oburzeniem? Pytam, ponieważ z tego co pamiętam, to kilka lat temu spotkałem się z niezbyt miłą obsługą, dlatego zdecydowałem się wtedy na Taga, ale może coś sobie ubzdurałem :)

W jubitomie możesz liczyć na rabat na poziomie 15/20 % w sklepie stacjonarnym. Negocjacje online u nich to tak jakbyś od razu skazywał się na przegraną. U Śliwińskiego ok20. Zakupy nowego zegarka przez chrono to nie do końca moja bajka i trzeba pamiętać, że to co jest tańsze na wejściu nie zawsze jest tańsze na wyjściu, wiec czasem pare stów różnicy warto dołożyć😉 

btw w time trendzie chyba jeszcze nie ma omegi 😂 pewnie chodziło ci o Time Trader . 😉

Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego kilka stówek jestem w stanie spokojnie dopłacić, żeby mieć komfort zakupu u AD, ale nie kilka tysięcy. Do Jubitomu mam zamiar podejść, wiem, że pisanie meili jest z góry skazane na porażkę, niestety salonu Śliwińskiego nie ma w Warszawie, więc do nich napisałem.

 

Najgorszą stratą czasu jest dla mnie small talk, którego szczerze nie znoszę, jestem konkretny, wiadomo, że liczy się pieniądz, szczególnie w tych ciężkich czasach, a tu trzeba kilogram wazeliny ze sobą wziąć i pól godziny o pierdołach rozmawiać, żeby przejść do rzeczy, bo w przeciwnym wypadku szanowny sprzedawca Cię wyśmieje.

Edytowane przez dewey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minutes ago, dewey said:

Najgorszą stratą czasu jest dla mnie small talk, którego szczerze nie znoszę, jestem konkretny, wiadomo, że liczy się pieniądz, szczególnie w tych ciężkich czasach, a tu trzeba kilogram wazeliny ze sobą wziąć i pól godziny o pierdołach rozmawiać, żeby przejść do rzeczy, bo w przeciwnym wypadku szanowny sprzedawca Cię wyśmieje.

 

Haha, dokładnie :D Ja kilka razy byłem w salonie Jubitomu jak kupowałem swoją 300tkę rok temu i zawsze podobny scenariusz. Rozmowa, potem jakieś pytanie do kierownika czy aż tyle mogą obniżyć, cały ten teatr i finalnie i tak chyba 15% wyszło, raczej nie więcej. 

 

Edit: Miałem na ręku Tissota jeśli to coś zmienia ;)

Edytowane przez logann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że "negocjacje" biznesowe ocierające się o flirt (tudzież budowanie relacji a'la Rolex ;)) przy konsumpcji dóbr luksusowych są żenujące :) Tudzież przychodzenie do AD z cukierkami i żoną (legendarny już żart w niektórych kręgach hobby zegarkowego ;)).

Z drugiej strony tak samo żenujące jest bycie cebulakiem i negocjacje w stylu OLX.

 

Ze swojej strony spytałem normalnie i grzecznie i możliwośc rabatu, powołałem się na dopiero co ogłoszoną podwyżkę (rekonesans robiłem w lutym) i cenami na grey i dogadałem się. Ale to 20% to raczej taka normalka przy sprzedawcy, który najnormalniej w świecie chce się dogadać, a nie traktuje klienta z buta.

 

Pytaj, działaj panie kolego. Wiadomo, że na hobby zegarkowe jest ostatnio w modzie "inwestorów" ale opcji jest wiele więcej w porównaniu z niektórymi innymi markami.

 

 

Edytowane przez Mav

Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ze niestety omega ogranicza rabaty , wiec trzeba zweryfikować czy aktualnie jest w Jubitomie szansa na coś więcej jak -10%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dewey napisał(-a):

 

Może to zależy od tego ,co miałeś na ręku podczas wizyty w salonie? :) Ja wtedy nie miałem nawet wspomnianego Taga, a Ty mogłeś wejść z Rolkiem, więc rozmowa od razu wygląda inaczej :)

 

 

Napisałem za Twoją radą do Śliwińskich, zobaczymy co odpiszą.

 

Tymczasem wciąż czekam na jakąś opinię o Time Trend, wolałbym oczywiście kupić u AD, ale niestety nie stać mnie na wydanie 27k

Posiadacz Rolexa to akurat może nie wiedzieć co to rabat.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mzusto
6 godzin temu, orlis napisał(-a):

Ty jesteś po prostu geniuszem negocjacji i Twój urok osobisty zawstydziłby każdego sprzedającego…;)

Nie wiem po co ten sarkazm. Pisze jak było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, proki1971 napisał(-a):

Słyszałem ze niestety omega ogranicza rabaty , wiec trzeba zweryfikować czy aktualnie jest w Jubitomie szansa na coś więcej jak -10%

 

Również słyszałem o ograniczaniu rabatów, szczególnie na chodliwe pozycje 😕


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2022 o 14:32, dodge66 napisał(-a):

SMP :)

 

gPuVMeP.jpg

 

 

Może i nie-do-końca niepraktyczny, ale jest to piękny projekt... :wub:

Widze, ze mamy podobna lekture 😂

 

CB70A6F1-741F-4471-919A-F7C475703573.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj gdzie można dostać ten katalog ?


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, nicon napisał(-a):

Posiadacz Rolexa to akurat może nie wiedzieć co to rabat.

Za to wie co to wzrost wartości 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sanik napisał(-a):

Za to wie co to wzrost wartości 😀

I cierpliwość.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Mav said:

ejj gdzie można dostać ten katalog ?


Na stronie omegi jest chyba formularz „zamów bezpłatny katalog”. Podajesz adres i po jakimś miesiącu przychodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulować?:) 

 

u mnie przygotowania do wtorku 

55FFFD85-7832-49B0-88B2-8BAEFE337A90.thumb.jpeg.edc978a2b3a22bfe3f3c11bc7ddcf446.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Za ile? 🤔🤪

Za mniej niż dałeś 🥹


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, swierszczu napisał(-a):

Za mniej niż dałeś 🥹

Nie ma szans. :lol:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, swierszczu napisał(-a):

Ej No 🥲

Pomacane, nie kupione. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem powiedzieć wszystkim dobry wieczór! Sam nie wiem który fajniejszy, więc pewnie wezmę oba.



Gdzie takie sztuki mają?

Co do rabatów w Jubitomie, to pewnie zależy zarówno od marki, jak o od sprzedawcy. W Arkadii w Wawie są na przykład dwa salony, powiedzmy „plebejski” i „premium”.
W tym pierwszym na Balla dawali mi ostatnio 20% bez pytania, w tym drugim rozmowa o rabacie na Carrerę była zainicjowana przeze mnie i poszła raczej słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.