Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Po takich fotach można się napalić na zakup


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, a_team napisał(-a):

Jak tylko potwierdzą, to dam do serwisu. U mnie zegarki majà dożywocie, pierwszy mój zegarek też szedł na serwis, bo chodził -20s/24h. W tym roku ma 8 lat emoji3059.png Za długo chorowałem na tę Omege, żeby ją odesłać i zapomnieć. Jak nie, to może pogadam z Damianem Roncoszkiem, jest w Mysłowicach i wiem, że to zegarmistrz z krwi i kości, to może ogarnie emoji846.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Miałem  dokładnie ten sam problem z 8500, tylko u mnie się zacinał 29-30. Serwis w Warszawie ogarnął, tylko na dwa razy, bo tak zmasakrowali szkło że musiałem drugi raz odsyłać. 


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pozytywnie zweryfikują kartę gwarancyjną i chętnie im odeśle do naprawy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Scaut napisał(-a):

339B875F-FB9A-478D-8C33-3A06877B426D.jpeg

A mowiles kiedys, ze 372 dla Ciebie za duzy... 😬😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, artme napisał(-a):

A mowiles kiedys, ze 372 dla Ciebie za duzy... 😬😉

No bo tak jest. 372 ma 57l2l a ta omega 50. Perspektywa zdjęcia i mojej wątłej łapki dają taki efekt 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, dodge66 napisał(-a):

YHQG7ow.jpg

 

44 minuty temu, Wostok111 napisał(-a):

IMG_20220918_154124.jpg

Fajne są te bransy FLAT.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, tommly napisał(-a):

Fajne są te bransy FLAT.

 

A gdyby tak... jubilee? :D

 

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, dodge66 napisał(-a):

 

A gdyby tak... jubilee? :D

 

 

 

Zazwyczaj to na mnie lecą joby, ale tym razem ja zapodam głośne AŁAAAAA... ;) 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Butik napisał(-a):

Zazwyczaj to na mnie lecą joby, ale tym razem ja zapodam głośne AŁAAAAA... ;) 

 

:lol::lol: Przecież Jubilee pasuje zawsze i wszędzie :D

 

To może BOR? ;) 

 

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dodge66 napisał(-a):

 

:lol::lol: Przecież Jubilee pasuje zawsze i wszędzie :D

 

To może BOR? ;) 

 

 


BOR może jednym się podobać u innych wywoływać odruchy zwrotne, jedak niczego nie udaje - ot powszdchny typ bransolety.

 

jubilee jest zdecydowanie wynalazkiem rolnixa i mocno z nim kojarzony, osobiście nie jestem zwolennikiem takich mariaży z czymś innym, szczególnie u największej konkurencji


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza do AT jest ori bransa, jedynie to zapięcie do d..y.

Echh gdyby tak można wymienić na zwykłe bransoletowe, jak np. w Moonie.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy '57 z czarnawą tarczą i cofniętymi indeksami:

 

 

Miałem prawie identyczny zegarek z poprzedniej wersji, tyle że tamten był duuuużo grubszy. Ten wydaje się na prawdę cieniutki i delikatny. Tylko cena za coś takiego gruuubo przesadzona.

 

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Nomateus napisał(-a):

Najnowszy zakup od kolegi @wojtek91 Omega "Electric Blue". Kilka tygodni temu zacząłem oglądać recenzje, zakochałem się od razu w tej tarczy, błyszczącym bezelu, taperowanej bransolecie i rozmiarze 41mm. Szczerze mówiąc rozważałem zakup nowego Seamastera z białą tarczą, ale w mojej opinii ten bije go na głowę pod wieloma względami. Bransoleta o niebo lepsza, grubość koperty zdecydowanie mniejsza, przez co wygląda smuklej, ciekawsze wskazówki, indeksy, świetny dekiel, mniejsza koronka, mniejszy zawór helowy. Tarcza wygląda inaczej na każdym zdjęciu i w różnych oświetleniach, mógłbym wstawić 15 zdjęć i na każdym wyglądałby unikatowo. UWIELBIAM! 💙

WhatsApp Image 2022-09-19 at 12.32.35 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-09-19 at 12.32.35.jpeg

Świetna jest, też jakiś czas temu przymierzałem się do niej (tej samej dokładnie), wygrał jednak inny zegar ;) Gratulacje.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Nomateus napisał(-a):

Najnowszy zakup od kolegi @wojtek91 Omega "Electric Blue". Kilka tygodni temu zacząłem oglądać recenzje, zakochałem się od razu w tej tarczy, błyszczącym bezelu, taperowanej bransolecie i rozmiarze 41mm. Szczerze mówiąc rozważałem zakup nowego Seamastera z białą tarczą, ale w mojej opinii ten bije go na głowę pod wieloma względami. Bransoleta o niebo lepsza, grubość koperty zdecydowanie mniejsza, przez co wygląda smuklej, ciekawsze wskazówki, indeksy, świetny dekiel, mniejsza koronka, mniejszy zawór helowy. Tarcza wygląda inaczej na każdym zdjęciu i w różnych oświetleniach, mógłbym wstawić 15 zdjęć i na każdym wyglądałby unikatowo. UWIELBIAM! 💙

 

 

Gratuluję.

 

Ja na etapie szukania trzysetki też rozważałem EB, ale finalnie wygrał klasyk.

IMG_20220919_092451.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Butik napisał(-a):

BOR może jednym się podobać u innych wywoływać odruchy zwrotne, jedak niczego nie udaje - ot powszdchny typ bransolety.

jubilee jest zdecydowanie wynalazkiem rolnixa i mocno z nim kojarzony, osobiście nie jestem zwolennikiem takich mariaży z czymś innym, szczególnie u największej konkurencji

 

BOR czasem kłóci się ze stylem zegarka. Jubilee natomiast, w mojej opinii, niemal zawsze wygląda atrakcyjnie :D Pomijam genezę jej powstania...  ;)

 

17 godzin temu, tommly napisał(-a):

Najlepsza do AT jest ori bransa, jedynie to zapięcie do d..y.

Echh gdyby tak można wymienić na zwykłe bransoletowe, jak np. w Moonie.

 

Zapięcie i brak mikroregulacji to jedyne słabe punkty tego zegarka :(


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, MasterMind napisał(-a):

Speedy Tue...Monday!

114-1.jpg

 

Oj Wąski... Jak Ty mnie zaimponowałeś w tej chwili!!!


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.