Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana ceramicznej koperty to często 1/4 ceny zegarka, także nie opłaca się ich niszczyć;) 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, sanik napisał(-a):

😀😀 Wczoraj w teatrze stałem sobie w kolejce do barku, na łapie był Pam (wiem, mało teatralny zegarek 😜). Stojący za mną koleś zagadnął mnie o niego. Sam na łapie miał LLD, chwilę pogadaliśmy 😀

 

Widzisz. Miałbyś Rolka to tylko mógłby zapytać czy podróbka, albo żebyś oddał po dobroci. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Scaut napisał(-a):

Skapski to obniża swoje loty z roku na rok. Niedość, że ma mega wysokie ceny to do tego przeciętna jakość wykonywania usług. 
dla mnie komasa nr 1 w Poznaniu. 

Szkoda, że  mieliście takie przykre sytuacje.  Ja byłem zawsze zadowolony, może miałem szczęście.  Natomiast wasze nienajlepsze doświadczenia zapalają lampkę ostrożności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Widzisz. Miałbyś Rolka to tylko mógłby zapytać czy podróbka, albo żebyś oddał po dobroci. ;)

W rolku chodzę tylko do drugiego pokoju 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sanik napisał(-a):

W rolku chodzę tylko do drugiego pokoju 😜

 

14 minut temu, tbn napisał(-a):

 

Widzisz. Miałbyś Rolka to tylko mógłby zapytać czy podróbka, albo żebyś oddał po dobroci. ;)

😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W rolku chodzę tylko do drugiego pokoju

Ja ubieram obdarte ubrania, wtedy ludzie wiedzą, że to fake i nie odrąbią mi ręki maczetą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, a_team napisał(-a):


Ja ubieram obdarte ubrania, wtedy ludzie wiedzą, że to fake i nie odrąbią mi ręki maczetą emoji1787.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale chyba nie takie obdarte ciuchy co kosztują tysiące, bo tamci są cwani? 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba nie takie obdarte ciuchy co kosztują tysiące, bo tamci są cwani?

Nie, takie z lidla i biedronki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, a_team napisał(-a):


Ja ubieram obdarte ubrania, wtedy ludzie wiedzą, że to fake i nie odrąbią mi ręki maczetą emoji1787.png
 

Jak masz napisane wielkimi literami Philipp Plein czy Disquared to się kapną 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, beniowski napisał(-a):

Jak masz napisane wielkimi literami Philipp Plein czy Disquared to się kapną 😁.

O to to, te obdarciuchy z metką na siurku miałem na myśli 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Omega dodała mikroregulację w standardzie do nowych Moonwatchy. Pojawiają się zdjęcia odebranych z oficjalnych Butików. Muszę przedzwonić do naszego butiku, może da się już zamówić.  Podwyżka też się potwierdza.

https://omegaforums.net/threads/new-update-to-the-speedy-3861.152826/page-6

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tbn napisał(-a):

Chyba Omega dodała mikroregulację w standardzie do nowych Moonwatchy. Pojawiają się zdjęcia odebranych z oficjalnych Butików. Muszę przedzwonić do naszego butiku, może da się już zamówić.  Podwyżka też się potwierdza.

https://omegaforums.net/threads/new-update-to-the-speedy-3861.152826/page-6

To ludziskom, ktorzy kupili bez, powinni gratis zainstalowac wg mnie, bo to malo fair w stosunku do wczesniejszych kupujacych...

 

A podwyzka na wszystko tym razem? Wiadomo ile teraz pojdzie w gore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tbn napisał(-a):

Chyba Omega dodała mikroregulację w standardzie do nowych Moonwatchy. Pojawiają się zdjęcia odebranych z oficjalnych Butików. Muszę przedzwonić do naszego butiku, może da się już zamówić.  Podwyżka też się potwierdza.

https://omegaforums.net/threads/new-update-to-the-speedy-3861.152826/page-6

Z zapięciem dobre info, nie trzeba będzie już uprawiać druciarstwa z zapięciem od innych modeli.

 

Cena to złe info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, artme napisał(-a):

To ludziskom, ktorzy kupili bez, powinni gratis zainstalowac wg mnie, bo to malo fair w stosunku do wczesniejszych kupujacych...

 

A podwyzka na wszystko tym razem? Wiadomo ile teraz pojdzie w gore?

Obawiam się, że za darmo nic nie ma. ;) Cena mi gdzieś mignęła +7%. Ale to wyczytane plotki, zobaczymy. 
 

5 minut temu, sanik napisał(-a):

Z zapięciem dobre info, nie trzeba będzie już uprawiać druciarstwa z zapięciem od innych modeli.

 

Cena to złe info.

 

Ja już miałem chęć drutowac, ale był artykuł na Fratello, RJ pisał, że ma być dodana. Założyłem, że ma dojścia i poczekałem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, artme said:

To ludziskom, ktorzy kupili bez, powinni gratis zainstalowac wg mnie, bo to malo fair w stosunku do wczesniejszych kupujacych...

 

A podwyzka na wszystko tym razem? Wiadomo ile teraz pojdzie w gore?


Robert-Jan z Fratello pisał gdzieś o 7%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dąży Omega do cen Rolka to powinna jedną podwyżką zrównać ceny z Rolkiem a nie bawić się w 'comiesięczne" podnoszenie cen. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, tbn napisał(-a):

Chyba Omega dodała mikroregulację w standardzie do nowych Moonwatchy. Pojawiają się zdjęcia odebranych z oficjalnych Butików. Muszę przedzwonić do naszego butiku, może da się już zamówić.  Podwyżka też się potwierdza.

https://omegaforums.net/threads/new-update-to-the-speedy-3861.152826/page-6

Świetna wiadomość! 👏


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Dorian06 napisał(-a):

Skoro dąży Omega do cen Rolka to powinna jedną podwyżką zrównać ceny z Rolkiem a nie bawić się w 'comiesięczne" podnoszenie cen. 

Oni to robią subtelnie, aby nikt się nie zorientował 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczciwa cena…7% za mikroregulację. Rolex podnosi a dodaje tyle co kot napłakał… pół AR na przykład .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Bugs napisał(-a):

Byłem pewien że sarkazm mojej wypowiedzi jest tak oczywisty że nie wymaga dodawania emotikonów ani dodatkowego tłumaczenia ale Twoje oburzenie mnie zaskakuje i niepokoi.

Forum miłośników zegarmistrzostwa nie oznacza mam nadzieję że można tu pisać wyłącznie pochwały i wstawiać słitfocie, nie oznacza też że wśród ponad 70tys forumowiczów/miłośników nie ma snobów czy fliperów.

07B89120-B48D-45FB-AF1D-49AF6CD16790.jpe

 

Nie masz prawa pisać nawet umiarkowanie sceptycznych opinii o swoim zegarku marki Rolex, bo białorycerz zakonu R dopadnie cię nawet w innym wątku xD.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu bablanie nic nie wnoszace i czepianie sie ludzi - niespelniony krytyk filmowy chyba - jak milo 🥰

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chętnie dołączę do klubu. Tym bardziej, że zakup poprzedzony był konsultacjami na forum
2FC9967B-9D05-42CB-8CF3-BD48B959790C.thumb.jpeg.6c1c515b4ff5e0600a4851db3ccb9192.jpeg

Gratulacje, piękny okaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, a_team napisał(-a):


Gratulacje, piękny okaz emoji846.png

Dzięki! Wprawdzie początkowo rozglądałem jedynie, ale jak trafiłem na ten model, to za długo się nie zastanawiałem. To moja pierwsza Omega. Dla koneserów marki to pewnie standard, ale  jestem oszołomiony tak stanem, jak i jakością. No i odpowiednie wzornictwo też robi swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.