Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Stan_101 napisał(-a):

Dołączam do klubu emoji846.png
 

Witaj 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Stan_101 napisał(-a):

Dołączam do klubu emoji846.png
e08267a22e8dfdec88081316fa78f9e4.jpg

 

Gratulacje! 👍💪 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Stan_101 napisał(-a):

Dołączam do klubu emoji846.png
e08267a22e8dfdec88081316fa78f9e4.jpg

Gratulacje i obyś był bardziej zadowolony, niż ja z mojego 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Jak ktoś kupił zegarek w 2020 roku to teraz może wystawić poniżej ceny w butiku a i tak na tym sporo zarobi. Szczególnie na Omedze. Przez te lata Omega miała z 10 ;) podwyżek.  

 

W obecnego moona w szafirze dałem 27k, teraz prawie 40....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do klubu
e08267a22e8dfdec88081316fa78f9e4.jpg&key=37e54262062d18ded5499684fa3357de30e5d57c8b18636b9e32f8410b0467cb

Gratuluje!

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, szuwi napisał(-a):

Gratulacje i obyś był bardziej zadowolony, niż ja z mojego 🙂

Dzięki! A dlaczego nie jesteś zadowolony ze swojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Dorian06 napisał(-a):

Jak ktoś kupił zegarek w 2020 roku to teraz może wystawić poniżej ceny w butiku a i tak na tym sporo zarobi. Szczególnie na Omedze. Przez te lata Omega miała z 10 ;) podwyżek.  

 

Nie trzeba się cofać aż do 2020. Ja swoją 300 kupowałem w lutym 2021, wtedy na metce było około 21k i bez szemrania dawali 20% rabatu (wersja na gumie). Po 2 latach jest 6k więcej, 27 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Stan_101 napisał(-a):

Dzięki! A dlaczego nie jesteś zadowolony ze swojego?

Nigdy mi nie pasował - kupiłem mając nadzieję, że to się zmieni i się przekonam, więc leży w pudle 🙂 Ale ja to dziwny jestem, więc się nie przejmuj i czerp przyjemność z noszenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Nigdy mi nie pasował - kupiłem mając nadzieję, że to się zmieni i się przekonam, więc leży w pudle 🙂 Ale ja to dziwny jestem, więc się nie przejmuj i czerp przyjemność z noszenia 🙂


Zawsze mnie zastanawiało, że lubisz Exa a Moona nie. Dla mnie to dwa najładniejsze edc zegarki, obok starszych subow. Ta sama kategoria w sumie. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, tbn napisał(-a):


Zawsze mnie zastanawiało, że lubisz Exa a Moona nie. Dla mnie to dwa najładniejsze edc zegarki, obok starszych subow. Ta sama kategoria w sumie. :) 

W moonie nie podoba mi się zapchana tarcza i wzkazówki, a jako edc ma dla mnie za mały WR. Kupiłem (od kolegi z forum) prawie nówkę i leży w pudle jako "inwestycja", nawet nie liczę go jako jednego z zegarków z kolekcji. Jedyny mój zegarek o takim statusie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Butikiem a propos klamry z mikroregulacją. Powiedziano mi, że się nie da zamonotować do starszej bransolety od 3861, bo zmieniono endlinki a nie można ich oddzielnie zamówić. Można zamówić całą nową bransoletę za nie całe 4K.🤣 Nie chce mi się wierzyć, że się nie da, może butik chce dorobić na bransoletach, ogólnie trochę żenada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tu już jeden Kolega pisał, butik ostatnio często twierdzi, że "się nie da". Może się i da, tylko wpiszą wtedy na listę heretyków i zostaniesz wyklęty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Mój pierwszy wpis więc z początku pozdrawiam wszystkich i uszanowanko.

Mam pytanie nt. kieszonkowców Omegi - czy w tym temacie jest na to miejsce? Szukam porady w sprawie kilku konkretnych sztuk, które znalazłem na internecie na sprzedaż. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sampletext34 napisał(-a):

Dzień dobry. Mój pierwszy wpis więc z początku pozdrawiam wszystkich i uszanowanko.

Mam pytanie nt. kieszonkowców Omegi - czy w tym temacie jest na to miejsce? Szukam porady w sprawie kilku konkretnych sztuk, które znalazłem na internecie na sprzedaż. Pozdrawiam.

Myślę ze bardziej odpowiedni będzie dział "Zapytania i sugestie przed zakupem".


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, sampletext34 napisał(-a):

Dzień dobry. Mój pierwszy wpis więc z początku pozdrawiam wszystkich i uszanowanko.

Mam pytanie nt. kieszonkowców Omegi - czy w tym temacie jest na to miejsce? Szukam porady w sprawie kilku konkretnych sztuk, które znalazłem na internecie na sprzedaż. Pozdrawiam.

Najlepiej tu:

https://zegarkiclub.pl/forum/forum/175-pytania-o-stary-zegarek/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, tbn napisał(-a):

Rozmawiałem z Butikiem a propos klamry z mikroregulacją. Powiedziano mi, że się nie da zamonotować do starszej bransolety od 3861, bo zmieniono endlinki a nie można ich oddzielnie zamówić. Można zamówić całą nową bransoletę za nie całe 4K.🤣 Nie chce mi się wierzyć, że się nie da, może butik chce dorobić na bransoletach, ogólnie trochę żenada. 

 

https://www.fratellowatches.com/strap-check-omega-speedmaster-chronoscope-clasp-on-moonwatch/#gref

 

Tylko uważaj bo cię butik wyklnie za modyfikacje ich wizerunku produktu.

Edytowane przez dzikipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.