Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Super fota, bardzo fajnie wygląda ta Omega


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, sanik napisał(-a):

W zimowym plenerze 😀

IMG_20221217_155523.jpg

Retro klimat…chyba przez te brązy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wycieczka do Butiku Omego skończyła się tak, jak się "obawiałem". Guma idzie w odstawkę - wjeżdza mesh.

 

Świetny, gruby (choć nie tak, jak Staib), solidny - nie wiem, czego mógłbym chciec więcej, jeśli chodzi o jakość wykonania. No, może żeby nie miał tych dziurek na pasku, ale to jest nie do obejścia ze względu na design.

Rozmiar paska mały - przy moim nieco ponad 17cm nadgarstku pasuje na 2 dziurze od końca i nie wystaje poza koniec klamry, jak wersja średnia.

 

Klamra - wizualnie super, ale nie budzi mojego zaufania (irracjonalne, ale sprawdzam czy mi się nie odpięła).

Gdybym miał się czepiać - odcień stali nieco ciemniejszy, trochę różni się od koperty SMP (nieznacznie). Poza tym pasek minimalnie pracuje przy teleskopie, coś mi tam klika ;)

 

Poza tym:

Miałem okazję zobaczyć na żywo w końcu zielonego SMP - jak dla mnie za ciemna i kolor nie "pracuje" tak jak niebieski.

CS w Butiku super, kawka, wymiana paska, inne teleskopy, katalogi etc. Jedyna wada, że w Warszawce - już zapomniałem, jak mnie wk .. ;)

 

319375083_558063372419941_1976632735692545066_n.thumb.jpg.dae5f1f62021f9c89c3567b9237f4783.jpg

318844176_715139669835572_5287415776076758098_n.jpg

319289726_542696061081094_3913911206654915675_n.jpg

319497357_3483110535253522_7239446035609386393_n.jpg

Edytowane przez Mav

Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Mav napisał(-a):

No i wycieczka do Butiku Omego skończyła się tak, jak się "obawiałem". Guma idzie w odstawkę - wjeżdza mesh.

 

Świetny, gruby (choć nie tak, jak Staib), solidny - nie wiem, czego mógłbym chciec więcej, jeśli chodzi o jakość wykonania. No, może żeby nie miał tych dziurek na pasku, ale to jest nie do obejścia ze względu na design.

Rozmiar paska mały - przy moim nieco ponad 17cm nadgarstku pasuje na 2 dziurze od końca i nie wystaje poza koniec klamry, jak wersja średnia.

 

Klamra - wizualnie super, ale nie budzi mojego zaufania (irracjonalne, ale sprawdzam czy mi się nie odpięła).

Gdybym miał się czepiać - odcień stali nieco ciemniejszy, trochę różni się od koperty SMP (nieznacznie). Poza tym pasek minimalnie pracuje przy teleskopie, coś mi tam klika ;)

 

Poza tym:

Miałem okazję zobaczyć na żywo w końcu zielonego SMP - jak dla mnie za ciemna i kolor nie "pracuje" tak jak niebieski.

CS w Butiku super, kawka, wymiana paska, inne teleskopy, katalogi etc. Jedyna wada, że w Warszawce - już zapomniałem, jak mnie wk .. ;)

 

 

 

 

319497357_3483110535253522_7239446035609386393_n.jpg

To zapięcie wg mnie nigdy nie powinno się zdarzyć. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

To zapięcie wg mnie nigdy nie powinno się zdarzyć. 

Podobno mesh od omegi jest turbo wygodny. Kolega musialby sie wypowiedziec na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, I_love_britney napisał(-a):

Podobno mesh od omegi jest turbo wygodny. Kolega musialby sie wypowiedziec na ten temat.

Sam mesh jest ok. Uwagę mam to tego samego zapięcia. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO ten mesh pasuje do tego zegarka jak pięść do nosa, a zapięcie też słabe.

Edytowane przez machlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, I_love_britney napisał(-a):

Podobno mesh od omegi jest turbo wygodny. Kolega musialby sie wypowiedziec na ten temat.

 

Na ten moment cały pasek mnie wkurza, bo przyzwyczaiłem się po roku do noszenia gumy 24/7. Pewnie za tydzień będzie ok. Ale mz ten zegarek nigdy nie będzie ikoną wygody ze szklanym deklem, który przykleja się do ręki.

Co do zapięcia, kolega być może narzeka na jego grubość - sporo osób zwraca na to uwagę - mi nie przeszkadza, na zdjęciu proporcje są nieco przekłamane. Bardzie wkurzałoby mnie, jakby więcej paska dyndało mi pod zapięciem.

 

43 minuty temu, machlo napisał(-a):

IMO ten mesh pasuje do tego zegarka jak pięść do nosa, a zapięcie też słabe.

 

Pewnie, kwestia gustu. Mi z kolei totalnie nie podoba się pierwotna bransoleta do SMP. Jak dla mnie te endlinki odciągają uwagę od koperty i są przekombinowane. Plus klamra jest na pół ręki.

Tego mesha coponiektórzy zakładają na Speedmastera - to dopiero awangarda ;)


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mav napisał(-a):

No i wycieczka do Butiku Omego skończyła się tak, jak się "obawiałem". Guma idzie w odstawkę - wjeżdza mesh.

 

Świetny, gruby (choć nie tak, jak Staib), solidny - nie wiem, czego mógłbym chciec więcej, jeśli chodzi o jakość wykonania. No, może żeby nie miał tych dziurek na pasku, ale to jest nie do obejścia ze względu na design.

Rozmiar paska mały - przy moim nieco ponad 17cm nadgarstku pasuje na 2 dziurze od końca i nie wystaje poza koniec klamry, jak wersja średnia.

 

Klamra - wizualnie super, ale nie budzi mojego zaufania (irracjonalne, ale sprawdzam czy mi się nie odpięła).

Gdybym miał się czepiać - odcień stali nieco ciemniejszy, trochę różni się od koperty SMP (nieznacznie). Poza tym pasek minimalnie pracuje przy teleskopie, coś mi tam klika ;)

 

Poza tym:

Miałem okazję zobaczyć na żywo w końcu zielonego SMP - jak dla mnie za ciemna i kolor nie "pracuje" tak jak niebieski.

CS w Butiku super, kawka, wymiana paska, inne teleskopy, katalogi etc. Jedyna wada, że w Warszawce - już zapomniałem, jak mnie wk .. ;)

 

319375083_558063372419941_1976632735692545066_n.thumb.jpg.dae5f1f62021f9c89c3567b9237f4783.jpg

318844176_715139669835572_5287415776076758098_n.jpg

319289726_542696061081094_3913911206654915675_n.jpg

319497357_3483110535253522_7239446035609386393_n.jpg

Wizualnie… TRA-GE-DIA 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Scaut napisał(-a):

Wizualnie… TRA-GE-DIA 

Tragedia powiadasz…

80DBACB9-5DE5-4A7A-A661-A73C0C79A195.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kurzy napisał(-a):

Tragedia powiadasz…

80DBACB9-5DE5-4A7A-A661-A73C0C79A195.jpeg

Tak. A co? I dlaczego moje zdjęcie doxy cytujesz w dziale omegi? 

Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kurzy napisał(-a):

No nic.

Tak myślałem 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Kurzy napisał(-a):

Tragedia powiadasz…

80DBACB9-5DE5-4A7A-A661-A73C0C79A195.jpeg

 

Fajnie przycięty nożyczkami pasek XD

 

A na poważnie, gusta. Ja się podpaliłem na mesha jak tylko zobaczyłem 60-go Bonda. Ale też rozumiem, jak komuś ten styl zupełnie nie podchodzi. Ja mam podobnie ze skórzanymi paskami np.

Edytowane przez Mav

Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Scaut napisał(-a):

Tak myślałem 😂

Odwrócisz kolejność (pisanie-myślenie) i będzie super😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach nie ma co dyskutowac ;)
Ja lubie smpc na gumie ale imo na bransie mu najlepiejaa98114687f758767aa43c844963659e.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mav napisał(-a):

 

Fajnie przycięty nożyczkami pasek XD

 

A na poważnie, gusta. Ja się podpaliłem na mesha jak tylko zobaczyłem 60-go Bonda.

Na wypasie😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mav napisał(-a):

Pewnie, kwestia gustu. Mi z kolei totalnie nie podoba się pierwotna bransoleta do SMP. Jak dla mnie te endlinki odciągają uwagę od koperty i są przekombinowane. Plus klamra jest na pół ręki.

Tego mesha coponiektórzy zakładają na Speedmastera - to dopiero awangarda ;)

 

Oczywiście, że kwestia gustu, dlatego śmieszą mnie szczerze takie autorytarne stwierdzenia typu "tragedia", "jak pięść do nosa" itd.

W tym wątku są już 2 osoby, którym legularny ;) kajdan z smp nie pasuje, a mesh podoba się bardzo.

Ponadto - gdyby ten mesz był taką pięścią do d*py i tragedią myślę, że Omesia by to zbadała i czegoś takiego nie wypuściła.

Brajtek też meszy do swoich dajwerków raczej by nie zakładał, gdyby nie pasowało.

No ale ja się nie znam, przecież ja tylko beznadziejne paski wymyślam 😈


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Mav napisał(-a):

 

Fajnie przycięty nożyczkami pasek XD

 

A na poważnie, gusta. Ja się podpaliłem na mesha jak tylko zobaczyłem 60-go Bonda. Ale też rozumiem, jak komuś ten styl zupełnie nie podchodzi. Ja mam podobnie ze skórzanymi paskami np.

Ty tak serio myślisz, że pasek jest przycięty nożyczkami? Widziałeś i macaleś kiedyś isofrane? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.