Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tommly napisał(-a):

Eee tam, niebieskie są przereklamowane, biała to je to 😝

 

DSC00978_s.jpg

DSC00987_r.jpg

Popieram w 100%🤩


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sanik napisał(-a):

Daj fotę z profilu 😀

profilu nie pozwoli zrobić 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.02.2023 o 17:39, mario1971 napisał(-a):


Nie będzie prac manualnych. Zapomniałem, że Snoopiego wywiozłem do skrytki depozytowej. 🤭

 

Z czystej ciekawości pytam: ile czasu zajmuje odbiór czy pozostawienie w skrzynce depozytowej?  Rozumiem, że 5o e godzinach pracy banku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wieloryb napisał(-a):

 

Z czystej ciekawości pytam: ile czasu zajmuje odbiór czy pozostawienie w skrzynce depozytowej?  Rozumiem, że 5o e godzinach pracy banku?

Ok.5 minut.

Jeżeli nie ma żadnego innego klienta w skarbcu.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.02.2023 o 17:35, pk_kamil napisał(-a):

Wrzucam tak informacyjnie z Narodowego Muzeum Nauki i Technologii im. Leonarda da Vinci w Mediolanie parę fotek dotyczących związków Omegi z misjami kosmicznymi :)

20230214_115656.thumb.jpg.e6787608c01e0c2abf4f026d48fc7ee8.jpg

 

20230214_115718.thumb.jpg.a3b4db5642653867fd10d530a003d604.jpg

 

20230214_115723.thumb.jpg.fb221f5adba7f9c3b223a693a610100d.jpg

 

20230214_115733.thumb.jpg.f82ae38df309a958827bfd1781975cd2.jpg

 

20230214_115859.thumb.jpg.dd03b5eb5351ec666f2ff880b0705293.jpg

 

20230214_115841.thumb.jpg.c28270182c36807d7c1761a7330ae6c5.jpg

 

...za to, co ciekawe, na Cape Canaveral kompletnie nic o Omedze nie było. A szukałem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, tommly napisał(-a):

Michał, coś czuję PO nosem, zgadłem? 😝

Niestety nie. Całkiem inna bajka.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w jaki sposób mogę pozbyć się tej brzydkiej rysy?

 IMG_6949.thumb.JPG.6d362ab0d967fe00cb137db5d8e24720.JPG


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Panowie, w jaki sposób mogę pozbyć się tej brzydkiej rysy?


Wygląda na dość głęboką, więc samo spolerowanie nie pomoże. Trzeba by napawać, a później wyrównać i nadać odpowiednią fakturę, jak sąsiednie ogniwa.
Samemu może Ci być ciężko to zrobić. Widziałem, że Watches Spa (Damian Pietrzyk) robi takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, w jaki sposób mogę pozbyć się tej brzydkiej rysy?
 IMG_6949.thumb.JPG.6d362ab0d967fe00cb137db5d8e24720.JPG

To nie rysa, to wgniotka, trzeba nadrobić i obrobić. Też słyszałem, że watches spa robi takie cuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

Panowie, w jaki sposób mogę pozbyć się tej brzydkiej rysy?

 IMG_6949.thumb.JPG.6d362ab0d967fe00cb137db5d8e24720.JPG

 

To wygląda na wgniecenie, nie rysę (chyba że foto przekłamuje), więc tak jak @alleck pisał - grubsza robota :(


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konrad też takie "ubytki" uzupełnia.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, alleck napisał(-a):


 

 


Wygląda na dość głęboką, więc samo spolerowanie nie pomoże. Trzeba by napawać, a później wyrównać i nadać odpowiednią fakturę, jak sąsiednie ogniwa.
Samemu może Ci być ciężko to zrobić. Widziałem, że Watches Spa (Damian Pietrzyk) robi takie rzeczy.

 

 

5 minut temu, a_team napisał(-a):


To nie rysa, to wgniotka, trzeba nadrobić i obrobić. Też słyszałem, że watches spa robi takie cuda emoji6.png

 

5 minut temu, Butik napisał(-a):

 

To wygląda na wgniecenie, nie rysę (chyba że foto przekłamuje), więc tak jak @alleck pisał - grubsza robota :(

Macie racje, to raczej grubsza sprawa, sam napewno tego nie ogarnę, zastanawiam się czy może serwis mógłby zamówić ta część i wymienić.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok.5 minut.
Jeżeli nie ma żadnego innego klienta w skarbcu.

Jakie banki oferują taką usługę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz i wyciągasz poniedziałek-piątek 

15 minut temu, Bugs napisał(-a):


Jakie banki oferują taką usługę?

Skrytki depozytowe to drogi i raczej nieopłacalny biznes dla banków, stąd też nowopowstałe banki (a także nowe oddziały) raczej już skrytek nie oferują. Więc raczej patrz na banki tylu Pekao SA, PKO BP czy Santander; może mBank też coś ma. Do tego, dostęp masz w poniedziałek-piątek, chyba że dany oddział pracuje także w soboty. Oczywiście dostęp w godzinach pracy oddziału. Bank w którym kiedyś pracowałem testował zautomatyzowany dostęp do skrytek. Polegało to na tym, że za

pomocą kodu można było wejść do wydzielonego pomieszczenia 24h na dobę bez obecności pracowników. Ale chyba niewiele wyszło z takiego rozwiązania, bo nie kojarzę żeby je wprowadzono do oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, tommly napisał(-a):

Eee tam, niebieskie są przereklamowane, biała to je to 😝

 

Miałem plan wczoraj przejechać się do Wroclavii i przypomnieć sobie jak ten zegarek się układa na ręce, Niestety nie wyszło. Może w tym tygodniu się uda. Trochę obawiam się jego grubości. SMPc była na grubość optymalna, a tu muszę sobie przypomnieć czy grubość mi przeszkadzała :) Przy okazji zerknę jak ten niebieski wygląda na żywo, bo tutaj mistrzowie zdjęciami potrafią odczarować największą brzydulę :D 

A co do białej, tak jest ładna, ale... Ale w wersji Tokyo 2020 :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Bugs napisał(-a):


Jakie banki oferują taką usługę?

Żaden bank tak szybkiej obsługi na ten moment nie oferuje. Istnieją inne instytucje, które oferują bezpieczne skrytki depozytowe, jak choćby CDB w Poznaniu.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Ok.5 minut.

Jeżeli nie ma żadnego innego klienta w skarbcu.

A to spoko. Pewnie to się odbywa poza normalna kolejką załatwiania innych spraw.  Pytałem, bo moje ostatnie próby choćby wypłaty gotówki 5o zwykle min pol godziny oczekiwania na cokolwiek w 2 różnych bankach podobnie... Jeśli to 5 min i jest gdzie zaparkować bez problemu, to luzik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym pisze Mario to raczej nie są banki, a firmy oferujące skrytki depozytowe. To jest insza inszość. 

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeździsz i wyciągasz poniedziałek-piątek 
Skrytki depozytowe to drogi i raczej nieopłacalny biznes dla banków, stąd też nowopowstałe banki (a także nowe oddziały) raczej już skrytek nie oferują. Więc raczej patrz na banki tylu Pekao SA, PKO BP czy Santander; może mBank też coś ma. Do tego, dostęp masz w poniedziałek-piątek, chyba że dany oddział pracuje także w soboty. Oczywiście dostęp w godzinach pracy oddziału. Bank w którym kiedyś pracowałem testował zautomatyzowany dostęp do skrytek. Polegało to na tym, że za
pomocą kodu można było wejść do wydzielonego pomieszczenia 24h na dobę bez obecności pracowników. Ale chyba niewiele wyszło z takiego rozwiązania, bo nie kojarzę żeby je wprowadzono do oferty.

No właśnie jakiś czas temu pytałem o to w PKO BP i okazało się ze nie ma i w ogóle mało który bank jeszcze ma.
Są specjalistyczne firmy i tam to działa chyba właśnie tak jak opisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bugs napisał(-a):


No właśnie jakiś czas temu pytałem o to w PKO BP i okazało się ze nie ma i w ogóle mało który bank jeszcze ma.
Są specjalistyczne firmy i tam to działa chyba właśnie tak jak opisałeś.

O takich niebankowych nic nie wiem, więc się nie wypowiem. Wiem tylko, że w bankach dostęp do skrytek był dość upierdliwy (ograniczony dostęp, konieczności aneksowania umowy co rok itd.) Kiedyś miałem takową, ale nigdy nie użyłem. Jako pracownik miałem za darmo, więc sobie otworzyłem, ale nie skorzystałem. W bankach zawsze był problem z tym, że nie deklarujesz co masz w skrytce, więc gdyby doszło do kradzieży z niej, to bank nie pokryje strat. Może trzeba mieć jakieś ubezpieczenie czy coś. Ja osobiście takim firmom niebankowymi nie ufam, ale to moje zdanie. 
Możesz poszukać jeszcze w bankach spółdzielczych, one wbrew pozorom mogą takie skrytki depozytowe oferować i to w cenach o wiele korzystniejszych od tych oferowanych przez niebankowe instytucje.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.