Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.11.2022 o 23:41, bober5264 napisał(-a):

Kurcze aż takim znawcą nie jestem, a sprzedającego kojarzę więc nie spodziewałbym się 'wałków' ale jak się poprzyglądałem to font na zapięciu serio jakiś dziwny, jutro znajde swoje ori zapięcie od tego modelu bo zmienilem na regulowane i na regulowanym wyglada to zupelnie inaczej

 

W dniu 30.11.2022 o 07:59, tommly napisał(-a):

Może tak być, jak piszesz, że bransa nie jest ori (może ktoś laserem grawer zrobił), albo ori tylko po jakimś SPA?

Tak wyglądało zapięcie w mojej z 2014, bardziej smukłe literki, ostre krawędzie.

 

Nie mam teraz pod ręką SMPc, ale wydaje mi się, że grawer na zapięciu nie jest oryginalny, a spasowanie maskownic z kopertą jest... no spójrzcie sami :D

 

SKBEdmx.jpg

 

ieg2Rn4.jpg

 

2mUtsg2.jpg

 

SZ5lzuc.jpg

 

C5eTRBT.jpg

 

 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, dodge66 napisał(-a):

 

 

Nie mam teraz pod ręką SMPc, ale wydaje mi się, że grawer na zapięciu nie jest oryginalny, a spasowanie maskownic z kopertą jest... no spójrzcie sami :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ej może ten napis na klamerce jest dla osób które potrzebują opcji wysokiego kontrastu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabo to wygląda, tak wyglądają oryginalne grawery. Na dole kamerka oryginalna czyli taka jaką fabryka dawała do SMPc, górna to oczywiście oryginał Omegi ale wersja z mikroregulacją.
No inne te grawery są :)

e75f4ab99b955a9b9d3f18b0fdd92369.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dodge66 napisał(-a):

 

 

Nie mam teraz pod ręką SMPc, ale wydaje mi się, że grawer na zapięciu nie jest oryginalny, a spasowanie maskownic z kopertą jest... no spójrzcie sami :D

 

SKBEdmx.jpg

 

ieg2Rn4.jpg

 

2mUtsg2.jpg

 

SZ5lzuc.jpg

 

C5eTRBT.jpg

 

 

 

 

Logo i zapięcie to jedno 

 

ale mi kilka rzeczy się rzuca 

- szlify bezela

- oznaczenia na bezelu

- przejścia miedzy polerką a satynowaniami

- „fale” na bezelu nie wyglądają dobrze

 

chyba że tak mocno był polerowany?

albo tak oberwał że przy uszach aż się naderwało i dlatego wygląda jak gruz 

 

Poniżej foty mojej SMP300 (wrzucam kilka) 


A7C45BBA-2FC0-4190-973F-6DA27BB0F2D5.thumb.jpeg.0b0c6dfc38039f6a53536ae6a6fbd2d6.jpeg

 

 

124646FD-D7B3-48F0-9AD0-BA22398CA244.thumb.jpeg.5a8c3c3d2a41c0e205494449760c402a.jpeg

 

 

F5C00000-E562-4264-8323-84F18C313C6C.thumb.jpeg.b897052ac97bea8d32d86a9c151d3641.jpeg

 

DCBE05DC-8CD1-4EED-878B-451FA8629893.thumb.jpeg.6b341fc97b16126312d6f4d25eed3331.jpeg

 

E49D0536-4552-4BE0-9912-B9D9F0E83CA7.jpeg

929874EC-E31F-47AF-B998-C0009C9E5EBE.jpeg

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SPS napisał(-a):

Poniżej foty mojej SMP300

W dziale o przymierzaniu się naśmiewali z jakości moich zdjęć w salonach, a tu proszę: w domu robi, na spokojnie, światło może sobie regulować, a zdjęcia słabe. Chyba ci się jeszcze ręce trzęsą po odebraniu Explorera 🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, beniowski napisał(-a):

W dziale o przymierzaniu się naśmiewali z jakości moich zdjęć w salonach, a tu proszę: w domu robi, na spokojnie, światło może sobie regulować, a zdjęcia słabe. Chyba ci się jeszcze ręce trzęsą po odebraniu Explorera 🤣.

 

walczę jak lew o tytuł fotografa roku 😂🤣😂


Ha Ha Ha Lol GIF

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SPS napisał(-a):

 

walczę jak lew o tytuł fotografa roku 😂🤣😂


Ha Ha Ha Lol GIF

 

Nie masz szans :P 

Tytuły paskownika i fotografa roku są moje dożywotnio.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SPS napisał(-a):

 

 

Logo i zapięcie to jedno 

 

ale mi kilka rzeczy się rzuca 

- szlify bezela

- oznaczenia na bezelu

- przejścia miedzy polerką a satynowaniami

- „fale” na bezelu nie wyglądają dobrze

 

chyba że tak mocno był polerowany?

albo tak oberwał że przy uszach aż się naderwało i dlatego wygląda jak gruz 

 

Poniżej foty mojej SMP300 (wrzucam kilka) 


A7C45BBA-2FC0-4190-973F-6DA27BB0F2D5.thumb.jpeg.0b0c6dfc38039f6a53536ae6a6fbd2d6.jpeg

 

 

124646FD-D7B3-48F0-9AD0-BA22398CA244.thumb.jpeg.5a8c3c3d2a41c0e205494449760c402a.jpeg

 

 

F5C00000-E562-4264-8323-84F18C313C6C.thumb.jpeg.b897052ac97bea8d32d86a9c151d3641.jpeg

 

DCBE05DC-8CD1-4EED-878B-451FA8629893.thumb.jpeg.6b341fc97b16126312d6f4d25eed3331.jpeg

 

E49D0536-4552-4BE0-9912-B9D9F0E83CA7.jpeg

929874EC-E31F-47AF-B998-C0009C9E5EBE.jpeg

 

 

Moja. Omega. Hm.  :)

 

Edytowane przez AKPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, AKPS napisał(-a):

 

 

Moja. Omega. Hm.  :)

 

 

tak zgadza się, nawet karteczkę sobie napisałem "Omega żony"... :D 

Edytowane przez SPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😇

A021F430-6768-4D92-94E9-860F567A9476.jpegJAK na 50 lat to dobrze się trzyma!

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest Waszym zdaniem teraz wartosc poprzedniej ceramicznej 300 full set w dobrym stanie?

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już wcześniej wspominał, że nowe kolorowe pięćdziesiątki siódemki tracą na żywo. Niestety mogę to tylko potwierdzić, przynamniej oglądając je w sztucznym świetle salonu. Kolor niebieski i zielony jest dość blady, taki troche nijaki :(

 

Niestety nie miałem możliwości sprawdzenia tych kolorów w świetle dziennym, a szczególnie słonecznym.

 

 

 

 

 


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Butik napisał(-a):

Ktoś już wcześniej wspominał, że nowe kolorowe pięćdziesiątki siódemki tracą na żywo. Niestety mogę to tylko potwierdzić, przynamniej oglądając je w sztucznym świetle salonu. Kolor niebieski i zielony jest dość blady, taki troche nijaki :(

 

Niestety nie miałem możliwości sprawdzenia tych kolorów w świetle dziennym, a szczególnie słonecznym.

 

 

 

 

 

.

Edytowane przez Kurzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 2-3 tygodnie temu mijałem butik, leżały w witrynie. Nawet nie chciałem zajść zmierzyć, bardzo słabo to na żywo wyglada :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kurzy napisał(-a):

Nie bardzo pasuje do szkolnego gajera.

P.s. Ja old jestem. No nie.


Zastanawiam się po co takie komentarze…

Zakładam że nosisz przy sobie plecak ze wszystkimi możliwymi stylizacjami na wypadek możliwej wizyty w sklepie z zegarkami? I jak przymierzasz garniturowca to przebierasz się w koszulę ze spinkami, potem szybka transformacja w ubranie plażowe celem przymiarki nurka?

 

Myślę że wiecie iż mam duży dystans do siebie, moich zegarków, pasków i często kąśliwych komentarzy na ich temat. Ale tutaj czuję się szczerze zdegustowany.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Butik napisał(-a):


Zastanawiam się po co takie komentarze…

Zakładam że nosisz przy sobie plecak ze wszystkimi możliwymi stylizacjami na wypadek możliwej wizyty w sklepie z zegarkami? I jak przymierzasz garniturowca to przebierasz się w koszulę ze spinkami, potem szybka transformacja w ubranie plażowe celem przymiarki nurka?

 

Myślę że wiecie iż mam duży dystans do siebie, moich zegarków, pasków i często kąśliwych komentarzy na ich temat. Ale tutaj czuję się szczerze zdegustowany.

A potem wyjsc się przebrać w jakiś casual przymierzyć 300 na bransie. Następnie znowu zmienić ubranie na dres lub w kąpielówkach wpaść  i przymierzyć 300 na gumie… 😂🤭😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Scaut napisał(-a):

A potem wyjsc się przebrać w jakiś casual przymierzyć 300 na bransie. Następnie znowu zmienić ubranie na dres lub w kąpielówkach wpaść  i przymierzyć 300 na gumie… 😂🤭😉

Jednym słowem, trzeba się ubierać na cebulkę. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, bober5264 napisał(-a):

Jaka jest Waszym zdaniem teraz wartosc poprzedniej ceramicznej 300 full set w dobrym stanie?
 

Dobry stan to pojęcie względne :D Widać to po niektórych akcjach na grupach FB, a i nie tylko.

W stanie 9/10 myślę, że teraz to tak 17-17,5 max, w troszkę gorszym 14-15, ale zaznaczam, że to tylko moja własna opinia. Miałem 3, czy 4 sztuki ceramiki bez fal.

Ostatnią granatową sprzedałem za ~14,5k, za chwilę wypłynęła w ogłoszeniu na FB za 17-18 i do dzisiaj nie znalazła kupca :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Butik napisał(-a):


Zastanawiam się po co takie komentarze…

Zakładam że nosisz przy sobie plecak ze wszystkimi możliwymi stylizacjami na wypadek możliwej wizyty w sklepie z zegarkami? I jak przymierzasz garniturowca to przebierasz się w koszulę ze spinkami, potem szybka transformacja w ubranie plażowe celem przymiarki nurka?

 

Myślę że wiecie iż mam duży dystans do siebie, moich zegarków, pasków i często kąśliwych komentarzy na ich temat. Ale tutaj czuję się szczerze zdegustowany.

Przepraszam, nie chciałem urazić.

P.s. Kasuję wypowiedź, faktycznie jest zbyt dwuznaczna.

Edytowane przez Kurzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Butik napisał(-a):

Ktoś już wcześniej wspominał, że nowe kolorowe pięćdziesiątki siódemki tracą na żywo. Niestety mogę to tylko potwierdzić, przynamniej oglądając je w sztucznym świetle salonu. Kolor niebieski i zielony jest dość blady, taki troche nijaki :(

 

Niestety nie miałem możliwości sprawdzenia tych kolorów w świetle dziennym, a szczególnie słonecznym.

 

 

 

 

 

Przymierzalem zielona. Niestety kolory slabe a cyfr na bezelu w ogole nie widac pod swiatlo… odpuscilem choc dostalem duzy rabat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.